2 01 678 105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
02                       Организация работы по чрезвычайным
ситуациям
122                  Аппарат акима района (города областного
значения)
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба района (города областного
значения)
100          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
202                  Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области предупреждения ликвидации
чрезвычайных ситуаций и управления системой
государственного материального резерва
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002              Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
100          Республиканский оперативно-спасательный отряд
101          Воинские части
102          Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды
103          Республиканский кризисный центр
104          Казселезащита
105          Организация готовности специальных технических
средств для обеспечения предупреждения и
ликвидации чрезвычайных ситуаций
2 02 202 002 106          Проведение ежегодного республиканского
(международного) сбора-семинара спасателей
подразделения "Казспас"
107          Пожарные службы
108          Оперативно-спасательные службы
003              Строительство и реконструкция объектов защиты
от чрезвычайных ситуаций
004              Анализ и проведение испытаний в области
пожарной безопасности
007              Подготовка специалистов государственных органов
и учреждений к действиям в условиях
чрезвычайной ситуации
009              Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
250                  Департамент (Управление) по
мобилизационной подготовке, гражданской
обороне, организации предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
004              Мероприятия гражданской обороны областного
масштаба
2 02 250 005              Мобилизационная подготовка и мобилизация
областного масштаба
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций областного масштаба
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на неотложные
затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
271                  Департамент (Управление) строительства
области
002              Развитие объектов мобилизационной подготовки
и чрезвычайных ситуаций
350                  Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города республиканского
значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
2 02 350 002              Создание информационных систем
004              Мероприятия гражданской обороны города
республиканского значения, столицы
005              Мобилизационная подготовка и мобилизация города
республиканского значения, столицы
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба города республиканского
значения, столицы
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
3                         Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная,
уголовно-исполнительная деятельность
01                      Правоохранительная деятельность
201               Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
001              Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов

2 01 678 105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
02                    Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру
122                Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң
аппараты
006            Аудан (облыстық маңызы бар қала)
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу
және оларды жою
100        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегі іс-шаралар
202                Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
001            Төтенше жағдайлардың алдын aлу, жою және
мемлекеттiк материалдық резерв жүйесiн
басқару саласындағы уәкілетті органның
қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
100        Республикалық жедел құтқару жасағы
101        Әскери бөлiмдер
102        Аэроұтқыр өңiрлiк жедел-құтқару жасақтары
103        Республикалық дағдарыс орталығы
104        Қазселденқорғау
2 02 202 002 105        Төтенше жағдайлардың алдын алуды және жоюды
қамтамасыз ету үшiн арнайы техникалық
жабдықтардың дайындығын ұйымдастыру
106        "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл
сайынғы республикалық (халықаралық) жиын
семинарын өткiзу
107        Өрт сөндiру қызметi
108        Жедел құтқару қызметі
003            Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерiн
салу мен реконструкциялау
004            Өрт қауiпсiздiгі саласында сынақтарды
талдау және жүргiзу
007            Мемлекеттік органдар мен мекемелер
мамандарын төтенше жағдай ахуалында
iс-әрекет жасауға даярлау
009            Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
250                Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінiң
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
2 02 250 002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың
iс-шаралары
005            Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және
жұмылдыру
006            Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың
алдын алу және оларды жою
100        Суда құтқару қызметi
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi iс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
271                Облыстың құрылыс департаментi (басқармасы)
002            Жұмылдыру дайындығы және төтенше
жағдайлардың объектiлерiн дамыту
350                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс, авариялар мен
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментi
(басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
2 02 350 001 009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
006            Республикалық маңызы бар қалалар, астана
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу
және оларды жою
100        Суда құтқару қызметі
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi іс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
3                       Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық,
сот, қылмыстық-атқару қызметі
01                  Құқық қорғау қызметі
201                Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
001            Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру

112          Дети-инвалиды до 16 лет
113          Многодетные матери, награжденные подвесками
"Алтын алка", "Кумис алка" или получившие
ранее звание "Мать-героиня" и награжденные
орденом "Материнская слава"
114          Многодетные семьи, имеющие четырех и более
совместно проживающих несовершеннолетних детей
115          Жертвы политических репрессий, имеющие
инвалидность или являющиеся пенсионерами
116          Лица, которым назначены пенсии за особые
заслуги перед Республикой Казахстан
006              Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
016              Возмещение за вред, причиненный жизни
и здоровью, возложенное судом на государство,
в случае прекращения деятельности
юридического лица
019              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
социального обеспечения
256                  Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
002              Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
6 01 256 002 103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
261                  Департамент (Управление) образования области
015              Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа
и приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
271                  Департамент (Управление) строительства
области
008              Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
355                  Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
002              Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
360                  Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
016              Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа и
приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
373                  Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
010              Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
6 01 373 010 015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
02                      Социальная помощь
123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
003              Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому
213                  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
005              Пособие на погребение
100          Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ
101          Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий
и государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
007              Государственные пособия семьям, имеющим детей
100          Единовременные государственные пособия
в связи с рождением ребенка
101          Государственные пособия по уходу за ребенком
до одного года
008              Единовременные государственные денежные
компенсации пострадавшим вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне
100          Пенсионеры и получатели государственных
социальных пособий
101          Работающее и неработающее население,
проживающие и проживавшие в зонах
радиационных рисков и на территории с
льготным социально-экономическим статусом
с 1949 по 1990 годы
009              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
010              Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам массовых
политических репрессий
011              Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших, умерших
военнослужащих
6 02 213 030              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии с
индивидуальной программой реабилитации инвалида
225                  Министерство образования и науки
Республики Казахстан
026              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
специальных (коррекционных) организаций
образования специальными техническими
и компенсаторными средствами
256                  Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
003              Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
005              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на
материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
006              Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского,
Казалинского и Кармакшинского районов,
города Байконыр Кызылординской области
для оказания жилищной помощи населению
007              Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
жилищной помощи населению
009              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально-защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
6 02 256 013              Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского
и Казалинского районов Кызылординской области
для оказания государственной адресной
социальной помощи населению
014              Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
государственной адресной
социальной помощи населению
015              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
016              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг специалистами
жестового языка, индивидуальными помощниками
в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации инвалида
355                  Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
003              Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
004              Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
005              Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
006              Государственная адресная социальная помощь
007              Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
6 02 355 008              Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
009              Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
104          Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
010              Социальная поддержка военнослужащих
внутренних войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
011              Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и местных
сообщений (кроме такси)
101          Льготы по расходам на жилищно-коммунальные
услуги

112        16 жасқа дейінгі мүгедек балалар
113        "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерiмен
марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана"
атағын алған және "Ана даңқы" орденімен
марапатталған көп балалы аналар
114        Төрт немесе одан да көп бірге тұратын
кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы
отбасылар
115        Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып
табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін
құрбандары
116        Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек
сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған
тұлғалар
006            Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, еңбектің ерекше зиянды және
ерекше ауыр жағдайында жұмыс істеген
адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақылар
6 01 213 016            Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған
жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, адам
өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды
өтеу
019            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттiк әлеуметтiк
қамсыздандыру объектілерiн салуға және
реконструкциялауға берілетiн нысаналы даму
трансферттерi
256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаментi
(басқармасы)
002            Жалпы үлгiдегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтiк қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
261                Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
015            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
271                Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
008            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментi (басқармасы)
002            Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтік қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
6 01 355 002 103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаменті
(басқармасы)
016            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
010            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
02                    Әлеуметтік көмек
123                Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнің аппараты
003            Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтік көмек
көрсету
213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
005            Жерлеуге берiлетін жәрдемақы
100        Зейнеткерлердi, ҰOC қатысушылары мен
мүгедектерiн жерлеуге берiлетін жәрдемақы
101        Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, ерекше зиянды және ерекше
ауыр еңбек жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс
iстеген, мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақылар және мемлекеттiк арнайы
жәрдемақылар алушыларды жерлеуге берілетін
жәрдемақы
007            Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік
жәрдемақылар
100        Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік
жәрдемақылар
101        Бір жасқа дейінгі баланы күту үшін
төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
008            Семей ядролық полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккендерге
төленетін біржолғы мемлекеттiк ақшалай
өтемақылар
6 02 213 008 100        Зейнеткерлер және әлеуметтік мемлекеттік
жәрдемақылар алушылар
101        1949-1990 жылдар аралығында радиациялық
қауіпті аймақтарда және жеңілдікті
әлеуметтік-экономикалық мәртебесі бар
аумақта тұратын және тұрған жұмыс істейтін
және жұмыс істемейтін халық
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне табысы аз
отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы
нысаналы трансферттер
010            Ақталған азаматтарға-жаппай саяси
қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай
өтемақы
011            Қаза болған, қайтыс болған әскери
қызметшілердің ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы
төлемдер
030            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мүгедектерді
оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге және ымдау тілі
мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет
көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
225                Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлігі
026            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне арнайы (түзету)
білім беру ұйымдарын арнаулы техникалық
және орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз
етуге берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаменті
(басқармасы)
003            Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңілдіктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
005            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз етуге
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттер
6 02 256 006            Қызылорда облысы Арал, Қазалы және Қармақшы
аудандарының, Байқоңыр қаласының
бюджеттеріне және Ақтөбе облысы Шалқар
ауданының бюджетіне тұрғындарға тұрғын үй
көмегін көрсету үшін берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
007            Ақтөбе облысы Шалқар ауданының бюджетіне
тұрғындарға тұрғын үй көмегін көрсету үшін
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
009            Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң
абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк
жағынан қорғалатын азаматтардың телефон
үшiн абоненттік төлем тарифiнiң көтерiлуiн
өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттерiне ағымдағы берілетін
нысаналы трансферттер
013            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
көрсетуге Қызылорда облысы Арал және Қазалы
аудандарының бюджеттерiне берілетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
014            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
көрсетуге Ақтөбе облысы Шалқар ауданының
бюджетiне берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
015            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18
жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы
трансферттер
016            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі мамандарының жеке
көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы
нысаналы трансферттер
355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар департаменті (басқармасы)
003            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
6 02 355 004            Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерін, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
005            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
006            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
007            Тұрғын үй көмегі
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
008            Жергілiктi өкiлдi органдардың шешімі
бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек
009            Мүгедектердi әлеуметтік қолдау
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңiлдiктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
104        Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
010            Iшкi әскерлер мен мерзiмдi қызметтегі
әскери қызметшілердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
011            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен наградталған, "Халық
Қаһарманы" жоғары атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
101        Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша
жеңiлдiктер

012              Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
015              Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
360                  Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
017              Социальная поддержка обучающихся и
воспитанников организаций образования очной
формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
6 02 451                  Отдел занятости и социальных программ
района (города областного значения)
002              Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
003              Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
004              Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
005              Государственная адресная социальная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
006              Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
007              Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
008              Социальная поддержка военнослужащих внутренних
войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
009              Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
010              Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
014              Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому
6 02 451 015              Территориальные центры социального
обслуживания пенсионеров и инвалидов

012            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
6 02 355 012 015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
015            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың білім беру департаменті
(басқармасы)
017            Білім беру ұйымдарының күндiзгi оқу
нысанының оқушылар мен тәрбиеленушілерін
әлеуметтік қолдау
100        Жергiлiкті өкілді органдар шешiмi бойынша
қоғамдық көлiктің барлық түрлерiне
(таксиден басқасына) жүруге жеңiлдіктер
451                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
002            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
003            Қайтыс болған Совет Одағының батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
004            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
бiлiм беру, әлеуметтік қамтамасыз ету,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
005            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн  трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен іске асыру
006            Тұрғын үй көмегі
6 02 451 006 011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен іске асыру
007            Жергілiктi өкілетті органдардың шешiмі
бойынша азаматтардың жекелеген топтарына
әлеуметтiк көмек
008            Ішкі әcкepлep мен мерзімді қызметтегi
әскери қызметкерлердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
009            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен марапатталған, "Халық
Қаһарманы" атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
010            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
014            Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек
көрсету
015            Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік
қызмет көрсету аумақтық орталығы

016              Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
017              Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
464                  Отдел образования района
(города областного значения)
008              Социальная поддержка обучающихся
и воспитанников организаций образования
очной формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
603                  Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
018              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
09                      Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения
213                  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области труда, занятости, социальной защиты
и миграции населения
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
6 09 213 001 009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
012              Прикладные научные исследования в области
охраны труда
013              Обеспечение выплаты пенсий и пособий
014              Информационно-аналитическое обеспечение по базе
занятости и бедности
015              Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате пенсий
023              Методологическое обеспечение оказания
инвалидам протезно-ортопедической помощи
027              Переселение на историческую родину и социальная
защита оралманов
100          Центр временного размещения оралманов
101          Переселение и социальная защита оралманов
102          Обеспечение жильем оралманов
028              Создание информационной системы Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан по миграции и демографии
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
256                  Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) координации занятости
и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
6 09 256 001 009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
004              Создание информационных систем
011              Оплата услуг по зачислению, выплате
и доставке пособий и других социальных выплат
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
355                  Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) занятости и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
013              Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
014              Создание информационных систем
016              Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
6 09 355 106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
451                  Отдел занятости и социальных программ района
(города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела занятости
и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
011              Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
012              Создание информационных систем
013              Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
6 09 451 115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
7                         Жилищно-коммунальное хозяйство
01                      Жилищное хозяйство
123                  Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
007              Организация сохранения государственного
жилищного фонда города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
053              Институциональное обеспечение реализации
Государственной программы жилищного
строительства
100          Увеличение уставного капитала АО "Жилищный
строительный сберегательный банк Казахстана"
101          Увеличение уставного капитала АО "Казахстанская
ипотечная компания"
102          Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов"
233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
002              Кредитование областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы на строительство жилья
004              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
012              Целевые текущие трансферты областному
бюджету Карагандинской области на
капитальный ремонт жилья военнослужащим
в городе Приозерске
025              Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
257                  Департамент (Управление) финансов области
018              Целевые текущие трансферты бюджету города
Жаркент Алматинской области на пополнение
государственного жилищного фонда
271                  Департамент (Управление) строительства
области
009              Кредитование бюджетов районов (городов
областного значения) на строительство жилья
7 01 271 010              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
012              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
027              Целевые текущие трансферты бюджету города
Приозерска Карагандинской области на
капитальный ремонт жилья военнослужащих
371                  Департамент (Управление) энергетики
и коммунального хозяйства города
республиканского значения, столицы
008             Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
011          Реализация программы за счет трансфертов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
373                  Департамент (Управление) строительства
города республиканского значения, столицы
011              Мероприятия, направленные на поддержание
сейсмоустойчивости жилых зданий,
расположенных в сейсмоопасных регионах
Республики Казахстан
012              Строительство жилья
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
013          Реализация программы за счет кредитов
из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
017              Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
374                  Департамент (Управление) жилья города
республиканского значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) жилья
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем

016            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен іске асыру
017            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен іске асыру
464                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлiмi
6 02 464 008            Білім беру ұйымдарының күндiзгі оқу
нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерiн
әлеуметтік қолдау
100        Жергілікті өкілетті органның шешімі
бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа)
жеңiлдікпен жүру
603                Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігi
018            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне қалалық
телекоммуникациялық желiлердiң абоненттерi
болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын
азаматтарға телефон үшiн абоненттiк төлем
тарифтерінiң көтерiлуiн өтеуге берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
09                    Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер
213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
001            Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтiк
қорғау және көшi-қон саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
012            Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
013            Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеудi
қамтамасыз ету
014            Жұмыспен қамту және кедейшілiк базасы
бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
015            Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттік
орталықтың ақпараттық жүйесiн дамыту
023            Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
көрсетудi әдiснамалық қамтамасыз ету
027            Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру
және әлеуметтік қорғау
100        Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы
6 09 213 027 101        Оралмандардың көшіп келуi және әлеуметтік
қорғалуы
102        Opaлмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
028            Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінiң көші-қон
және демография жөнiндегi ақпараттық жүйесін
құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаментi
(басқармасы)
001            Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарлама-
ларды үйлестiру департаментінің
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
004            Ақпараттық жүйелер құру
011            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
6 09 256 108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментi (басқармасы)
001            Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
департаментінің (басқармасының) қызметiн
қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
013            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк
төлемдердi eceптеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
014            Ақпараттық жүйелер құру
016            Белгілі бiр тұрғылықты жерi жоқ адамдарды
әлеуметтiк бейiмдеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
6 09 355 115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
451                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
001            Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
011            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
012            Ақпараттық жүйелер құру
013            Белгіленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды
әлеуметтiк бейiмдеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
төтенше резервiнің есебiнен іс-шараларды
өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
шұғыл шығындарға арналған резервiнің
есебiнен іс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
7                       Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01                    Тұрғын үй шаруашылығы
123               Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
7 01 123 007            Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,
ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)
округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының
сақталуын ұйымдастыру
217                Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі
053            Тұрғын үй құрылысының мемлекеттiк
бағдарламасын iске асыруды институционалдық
қамтамасыз ету
100        "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі"
АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
101        "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
102        "Ипотекалық кредиттерге кепiлдiк берудiң
қазақстандық қоры" АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігi
002            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға
кредиттер беру
004            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға берілетін нысаналы даму
трансферттері
012            Қарағанды облысының облыстық бюджетіне
Приозерск қаласындағы әскери қызметшілер
үйлерін күрделі жөндеуден өткізуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
025            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн
салуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
257                Облыстың қаржы департаменті (басқармасы)
018            Алматы облысының Жаркент қаласы
бюджетіне мемлекеттік тұрғын үй қорын
толықтыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
009            Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы
бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
010            Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының
тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттер
7 01 271 012            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге инженерлік коммуникациялық
инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
берілетін даму трансферттері
027           Қарағанды облысының Приозерск қаласы
бюджетіне әскери қызметшілер үйлерін
күрделі жөндеуден өткізуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
371              Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті (басқармасы)
008            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
015            Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
373                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
011            Қазақстан Республикасының сейсмоқауiптi
өңiрлерiнде орналасқан тұрғын үйлердің
сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған
iс-шаралар
012            Тұрғын үй салу
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн трансферттер есебiнен іске
асыру
013        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлген кредиттер есебiнен iске асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
017            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
374               Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Тұрғын үй департаментi
(басқармасы)
001            Тұрғын үй департаментiнiң (басқармасының)
қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергiлiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшiлердiң бiлiктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелерді құру

12 09 368 106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
458                  Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
024              Организация внутрипоселковых (внутригородских)
внутрирайонных общественных пассажирских
перевозок
13                        Прочие
01                      Регулирование экономической деятельности
220                  Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
007              Прикладные исследования в сфере экономики
233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
007              Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии
и систем качества
009              Создание эталонного центра в городе Астане
100          Строительство эталонного центра в городе Астана
101          Строительство семейного общежития на 55 квартир
для ученых-хранителей государственных эталонов
в городе Астана
013              Совершенствование системы стандартизации,
метрологии и сертификации
265                  Департамент (Управление) предприни-
мательства и промышленности области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) предпринимательства
и промышленности
13 01 265 001 003         Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
006              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
364                  Департамент (Управление)
предпринимательства и промышленности
города республиканского значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) предпринимательства
и промышленности
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
006              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
13 01 364 107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
02                      Службы прогноза погоды
234                  Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
006              Ведение гидрометеорологического мониторинга
03                      Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции
265                  Департамент (Управление) предприни-
мательства и промышленности области
009              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на поддержку
предпринимательской деятельности
364                  Департамент (Управление) предпринимательства
и промышленности города республиканского
значения, столицы
003              Поддержка предпринимательской деятельности
469                  Отдел предпринимательства района (города
областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела
предпринимательства
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
003              Поддержка предпринимательской деятельности
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
13 03 469 106             Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
04                      Регулирование естественных монополий
203                  Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
001              Обеспечение регулирования, контроля
деятельности субъектов естественной монополии
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
002              Создание электронной базы данных по мониторингу
деятельности монополистов
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
13 04 203 114             Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
09                       Прочие
104                  Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
005              Выкуп административного здания для АО
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
202                  Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
008              Формирование и хранение государственного
материального резерва
100          Формирование государственного материального
резерва
101          Хранение государственного материального резерва
103          Капитальный ремонт пунктов хранения
204                  Министерство иностранных дел Республики
Казахстан
006              Представительские затраты
011              Укрепление отношений со странами исторического
происхождения этносов, проживающих в
Казахстане, и пропаганда за рубежом
этнического согласия в Республике Казахстан
213                  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
031              Создание Государственной аннуитетной компании
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
004              Целевые текущие трансферты областным бюджетам
на погашение долга перед республиканским бюджетом
100          Целевые текущие трансферты областному бюджету
Атырауской области на погашение долга,
полученного для осуществления мер по ликвидации
последствий чрезвычайной ситуации
101          Целевые текущие трансферты областному бюджету
Павлодарской области на погашение долга,
полученного для обеспечения своевременной
выплаты заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений,
не являющихся государственными служащими,
и работникам казенных предприятий
005              Организация перевода средств в Национальный фонд
Республики Казахстан
13 09 217 009             Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений, не
являющимся государственными служащими, и
работникам казенных предприятий
010              Резерв Правительства Республики Казахстан
100          Чрезвычайный резерв Правительства Республики
Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера на
территории Республики Казахстан и других
государств
101          Резерв Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
102          Резерв Правительства Республики Казахстан
на исполнение обязательств по решениям судов
011              Выполнение обязательств по государственным
гарантиям
012              Резерв Правительства Республики Казахстан
на покрытие дефицита наличности по бюджетам
021              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
возмещение потерь поступлений в бюджет
027              Содействие становлению и развитию рыночной экономики
государств-участников Евразийского банка развития,
их экономическому росту и расширению
торгово-экономических связей
220                  Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
004              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
016              Развитие системы управления государственными
активами
225                  Министерство образования и науки
Республики Казахстан
054             Инвентаризация и переоценка объектов и имущества
комплекса "Байконур", являющихся собственностью
Республики Казахстан
233                  Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области индустрии и торговли
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
13 09 233 001 008         Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов
100          Обеспечение деятельности торговых
представительств за рубежом
101          Вступление Казахстана во Всемирную
торговую организацию
011              Создание международного центра
приграничного сотрудничества "Хоргос"
016              Создание и развитие новых технологий
017              Формирование уставного капитала АО
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
020              Формирование уставного капитала АО  "Центр
развития торговой политики"
021              Проведений мероприятий по созданию
Социально-предпринимательской корпорации
026              Предоставление инновационных грантов
027              Обеспечение функционирования Парка
информационных технологий
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
111              Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на передаваемые административные
функции в рамках разграничения полномочий
между уровнями государственного управления
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
257                   Департамент (Управление) финансов области
005              Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц

12 09 368 106           Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
458                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi
024            Кентішiлiк (қалаішілiк) және ауданішілiк
қоғамдық жолаушылар тасымалдарын
ұйымдастыру
13                      Басқалар
01                    Экономикалық қызметтерді реттеу
220                Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
007            Экономика саласындағы қолданбалы зерттеулер
233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
007           Стандарттау, сертификаттау, метрология
және сапа жүйесi саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
009            Астана қаласында эталондық орталық құру
100        Астана қаласында эталондық орталық салу
101        Астана қаласында мемлекеттік эталондардың
ғалым-сақтаушылары үшін 55 пәтерлік
отбасылық жатақхана салу
013            Стандарттау, метрология және сертификаттау
жүйесiн жетілдіру
265                Облыстың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаменті (басқармасы)
001            Кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментiнiң
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
13 01 265 001 008       Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
006            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
364                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаменті (басқармасы)
001            Кәсiпкерлік және өнеркәсiп департаментінiң
(басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
006            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
13 01 364 108           Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
02                    Ауа-райын болжау қызметі
234                Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
006            Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
03                    Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау
265                Облыстың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаменті (басқармасы)
009            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге кәсіпкерлікті қолдауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
364                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың кәсіпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
003            Кәсiпкерлiк қызметті қолдау
469               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
кәсіпкерлік бөлімі
001            Кәсiпкерлік бөлімі қызметін қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
003            Кәсіпкерлік қызметті қолдау
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
13 03 469 108           Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
04                    Табиғи монополияларды реттеу
203                Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды peттеу агенттігі
001            Табиғи монополия субъектілерiнiң қызметiн
реттеудi, бақылауды қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Монополистер қызметінің мониторингі бойынша
электрондық деректер базасын құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
09                    Басқалар
13 09 104               Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі
005         "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ы үшін
әкімшілік ғимаратты сатып алу
202                Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгi
008            Мемлекеттік материалдық резервтi
қалыптастыру және сақтау
100        Мемлекеттiк материалдық резервтi
қалыптастыру
101        Мемлекеттiк материалдық резервті сақтау
103        Сақтау пункттерін күрделі жөндеу
204                Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлігі
006            Өкiлдiк шығындар
011           Қазақстанда тұратын этностардың тарихи шығу
елдерімен қатынастарын нығайту және
шетелде Қазақстан Республикасындағы
этникалық келісімді насихаттау
213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
031            Мемлекеттік аннуитеттік компания құру
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi
004            Республикалық бюджет алдындағы борышты
өтеуге арналған облыстық бюджеттерге
ағымдағы нысаналы трансферттер
100        Атырау облысының облыстық бюджетінің
төтенше жағдайлар салдарын жою жөніндегі
шараларды жүзеге асыру үшін борышты өтеуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101        Павлодар облысының облыстық бюджетіне
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік
мекемелердің мемлекеттік қызметкерлер болып
табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық
кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны
уақтылы төлеуді қамтамасыз ету үшін борышты
өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
005            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
қаражаттарды аударуды ұйымдастыру
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
қызметшілерге, мемлекеттiк мекемелердiң
мемлекеттік қызметші болып табылмайтын
қызметкерлерiне және қазыналық
кәсiпорындар қызметкерлеріне жалақы төлеуге
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
010            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
13 09 217 010 100       Қазақстан Республикасының және басқа
мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған Қазақстан Республикасы
Yкіметiнiң төтенше резервi
101        Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервi
102        Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар
шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға
арналған резерві
011            Мемлекеттік кепілдiктер бойынша
мiндеттемелердi орындау
012            Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер
бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға
арналған резерві
021            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалалары бюджеттеріне бюджеттік түсімдердің
шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
027            Еуразия даму банкіне қатысушы
мемлекеттердің нарықтық экономикасының
қалыптасуы мен дамуына, олардың
экономикалық өсуі мен сауда экономикалық
байланыстарын кеңейтуге жәрдемдесу
220                Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлiгi
004            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және сараптау
016            Мемлекеттік активтерді басқару жүйесін
дамыту
225                Қазақстан Республикасы Білім және
ғылыми министрлігі
054            Қазақстан Республикасының меншігі болып
табылатын "Байқоңыр" кешені объектілерін
және кешенін түгендеу және қайта бағалау
233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
001            Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
13 09 233 001 017       Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Шет елдегі сауда өкiлдiктерiнiң қызметiн
қамтамасыз ету
101        Қазақстанның Дүниежүзілiк сауда ұйымына
кiруi
011            "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығының
халықаралық орталығын құру
016            Жаңа технологияларды құру және дамыту
017            "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның жарғылық
капиталын қалыптастыру
020            "Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ-ның
жарғылық капиталын қалыптастыру
021            Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация құру
жөніндегі іс-шараларды өткізу
026            Инновациялық гранттар беру
027            Ақпараттық технологиялар паркінің жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
111            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
басқару деңгейлері арасындағы
өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде
берілетін әкімшілік функцияларға ағымдағы
нысаналы трансферттер
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
005            Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту

13 09 257 012             Резерв местного исполнительного органа области
на покрытие дефицита наличности по бюджетам
013              Резерв местного исполнительного органа области
на неотложные затраты
014              Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа области для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера
015              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на выплату
заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений, не
являющимся государственными служащими, и
работникам казенных предприятий
016              Резерв местного исполнительного органа области
на исполнение обязательств по решениям судов
019              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на возмещение
потерь поступлений в бюджет
258                  Департамент (Управление) экономики и
бюджетного планирования области
003              Разработка технико-экономического обоснования
местных бюджетных инвестиционных проектов
(программ) и проведение его экспертизы
265                  Департамент (Управление) предпринима-
тельства и промышленности области
007              Реализация Стратегии индустриально-
инновационного развития
271                  Департамент (Управление) строительства
области
024              Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие
малых городов, в том числе с депрессивной
экономикой
031              Целевые трансферты на развитие бюджету
города Темиртау Карагандинской области на
строительство инфраструктуры индустриального парка
033              Развитие инфраструктуры специальной экономической
зоны "Ертіс"
356                  Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
012              Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
13 09 356 013             Резерв местного исполнительного органа города
республиканского значения, столицы на
неотложные затраты
014              Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа города республиканского значения, столицы
для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
015              Резерв местного исполнительного органа
города республиканского значения, столицы
на исполнение обязательств по решениям судов
357                  Департамент (Управление) экономики и
бюджетного планирования города
республиканского значения, столицы
003              Разработка технико-экономического обоснования
местных бюджетных инвестиционных проектов
(программ) и проведение его экспертизы
364                  Департамент (Управление) предпринимательства
и промышленности города республиканского
значения, столицы
007              Реализация Стратегии индустриально-
инновационного развития
372                  Департамент (Управление) по администри-
рованию специальной экономической зоны
"Астана - новый город"
001              Обеспечение деятельности Департамента
по администрированию специальной
экономической зоны "Астана - новый город"
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
13 09 372 109             Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
452                  Отдел финансов района (города областного
значения)
012              Резерв местного исполнительного органа района
(города областного значения) на неотложные
затраты
013              Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа района (города областного значения) для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
014              Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
015              Резерв местного исполнительного органа района
(города областного значения) на исполнение
обязательств по решениям судов
453                  Отдел экономики и бюджетного планирования
района (города областного значения)
003              Разработка технико-экономического обоснования
местных бюджетных инвестиционных проектов
(программ) и проведение его экспертизы
458                  Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
020              Создание информационных систем
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера
13 09 458 107             Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
467                  Отдел строительства района
(города областного значения)
013              Развитие малых городов, в том числе
с депрессивной экономикой
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств
местного бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
015              Развитие инфраструктуры индустриального парка
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
603                  Агентство Республики Казахстан по информатизации
и связи
002              Участие в государственной собственности в
рамках формирования "электронного правительства"
100          Создание спутникового сегмента единой транспортной
среды государственных органов
116              Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
608                  Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
005              Приобретение квартир для сотрудников
центральных аппаратов государственных органов,
содержащихся за счет республиканского
бюджета
007              Строительство общежития для молодых
специалистов центральных аппаратов
государственных органов, содержащихся
за счет республиканского бюджета
694                  Управление делами Президента
Республики Казахстан
13 09 694 008             Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики
Казахстан
010              Приобретение зданий
012              Увеличение уставного капитала АО "Куйгенжар"
013              Увеличение уставного капитала НАО
"Телерадиокомплекс Президента Республики
Казахстан"
14                        Обслуживание долга
01                      Обслуживание долга
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
013              Обслуживание правительственного долга
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займов
257                  Департамент (Управление) финансов области
004              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
356                  Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
005              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
452                  Отдел финансов района (города областного
значения)
005              Обслуживание долга местных исполнительных
органов
100          Выплата вознаграждений (интересов) по займам
101          Выплата комиссионных за размещение займа
15                        Трансфер ты
01                      Трансферты
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
400              Субвенции областным бюджетам
257                  Департамент (Управление) финансов области
006              Бюджетные изъятия
007              Субвенции
011              Возврат целевых трансфертов
017              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
356                 Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
006              Возврат целевых трансфертов
15 01 356 007             Бюджетные изъятия
009              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
452                  Отдел финансов района (города областного
значения)
006              Возврат целевых трансфертов
007              Бюджетные изъятия
008              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
16                        Погашение займов
01                      Погашение займов
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
020              Погашение правительственного долга
257                  Департамент (Управление) финансов области
008              Погашение долга местного исполнительного органа
356                  Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
008              Погашение долга местного исполнительного органа
452                  Отдел финансов района (города областного
значения)
009              Погашение долга местного исполнительного органа
02                      Операции на организованном рынке ценных бумаг
217                  Министерство финансов Республики Казахстан
018              Приобретение государственных эмиссионных ценных
бумаг на организованном рынке ценных бумаг
__________________________________________________________________________

13 09 257 012           Бюджеттері бойынша ағымдағы жылы қолма-қол
ақшаны тапшылығын болжамы жағдайында оны
жабуға арналған облыстық жергілікті
атқарушы органының резерві
013            Шұғыл шығындарға арналған облыстық
жергіліктi атқарушы органының резервi
014            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін облыстың жергіліктi
атқарушы органының төтенше резервi
015            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттiк
қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң
мемлекеттік қызметшi болып табылмайтын
қызметкерлерiнiң және қазыналық
кәсiпорындар қызметкерлерiнiң жалақы
төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
016            Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді
орындауға арналған облыстық жергілікті
атқарушы органының резерві
019            Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерiне бюджеттік
түсімдердің шығындарын өтеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
258                Облыстың экономика және бюджеттік
жоспарлау департаментi (басқармасы)
003            Жергілiктi бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерiн
әзiрлеу және оған сараптама жүргiзу
265                Облыстың кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
007            Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын
iске асыру
271                Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
024            Экономикасы күйзелiске ұшыраған соның ішінде
шағын қалаларды дамытуға аудандық (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берілетiн
нысаналы даму трансферттері
031            Қарағанды облысы Теміртау қаласының
бюджетіне индустриялық парктің
инфрақұрылымын салуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
033            "Ертіс" арнайы экономикалық аумағы
инфрақұрылымын дамыту
356                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Қаржы департаменті
(басқармасы)
13 09 356 012           Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
013            Шұғыл шығындарға арналған республикалық
маңызы бар қаланың, астананың жергіліктi
атқарушы органының резервi
014            Жергіліктi атқарушы органның, республикалық
маңызы бар қаланың, астананың табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған төтенше резервi
015            Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді
орындауға арналған республикалық маңызы
бар қала, астана жергілікті атқарушы
органының резерві
357                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың экономика және бюджеттік
жоспарлау департаменті (басқармасы)
003           Жергілiкті бюджеттiк инвестициялық жобаларды
(бағдарламаларды) әзiрлеу мен
техникалық-экономикалық негiздемелерін
сараптау
364                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың кәсіпкерлiк және өнеркәсiп
департаментi (басқармасы)
007            Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын
iске асыру
372                "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық
аймағын әкiмшiлендiру департаментi
(басқармасы)
001            "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық
аймағын әкiмшiлендiру бойынша
департаменттің қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердiң біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделi жөндеу
009        Мемлекеттiк органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
13 09 372 107           Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Қаржы бөлiмi
012            Шұғыл шығындарға арналған ауданның
(облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті
атқарушы органының резервi
013            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін ауданның (облыстық
маңызы бар қаланың) жергілiктi атқарушы
органының төтенше резервi
014            Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
015            Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді
орындауға арналған ауданның (облыстық
маңызы бар қаланы) жергілікті атқарушы
органының резерві
453                Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың)
экономика және бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi
003            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-
экономикалық негiздемелерін әзiрлеу және
оған сараптама жүргiзу
458                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi
001            Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
13 09 458 001 009       Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
020            Ақпараттық жүйелер құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
467               Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
013            Экономикасы күйзеліске ұшыраған соның ішінде
шағын қалаларды дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске
асыру
015        Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берiлетiн
ресми трансферттер есебінен іске асыру
015            Индустриялық парктің инфрақұрылымын дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебінен іске асыру
603                Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігі
002            "Электрондық үкіметті" қалыптастыру
шеңберінде мемлекеттік меншікке қатысу
100        Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік
ортасының спутниктік сегментін құру
116            Электрондық үкімет шеңберінде адами
капиталды дамыту
608                Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет iстерi агенттiгі
13 09 608 005           Республикалық бюджет есебінен ұсталынатын
мемлекеттік органдарының орталық аппараты
қызметкерлеріне пәтер сатып алу
007            Республикалық бюджет есебінен ұсталатын
мемлекеттік органдар орталық аппараттарының
жас мамандары үшін жатақхана салу
694               Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
басқармасы
008            Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
басқармасының объектілерiн салу және
реконструкциялау
010            Ғимараттар сатып алу
012            "Күйгенжар" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
013            "Қазақстан Республикасы Президентінің
Телерадиокешені" КАҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
14                      Борышқа қызмет көрсету
01                    Борышқа қызмет көрсету
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
013            Үкiметтік борышқа қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
101        Қарыздарды орналастырғаны үшiн комиссиялық
төлем
257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
004            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
ақы төлеу
356                Республикалық маңызы бар қаланың ,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
005            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделер)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
ақы төлеу
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
005            Жергілiкті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету
100        Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделер)
төлеу
101        Қарыз орналастырғаны үшiн комиссиялық
төлемдер
15                      Трансферттер
01                    Трансферттер
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
15 01 217 400           Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру
257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
006            Бюджеттік алулар
007            Субвенциялар
011            Нысаналы трансферттердi қайтару
017            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттердi қайтару
356               Республикалық маңызы бар қаланың ,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
009            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлген ресми трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
008            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлетін трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
16                      Қарыздарды өтеу
01                    Қарыздарды өтеу
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
020            Үкiметтік борышты өтеу
257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
356                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
009            Жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу
02                    Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған
рыногындағы операциялар
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
16 02 217 018           Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды
сатып алу
__________________________________________________________________

3) Экономическая классификация расходов
__________________________________________________________________________
Категория                 |
Класс                   |     Наименование
Подкласс             |
Специфика        |
Дата оконча-|
ния действия|
|
__________________________________________________________________________
1                        Текущие затраты
1                        Затраты на товары и услуги
110                   Заработная плата
111               Основная заработная плата
112               Дополнительные денежные выплаты
113               Компенсационные выплаты
114               Обязательные пенсионные взносы военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел, Комитета
уголовно-исполнительной системы Республики
Казахстан, органов финансовой полиции и
государственной противопожарной службы в
накопительные пенсионные фонды
120                   Взносы работодателей
121               Социальный налог
122               Социальные отчисления в Государственный фонд
социального страхования
125               Взносы на обязательное страхование гражданско-
правовой ответственности владельцев
транспортных средств
126               Взносы на государственное обязательное личное
страхование работников государственных
учреждений
130                   Приобретение товаров
131               Приобретение продуктов питания
132               Приобретение медикаментов и прочих средств
медицинского назначения
133               Приобретение запасных частей, комплектующих и
строительных материалов
134               Приобретение, пошив и ремонт предметов
вещевого имущества и другого форменного и
специального обмундирования
135               Приобретение особого оборудования и материалов
139               Приобретение прочих товаров
140                   Приобретение услуг и работ
141               Оплата коммунальных услуг
142               Оплата услуг связи
143               Оплата транспортных услуг
144               Оплата за электроэнергию
145               Оплата за отопление
146               Содержание, обслуживание, текущий ремонт
зданий, помещений, ремонт оборудования и
других основных средств
147               Оплата аренды за помещение
148               Оплата услуг в рамках государственного
социального заказа
149               Прочие услуги и работы
150                   Другие текущие затраты
151               Командировки и служебные разъезды внутри
страны
152               Командировки и служебные разъезды за пределы
страны
153               Затраты фонда всеобщего обязательного среднего
образования
155               Исполнение исполнительных документов
157               Особые затраты
1 1  150 159               Прочие текущие затраты
2                        Выплата вознаграждений (интересов)
210                   Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам
211               Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам Правительства Республики
Казахстан
212               Выплаты вознаграждений (интересов) по займам,
полученным из республиканского бюджета
местными исполнительными органами
213               Выплаты вознаграждений (интересов) по
операциям управления рисками
220                   Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам
221               Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам Правительства Республики Казахстан
3                        Текущие трансферты
310                   Текущие трансферты юридическим лицам
311               Субсидии крестьянским (фермерским)
хозяйствам и юридическим лицам
330                   Текущие трансферты физическим лицам
332               Трансферты физическим лицам
333               Пенсии
334               Стипендии
340                   Текущие трансферты другим уровням
государственного управления
341               Субвенции
342               Бюджетные изъятия
349               Прочие текущие трансферты другим уровням
государственного управления
350                   Текущие трансферты за границу
351               Текущие трансферты организациям за границу
360                   Прочие текущие трансферты
369               Различные прочие текущие трансферты
2                          Капитальные затраты
4                        Приобретение основного капитала
410                   Приобретение основного капитала
411               Приобретение товаров относящихся к основным
средствам
412               Приобретение помещений, зданий и сооружений
420                   Создание основного капитала
421               Строительство зданий и сооружений
422               Строительство дорог
430                   Капитальный ремонт
431               Капитальный ремонт помещений, зданий,
сооружений
432               Капитальный ремонт дорог
450                   Приобретение земли и нематериальных активов
451               Приобретение земли
452               Приобретение нематериальных активов
460                   Капитальные трансферты внутри страны
461               Капитальные трансферты юридическим лицам
464               Капитальные трансферты другим уровням
государственного управления
470                   Капитальные трансферты за границу
2  4 470 471               Капитальные трансферты международным
организациям и правительствам иностранных
государств
472               Капитальные трансферты на оплату обучения
стипендиатов за рубежом
3                          Бюджетные кредиты
5                        Бюджетные кредиты
510                   Внутренние бюджетные кредиты
511               Бюджетные кредиты местным исполнительным
органам
512               Бюджетные кредиты банкам-заемщикам
514               Бюджетные кредиты физическим лицам
519               Прочие внутренние бюджетные кредиты
520                   Внешние бюджетные кредиты
521               Бюджетные кредиты иностранным государствам
4                          Приобретение финансовых активов
6                        Приобретение финансовых активов
610                   Приобретение финансовых активов
611               Приобретение долей участия, ценных бумаг
юридических лиц
612               Формирование и увеличение уставных капиталов
государственных предприятий
620                   Приобретение финансовых активов за пределами
страны
621               Приобретение акций международных организаций
5                          Погашение займов
7                        Погашение займов
710                   Погашение основного долга по внутренним
займам
711               Погашение основного долга перед вышестоящим
бюджетом
712               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внутреннем рынке
713               Погашение основного долга по внутренним
договорам займа
720                   Погашение основного долга по внешним займам
721               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внешнем рынке
722               Погашение основного долга по внешним договорам
займа
__________________________________________________________________________

3) Бюджеттік шығыстардың экономикалық сыныптамасы
___________________________________________________________________
Санаты
|Сыныбы
|  |Ішкі сыныбы
|  |  |Ерекшелігі
|  |  |   |Қолданылуы аяқталатын күн
|  |  |   |       |           Атауы
__|__|__|___|_______|______________________________________________
1                       Ағымдағы шығындар
1                    Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар
110                Жалақы
111            Негiзгi жалақы
112            Қосымша ақшалай төлемдер
113            Өтемақы төлемдерi
114            Әскери қызметшілердiң, iшкi iстер
органдары, Қазақстан Республикасы Қылмыстық
атқару жүйесi комитетi, қаржы полициясы
органдары және мемлекеттік өртке қарсы
қызмет қызметкерлерiнiң жинақтаушы зейнетақы
қорларына мiндетті зейнетақы жарналары
120                Жұмыс берушілердiң жарналары
121            Әлеуметтік салық
122            Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттiк қорына
әлеуметтік аударымдар
125            Көлiк құралдарының иелерiн азаматтық-құқық-
тық жауапкершілiкке мiндетті сақтандыруға
арналған жарналар
126            Мемлекеттік мекемелердiң қызметкерлерiнің
мемлекеттік мiндетті жеке сақтандыруға
жарналары
130                Тауарлар сатып алу
131            Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу
132            Дәрi-дәрмектер және медициналық мақсаттағы
өзге де құралдарды сатып алу
133            Қосалқы бөлшектер, жинақтаушы бұйымдар
және құрылыс материалдарын сатып алу
134            Заттық мүлiктерді, нысанды және арнаулы
киiм-кешектер сатып aлу, тігу және жөндеу
135            Ерекше жабдықтар мен материалдар сатып алу
139            Өзге де тауарлар сатып алу
140                Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу
141            Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
142            Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
143            Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу
144            Электр энергиясы үшiн ақы төлеу
145            Жылуға ақы төлеу
146            Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға
қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықтар
мен басқа да негізгі құралдарды жөндеу
147            Үй-жайды жалға алу төлемдерi
148            Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде
қызметтерге ақы төлеу
149            Өзге де қызметтер мен жұмыстар
150                Басқа да ағымдағы шығындар
151            Ел iшiндегі iссапарлар мен қызметтiк
сапарлар
152            Елден тыс жерлерге iссапарлар мен қызметтік
сапарлар
153            Жалпыға бiрдей мiндетті орта бiлiм қорының
шығындары
155            Орындау құжаттарының атқарылуы
157            Ерекше шығындар
159            Өзге де ағымдағы шығындар
1  2                    Сыйақылар (мүдделер) төлеу
210                Iшкi қарыздар бойынша сыйақы (мүдде)
төлемдерi
211            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iшкi
қарыздары бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
212            Республикалық бюджеттен жергілiктi атқарушы
органдар алған қарыздар бойынша сыйақылар
(мүдделер) төлемдерi
213
220                Сыртқы заемдар бойынша сыйақылар (мүдделер)
төлеу
221            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы
қарыздары бойынша сыйақы (мүдде) төлемдерi
3                    Ағымдағы трансферттер
310                Заңды тұлғаларға берілетін ағымдағы
трансферттер
311            Шаруа (фермер) қожалықтарына және заңды
тұлғаларға берiлетiн субсидиялар
330                Жеке тұлғаларға берілетiн ағымдағы
трансферттер
332            Жеке тұлғаларға берілетiн трансферттер
333            Зейнетақылар
334            Стипендиялар
340                Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берілетiн ағымдағы трансферттер
341            Субвенциялар
342            Бюджеттік алып қоюлар
349            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берiлетiн өзге де ағымдағы трансферттер
350                Шетелге берілетін ағымдағы трансферттер
351            Шетелдегі ұйымдарға ағымдағы трансферттер
360                Өзге де ағымдағы трансферттер
369            Әр түрлi өзге де ағымдағы трансферттер
2                       Күрделi шығындар
4                    Негізгі капиталды сатып алу
410                Негізгі капиталды сатып алу
411            Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып
алу
412            Үй-жайлар, ғимараттар мен құрылыстарды сатып
алу
420                Негізгі капиталды құру
421            Ғимараттар мен құрылыстар салу
422            Жолдар салу
430                Күрделi жөндеу
431            Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды
күрделi жөндеу
432            Жолдарды күрделi жөндеу
450                Жер және материалдық емес активтер сатып aлу
451            Жер сатып алу
452            Материалдық емес активтер сатып алу
460                Ел ішіндегі күрделi трансферттер
461            Заңды тұлғаларға берілетін күрделi
трансферттер
464            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
күрделі трансферттер
470                Шетелге күрделi трансферттер
471            Халықаралық ұйымдарға және шетелдiк
мемлекеттерiнің үкіметтерiне күрделi
трансферттер
2 4 470  472            Шетелде стипендиаттарға оқу төлеу күрделi
трансферттер
3                       Бюджеттік кредиттеp
5                    Бюджеттiк кредиттер
510                Iшкi бюджеттiк кредиттер
511            Жергілiктi атқарушы органдарға берілетін
бюджеттiк кредиттер
512            Қарыз алушы банктерге берілетiн бюджеттік
кредиттер
514            Жеке тұлғаларға берілетін бюджеттік
кредиттер
519            Өзге де iшкi бюджеттiк кредиттер
520                Сыртқы бюджеттiк кредиттер
521            Шетелдiк мемлекеттерге берілетiн бюджеттiк
кредиттер
4                       Қаржы активтерін сатып алу
6                    Қаржы активтерiн сатып алу
610                Қаржы активтерiн сатып алу
611            Заңды тұлғалардың қатысу үлесiн, бағалы
қағаздарын сатып алу
612            Мемлекеттік кәсiпорындардың жарғылық
капиталын қалыптастыру және ұлғайту
620                Елден тысқары жерлерден қаржы активтерiн
сатып алу
621            Халықаралық ұйымдардың акцияларын сатып алу
5                       Қарыздарды өтеу
7                    Қарыздарды өтеу
710                Iшкi қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
711            Жоғары тұрған бюджеттiк алу алдында негізгі
борышты өтеу
712            Iшкi рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi
борышты өтеу
713            Қарыздың iшкi келiсім-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
720                Сыртқы қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
721            Сыртқы рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негізгі
борышты өтеу
722            Қарыздың сыртқы келiсiм-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
____________________________________________________________________