О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2007 года N 41. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N 316
Сноска. Постановление Правительства РК от 20 января 2007 года N 41 утратило силу постановлением Правительства РК от 19 апреля 2007 года N  316 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 74) следующее изменение:
в Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 33, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қаңтардағы N 41 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.19. N 315 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауiпсiздiгi тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 5, 74-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауiпсiздiгi тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 33-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілген.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі