О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года N 97
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения и дополнение:
в  приложении 370 к указанному постановлению:
в графе 5 строки, порядковый номер 1, таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1 слова "Строительство", "строительство" заменить словами "Перечисление целевых трансфертов на строительство", "перечисление целевых трансфертов на строительство";
в пункте 2 слово "Возмещение" заменить словами "Перечисление целевых трансфертов на возмещение";
графу 7 после слова "Казахстан" дополнить словами ", акимат Южно-Казахстанской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 ақпандағы N 97 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 370-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 1-жолының 5-бағанында:
1-тармақтағы "құрылысы", "салу" деген сөздер "құрылысына нысаналы трансферттер аудару", "салуға нысаналы трансферттер аудару" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "өтеу" деген сөз "өтеуге нысаналы трансферттер аудару" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-баған "комитетi" деген сөзден кейiн ", Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмдiгi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі