О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2006 года N 377
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 161. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года N 1006
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 N 1006.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2006 года N 377 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Транспортной стратегии Республики Казахстан до 2015 года" следующее изменение:
в  Плане мероприятий по реализации Транспортной стратегии Республики Казахстан до 2015 года, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "На воздушном транспорте":
в графе 3 строки, порядковый номер 5.3, слова "Проект постановления Правительства" заменить словами "Приказ Министра транспорта и коммуникаций".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 10 мамырдағы N 377 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 161 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 1006 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 N 1006 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi көлік стратегиясын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 10 мамырдағы N 377  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi көлiк стратегиясын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"Әуе көлiгiнде" деген 5-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 5.3-жолдың 3-бағанындағы "Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулысының жобасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрінің бұйрығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi