Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 164.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Комитет).
2. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, зональные подразделения государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и зональные подразделения государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить передачу соответствующих необходимых материально-технических средств и иного имущества Комитету.
4. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен постановлением Правительства РК от 28 октября 2007 г. N 995 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления);
2) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 с дополнениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28 февраля 2008 года N 205 .
5. (исключен постановлением Правительства РК от 28 октября 2007 г. N 995 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
6. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять иные меры по реализации настоящего постановления.
7. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 339 ) ;

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 164 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетi (бұдан әрi - Комитет) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау аймақтық бөлiмшелерi осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық инспекциялары - мемлекеттiк мекемелерi және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң шекарадағы және көлiктегi аймақтық мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау бөлiмшелерi болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, тиiстi қажеттi материалдық-техникалық құралдарды және өзге де мүлiктi Комитетке берудi қамтамасыз етсiн.
4. Қоса берiлiп отырған:
1) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.28 N 995 Қаулысымен.
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi;
3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі бекiтiлсiн.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.10.28 N 995 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз), 2007.05.22 N 205 Қаулыларымен.
5. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.28 N 995 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiнде өзге де шаралар қабылдасын.
7. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен.

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 14, ст. 168):
подпункт 2) пункта 1 исключить;
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
в подпункте 1) слова "и реализация" исключить;
подпункт 3) исключить;
абзац второй пункта 4 дополнить словами ", Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе";
в пункте 7:
абзац второй исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Юридический адрес Министерства: 010000, город Астана, улица Кенесары, 36.";
в пункте 11:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"11. Министерство для осуществления стратегических функций, обеспечивающих формирование государственной политики:";
подпункты 1), 4), 5), 11), 13), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 27), 31), 32), 35), 36), 37), 38), 39) исключить;
пункт 12 исключить;
подпункты 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) и 17) пункта 13 исключить;
в пункте 19:
в подпункте 1) слова "и территориальных органов Министерства" исключить;
в подпункте 2) слова "и руководителей территориальных органов" исключить;
в подпункте 3) слова "территориальных органов" заменить словом "ведомств";
в подпункте 4) слова "и его территориальных органов", "и территориальных органов" исключить;
в Положении о Комитете лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Юридический адрес Комитета: 010000, город Астана, проспект Абая, 25.";
в Положении о Комитете рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Юридический адрес Комитета: 010000, город Астана, улица Кенесары, 36.";
в Положении о Комитете по делам сельских территорий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Юридический адрес Комитета: 010000, город Астана, улица Кенесары, 36.";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2006 года N 730 "О некоторых вопросах министерств Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 28, ст. 307):
пункт 2 исключить.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 339 .

2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi туралы ережеде:
2-тармақта:
1) тармақшадағы "және iске асыру" деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
4-тармақтың екiншi абзацы ", Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитеті" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
екiншi абзац алынып тасталсын;
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрлiктiң заңды мекен-жайы: 010000, Астана қаласы, Кенесары көшесi, 36.";
11-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Министрлiк мемлекеттiк саясатты қалыптастыруды қамтамасыз ететiн стратегиялық функцияларды жүзеге асыру үшiн:";
1), 4), 5), 11), 13), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 27), 31), 32), 35), 36), 37), 38), 39) тармақшалар алынып тасталсын;
12-тармақ алынып тасталсын;
13-тармақтың 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) және 17) тармақшалары алынып тасталсын;
19-тармақта:
1) тармақшадағы "мен Министрлiктiң аумақтық органдары" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "мен аумақтық органдардың басшыларын" деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақшадағы "аумақтық органдардың" деген сөздер "ведомстволардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "және оның аумақтық органдарының", "мен аумақтық органдары" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комитеттiң заңды мекен-жайы: 010000, Астана қаласы, Абай даңғылы, 25.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комитеттiң заңды мекен-жайы: 010000, Астана қаласы, Кенесары көшесi, 36.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ауылдық аумақтар iстерi комитетi туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комитеттiң заңды мекен-жайы: 010000, Астана қаласы, Кенесары көшесi, 36.";
3) "Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 2 тамыздағы N 730 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 28, 307-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын.

8. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 164
Реорганизуемые государственные учреждения-территориальные
органы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан,
зональные подразделения государственного ветеринарного
контроля на границе и транспорте Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан в государственные
учреждения-территориальные инспекции Комитета
государственной инспекции в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и
зональные подразделения государственного ветеринарного
контроля на границе и транспорте Комитета государственной
инспекции в агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Акмолинскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Акмолинскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
2. Аккольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аккольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
3. Аршалынскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аршалынскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
4. Астраханскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Астраханскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
5. Атбасарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Атбасарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
6. Буландинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Буландинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
7. Егиндыкольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Егиндыкольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
8. Ерейментаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Ерейментаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 164 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық инспекциялары - мемлекеттiк мекемелерi, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң шекарадағы және көлiктегi аймақтық мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау бөлiмшелерi болып қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң шекарадағы және көлiктегi аймақтық мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау бөлiмшелерi
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы.
5. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы.
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы.
7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Егiндiкөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Егiндiкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
8. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы.

9. Есильскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Есильскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
10. Жаксынскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жаксынскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
11. Жаркаинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жаркаинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
12. Коргалжинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Коргалжинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
13. Сандыктаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сандыктаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
14. Целиноградскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Целиноградскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
15. Шортандинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шортандинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
16. Енбекшильдерскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Енбекшильдерскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
17. Зерендинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Зерендинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
18. Щучинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Щучинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
19. Кокшетаускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кокшетаускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
20. Степногорскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Степногорскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы.
10. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы.
11. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жарқайың аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жарқайың аудандық аумақтық инспекциясы.
12. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы.
13. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы.
14. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы.
15. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы.
16. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Еңбекшiлдер аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Еңбекшiлдер аудандық аумақтық инспекциясы.
17. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зерендi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зерендi аудандық аумақтық инспекциясы.
18. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Щучье аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Щучье аудандық аумақтық инспекциясы.
19. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көкшетау қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Көкшетау қалалық аумақтық инспекциясы.
20. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Степногор қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Степногор қалалық аумақтық инспекциясы.

21. Актюбинскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Актюбинскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
22. Айтекебийскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Айтекебийскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
23. Алгинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Алгинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
24. Байганинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Байганинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
25. Иргизскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Иргизскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
26. Каргалинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каргалинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
27. Мартукскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мартукскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
28. Мугалжарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мугалжарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в комплексе.
29. Темирскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Темирскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
30. Уилскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Уилскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
31. Кобдинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кобдинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
32. Хромтаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Хромтаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

21. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы.
22. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы.
23. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алға аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алға аудандық аумақтық инспекциясы.
24. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы.
25. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы.
26. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы.
27. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы.
28. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы.
29. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Темiр аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Темiр аудандық аумақтық инспекциясы.
30. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы.
31. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қобда аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қобда аудандық аумақтық инспекциясы.
32. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы.

33. Шалкарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шалкарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
34. Актюбинскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Актюбинскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
35. Алматинскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Алматинскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
36. Аксускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аксускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
37. Алакольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Алакольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
38. Балхашскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Балхашскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
39. Енбекшиказахскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Енбекшиказахскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
40. Жамбылскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жамбылскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
41. Илийскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Илийскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
42. Капчагайскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Капчагайскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
43. Каратальскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каратальскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
44. Карасайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Карасайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

33. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы.
34. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы.
35. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алматы облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алматы облыстық аумақтық инспекциясы.
36. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы.
37. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы.
38. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы.
39. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Еңбекшiқазақ аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Еңбекшiқазақ аудандық аумақтық инспекциясы.
40. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
41. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Iле аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Iле аудандық аумақтық инспекциясы.
42. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қапшағай қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қапшағай қалалық аумақтық инспекциясы.
43. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы.
44. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы.

45. Кербулакскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кербулакскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
46. Коксускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Коксускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
47. Панфиловскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Панфиловскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
48. Райымбекскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Райымбекскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
49. Саркандскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Саркандскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
50. Талгарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Талгарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
51. Ескельдинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Ескельдинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
52. Уйгурскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Уйгурскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
53. Талдыкорганскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Талдыкорганскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
54. Текелийскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Текелийскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
55. Атыраускую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Атыраускую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
56. Жылыойскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жылыойскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

45. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы.
46. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көксу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Көксу аудандық аумақтық инспекциясы.
47. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы.
48. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы.
49. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сарқанд аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарқанд аудандық аумақтық инспекциясы.
50. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талғар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Талғар аудандық аумақтық инспекциясы.
51. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ескелдi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ескелдi аудандық аумақтық инспекциясы.
52. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы.
53. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы.
54. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Текелi қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Текелi қалалық аумақтық инспекциясы.
55. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атырау облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атырау облыстық аумақтық инспекциясы.
56. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы.

57. Индерскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Индерскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
58. Исатайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Исатайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
59. Кзылкогинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кзылкогинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
60. Курмангазинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Курмангазинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
61. Махамбетскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Махамбетскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
62. Макатскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Макатскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
63. Атыраускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Атыраускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
64. Восточно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Восточно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
65. Абайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Абайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
66. Аягозскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аягозскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
67. Бескарагайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бескарагайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
68. Бородулихинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бородулихинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

57. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Индер аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Индер аудандық аумақтық инспекциясы.
58. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Исатай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Исатай аудандық аумақтық инспекциясы.
59. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы.
60. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы.
61. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы.
62. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мақат аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мақат аудандық аумақтық инспекциясы.
63. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атырау қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атырау қалалық аумақтық инспекциясы.
64. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
65. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
66. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы.
67. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
68. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы.

69. Глубоковскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Глубоковскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
70. Жарминскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жарминскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
71. Зайсанскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Зайсанскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
72. Зыряновскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Зыряновскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
73. Катон-Карагайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Катон-Карагайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
74. Кокпектинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кокпектинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
75. Курчумскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Курчумскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
76. Тарбагатайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тарбагатайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
77. Уланскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Уланскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
78. Урджарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Урджарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
79. Шемонаихинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шемонаихинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
80. Риддерскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Риддерскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

69. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы.
70. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жарма аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жарма аудандық аумақтық инспекциясы.
71. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы.
72. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зырян аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зырян аудандық аумақтық инспекциясы.
73. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
74. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көкпектi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Көкпектi аудандық аумақтық инспекциясы.
75. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Күршiм аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Күршiм аудандық аумақтық инспекциясы.
76. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы.
77. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы.
78. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Yржар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Үржар аудандық аумақтық инспекциясы.
79. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы.
80. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Риддер қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Риддер қалалық аумақтық инспекциясы.

81. Семипалатинскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Семипалатинскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
82. Курчатовскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Курчатовскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
83. Усть-Каменогорскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Усть-Каменогорскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
84. Жамбылскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жамбылскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
85. Байзакскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Байзакскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
86. Жамбылскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жамбылскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
87. Жуалынскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жуалынскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
88. Кордайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кордайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
89. Турара Рыскуловскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Территориальную инспекцию района Т. Рыскулова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
90. Меркенскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Меркенскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
91. Мойынкумскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мойынкумскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
92. Сарысускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сарысускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

81. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Семей қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Семей қалалық аумақтық инспекциясы.
82. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Курчатов қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Курчатов қалалық аумақтық инспекциясы.
83. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы.
84. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы.
85. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы.
86. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
87. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы.
88. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қордай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қордай аудандық аумақтық инспекциясы.
89. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тұрар Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тұрар Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы.
90. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мерке аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мерке аудандық аумақтық инспекциясы.
91. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы.
92. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы.

93. Таласскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Таласскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
94. Шуйскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шуйскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
95. Таразскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Таразскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
96. Западно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Западно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
97. Акжаикскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Акжаикскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
98. Бурлинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бурлинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
99. Джангалинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жангалинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
100. Джаныбекскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жанибекскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
101. Зеленовскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Зеленовскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
102. Казталовскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Казталовскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
103. Каратобинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каратобинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
104. Сырымскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сырымскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

93. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талас аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Талас аудандық аумақтық инспекциясы.
94. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шу аудандық аумақтық инспекциясы.
95. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тараз қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тараз қалалық аумақтық инспекциясы.
96. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
97. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы.
98. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бөрлi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бөрлi аудандық аумақтық инспекциясы.
99. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы.
100. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жәнiбек аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жәнiбек аудандық аумақтық инспекциясы.
101. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы.
102. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қазталов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қазталов аудандық аумақтық инспекциясы.
103. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы.
104. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сырым аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сырым аудандық аумақтық инспекциясы.

105. Таскалинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Таскалинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
106. Теректинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Теректинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
107. Урдинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бокейординскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
108. Чингирлаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Чингирлаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
109. Уральскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Уральскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
110. Карагандинскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Карагандинскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
111. Абайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Абайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
112. Актогайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Актогайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
113. Бухаржираускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бухаржыраускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
114. Жанааркинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жанааркинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
115. Каркаралинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каркаралинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
116. Нуринскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Нуринскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

105. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы.
106. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Теректi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Теректi аудандық аумақтық инспекциясы.
107. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бөкей ордасы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бөкей ордасы аудандық аумақтық инспекциясы.
108. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы.
109. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орал қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Орал қалалық аумақтық инспекциясы.
110. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы.
111. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
112. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы.
113. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы.
114. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы.
115. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы.
116. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Нұра аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұра аудандық аумақтық инспекциясы.

117. Осакаровскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Осакаровскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
118. Улытаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Улытаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
119. Шетскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шетскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
120. Жезказганскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жезказганскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
121. Шахтинскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шахтинскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
122. Карагандинскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Карагандинскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
123. Саранскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Саранскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
124. Темиртаускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Темиртаускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
125. Сатпаевскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сатпаевскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
126. Каражалскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каражалскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
127. Балхашскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Балхашскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
128. Приозерскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Приозерскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

117. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы.
118. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы.
119. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шет аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шет аудандық аумақтық инспекциясы.
120. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жезқазған қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жезқазған қалалық аумақтық инспекциясы.
121. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шахтинск қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шахтинск қалалық аумақтық инспекциясы.
122. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы.
123. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Саран қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Саран қалалық аумақтық инспекциясы.
124. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Темiртау қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Темiртау қалалық аумақтық инспекциясы.
125. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сәтбаев қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сәтбаев қалалық аумақтық инспекциясы.
126. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаражал қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қаражал қалалық аумақтық инспекциясы.
127. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы.
128. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы.

129. Костанайскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Костанайскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
130. Алтынсаринскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Алтынсаринскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
131. Амангельдинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Амангельдинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
132. Аулиекольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аулиекольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
133. Денисовскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Денисовскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
134. Джангильдинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жангельдинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
135. Житикаринскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Житикаринскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
136. Камыстинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Камыстинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
137. Карабалыкскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Карабалыкскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
138. Карасускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Карасускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
139. Костанайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Костанайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
140. Мендыкаринскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мендыкаринскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

129. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы.
130. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы.
131. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Амангелдi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Амангелдi аудандық аумақтық инспекциясы.
132. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы.
133. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы.
134. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жангелдi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жангелдi аудандық аумақтық инспекциясы.
135. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жiтiқара аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жiтiқара аудандық аумақтық инспекциясы.
136. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы.
137. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы.
138. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы.
139. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы.
140. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Меңдiқара аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Меңдiқара аудандық аумақтық инспекциясы.

141. Наурзумскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Наурзумскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
142. Сарыкольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сарыкольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
143. Тарановскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тарановскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
144. Узункольскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Узункольскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
145. Федоровскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Федоровскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
146. Аркалыкскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аркалыкскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
147. Костанайскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Костанайскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
148. Лисаковскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Лисаковскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
149. Рудновскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Рудненскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
150. Кызылординскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кызылординскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
151. Аральскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аральскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
152. Жалагашскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жалагашскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе;

141. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы.
142. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
143. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Таран аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Таран аудандық аумақтық инспекциясы.
144. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
145. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Федоров аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Федоров аудандық аумақтық инспекциясы.
146. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы.
147. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы.
148. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Лисаков қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Лисаков қалалық аумақтық инспекциясы.
149. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Рудный қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Рудный қалалық аумақтық инспекциясы.
150. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы.
151. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Арал аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арал аудандық аумақтық инспекциясы.
152. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы.

153. Жанакоргинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жанакорганскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
154. Казалинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Казалинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
155. Кармакчинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кармакчинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
156. Сырдарьинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сырдарьинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
157. Шиелийскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шиелийскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
158. Кызылординскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кызылординскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
159. Мангистаускую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мангистаускую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
160. Мангистаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мангистаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
161. Каракиянскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Каракиянскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
162. Тупкараганскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тупкараганскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
163. Бейнеускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Бейнеускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
164. Жана-Озенскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жана-Озенскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

153. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы.
154. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы.
155. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы.
156. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы.
157. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шиелi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шиелi аудандық аумақтық инспекциясы.
158. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы.
159. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы.
160. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы.
161. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы.
162. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы.
163. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы.
164. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы.

165. Актаускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Актаускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
166. Павлодарскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Павлодарскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
167. Баянаульскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Баянаульскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
168. Железинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Железинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
169. Иртышскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Иртышскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
170. Качирскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Качирскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
171. Лебяжинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Лебяжинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
172. Майскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Майскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
173. Павлодарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Павлодарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
174. Успенскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Успенскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
175. Актогайскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Актогайскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
176. Щербактинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Щербактинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

165. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы.
166. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы.
167. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы.
168. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Железинка аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Железинка аудандық аумақтық инспекциясы.
169. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ертiс аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ертiс аудандық аумақтық инспекциясы.
170. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы.
171. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Лебяжi аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Лебяжi аудандық аумақтық инспекциясы.
172. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Май аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Май аудандық аумақтық инспекциясы.
173. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттік инспекция комитетiнiң Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы.
174. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Успен аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Успен аудандық аумақтық инспекциясы.
175. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендер мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы.
176. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендер мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы.

177. Аксускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аксускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
178. Экибастузскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Экибастузскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
179. Павлодарскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Павлодарскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
180. Северо-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Северо-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
181. Айыртаускую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Айыртаускую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
182. Акжарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Акжарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
183. Аккайынскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Аккайынскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
184. М. Жумабаевскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в территориальную инспекцию района Магжана Жумабаева Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
185. Есильскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Есильскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
186. Жамбылскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Жамбылскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
187. Кызылжарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кызылжарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
188. Мамлютскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Мамлютскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

177. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы.
178. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Екiбастұз қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегі мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Екiбастұз қалалық аумақтық инспекциясы.
179. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегі мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы.
180. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптік кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
181. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегі мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы.
182. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы.
183. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегі мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы.
184. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптік кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы.
185. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттік инспекция комитетiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы.
186. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
187. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылжар аудандық аумақтың инспекциясы.
188. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы.

189. Шал акыновскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в территориальную инспекцию района Шал акына Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
190. Тайыншинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тайыншинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
191. Тимирязевскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тимирязевскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе;
192. Уалихановскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Уалихановскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
193. Габит Мусреповскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в территориальную инспекцию района Габита Мусрепова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
194. Петропавловскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Петропавловскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
195. Южно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Южно-Казахстанскую областную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
196. Байдибекскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Байдибекскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
197. Казыгуртскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Казыгуртскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
198. Махтааральскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Махтааральскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
199. Ордабасинскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Ордабасинскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
200. Отрарскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Отрарскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

189. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы.
190. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы.
191. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы.
192. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы.
193. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы аудандық аумақтық инспекциясы.
194. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Петропавл қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Петропавл қалалық аумақтық инспекциясы .
195. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
196. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бәйдiбек аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бәйдiбек аудандық аумақтық инспекциясы.
197. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы.
198. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы.
199. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы.
200. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Отырар аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Отырар аудандық аумақтық инспекциясы.

201. Сайрамскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сайрамскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
202. Сарыагашскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского в Сарыагашскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе хозяйства Республики Казахстан.
203. Сузакскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Сузакскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
204. Толебийскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Толебийскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
205. Тюлькубасскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Тюлькубасскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
206. Шардаринскую районную территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шардаринскую районную территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
207. Арысскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Арысскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
208. Туркестанскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Туркестанскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
209. Шымкентскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Шымкентскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
210. Ленгерскую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Ленгерскую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
211. Кентаускую городскую территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Кентаускую городскую территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
212. Территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астане в территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Астана.

201. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы.
202. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы.
203. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Созақ аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Созақ аудандық аумақтық инспекциясы.
204. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Төле би аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Төле би аудандық аумақтық инспекциясы.
205. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түлкiбас аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түлкiбас аудандық аумақтық инспекциясы.
206. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шардара аудандық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шардара аудандық аумақтық инспекциясы.
207. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Арыс қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арыс қалалық аумақтық инспекциясы.
208. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түркiстан қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түркiстан қалалық аумақтық инспекциясы.
209. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шымкент қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шымкент қалалық аумақтық инспекциясы.
210. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ленгер қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ленгер қалалық аумақтық инспекциясы.
211. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Кентау қалалық аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Кентау қалалық аумақтық инспекциясы.
212. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.

213. Территориальную инспекцию Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы в территориальную инспекцию Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Алматы.
214. Северо-Западную зональную инспекцию государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Северо-Западную зональную инспекцию государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
215. Юго-Восточную зональную инспекцию государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в Юго-Восточную зональную инспекцию государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 164
Положение
о Комитете государственной инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 28 октября 2007 г. N 995 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 164
Структура
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена постановлением Правительства РК от 28 октября 2007 г. N 995 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 164
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 05.12.2007 N 1182; от 31.12.2009 № 2320; от 11.07.2018 № 420; от 24.12.2018 № 864; от 29.05.2019 № 345; от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 11.07.2022 № 471; от 16.02.2024 № 98.
Акмолинская область
1. Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
2. Аккольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
3. Аршалынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

213. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
214. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Солтүстiк-Батыс аймақтық шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық бақылау инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Солтүстiк-Батыс аймақтық шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық бақылау инспекциясы.
215. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Оңтүстiк-Шығыс аймақтық шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық бақылау инспекциясы - Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Оңтүстiк-Шығыс аймақтық шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық бақылау инспекциясы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 164 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетi туралы ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.28 N 995 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 164 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.28 N 995 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 164 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.12.05 N 1182, 2009.12.31 № 2320; 11.07.2018 № 420; 24.12.2018 № 864; 29.05.2019 № 345; 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2022 № 471; 16.02.2024 № 98 қаулыларымен.
Ақмола облысы
1. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы
2. Агроөнеркәсiптiк кешендегі мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы
3. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы

4. Астраханская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
5. Атбасарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
6. Буландинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
7. Егиндыкольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
8. Ерейментауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе;
9. Есильская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
10. Жаксынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
11. Жаркаинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе;
12. Коргалжинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
13. Сандыктауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
14. Целиноградская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
15. Шортандинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
16. Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
17. Зерендинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
18. Щучинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
19. Кокшетауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
20. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Актюбинская область
21. Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
22. Айтекебийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
23. Алгинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
24. Байганинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
25. Иргизская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

4. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы
5. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы
6. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы
7. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Егiндiкөл аудандық аумақтық инспекциясы
8. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы
9. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы
10. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы
11. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жарқайың аудандық аумақтық инспекциясы
12. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы
13. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы
14. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы
15. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы
16. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Біржан сал ауданының аумақтық инспекциясы.
17. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зерендi аудандық аумақтық инспекциясы
18. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Щучье аудандық аумақтық инспекциясы
19. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Көкшетау қалалық аумақтық инспекциясы
20. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтөбе облысы
21. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы
22. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы
23. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алға аудандық аумақтық инспекциясы
24. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы
25. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы

26. Каргалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
27. Мартукская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
28. Мугалжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
29. Темирская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
30. Уилская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
31. Кобдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
32. Хромтауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
33. Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
34. Актюбинская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Алматинская область
35. Алматинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
36. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
37. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
38. Балхашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
39. Енбекшиказахская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
40. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
41. Илийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
42. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
43. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
44. Карасайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
45. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
46. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
46-1. Территориальная инспекция города Қонаев Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
47. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
48. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

26. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы
27. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы
28. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы
29. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Темiр аудандық аумақтық инспекциясы
30. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы
31. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қобда аудандық аумақтық инспекциясы
32. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы
33. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы
34. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы
Алматы облысы
35. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
36. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
37. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
38. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы
39. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Еңбекшiқазақ аудандық аумақтық инспекциясы
40. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
41. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Iле аудандық аумақтық инспекциясы
42. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
43. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
44. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы
45. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
46. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
46-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Қонаев қаласының аумақтық инспекциясы.
47. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
48. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

48-1. Кегенская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
49. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
50. Талгарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
51. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
52. Уйгурская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
53. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
54. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Атырауская область
55. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
56. Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
57. Индерская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
58. Исатайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
59. Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
60. Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
61. Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
62. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
63. Атырауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Восточно-Казахстанская область
64. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
65. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
65-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
66. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
67. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
68. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
69. Глубоковская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
70. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.

48-1. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Кеген ауданының аумақтық инспекциясы.
49. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
50. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Талғар аудандық аумақтық инспекциясы
51. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
52. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы
53. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
54. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атырау облысы
55. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
56. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы
57. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Индер аудандық аумақтық инспекциясы
58. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Исатай аудандық аумақтық инспекциясы
59. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы
60. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы
61. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы
62. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
63. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Атырау қалалық аумақтық инспекциясы
Шығыс Қазақстан облысы
64. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
65. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
65-1. "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
66. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
67. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
68. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
69. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы
70. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.

71. Зайсанская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
72. Исключен постановлением Правительства РК от 29.05.2019 № 345.
73. Катон-Карагайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
74. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
75. Курчумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
76. Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
76-1. Территориальная инспекция по району Самар Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
77. Уланская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
78. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
79. Шемонаихинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
80. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
81. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
82. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
83. Усть-Каменогорская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Жамбылская область
84. Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
85. Байзакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
86. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
87. Жуалынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
88. Кордайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
89. Территориальная инспекция района Т. Рыскулова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
90. Меркенская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
91. Мойынкумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
92. Сарысуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

71. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы
72. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.05.2019 № 345 қаулысымен.
73. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
74. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
75. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Күршiм аудандық аумақтық инспекциясы
76. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы
76-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Самар ауданы бойынша аумақтық инспекциясы.
77. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы
78. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
79. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы
80. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
81. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
82. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
83. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы
Жамбыл облысы
84. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
85. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы
86. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
87. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы
88. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қордай аудандық аумақтық инспекциясы
89. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тұрар Рысқүлов аудандық аумақтық инспекциясы
90. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мерке аудандық аумақтық инспекциясы
91. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы
92. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы

93. Таласская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
94. Шуйская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
95. Таразская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Западно-Казахстанская область
96. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
97. Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
97-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе".
98. Бурлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
99. Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
100. Жанибекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
101. Исключен постановлением Правительства РК от 29.05.2019 № 345.
102. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
103. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
104. Сырымская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
105. Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
106. Теректинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
107. Бокейординская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
108. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
109. Уральская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Карагандинская область
110. Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
111. Абайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
112. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

93. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Талас аудандық аумақтық инспекциясы
94. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шу аудандық аумақтық инспекциясы
95. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тараз қалалық аумақтық инспекциясы
Батыс Қазақстан облысы
96. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
97. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы
97-1. "Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
98. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бөрлi аудандық аумақтық инспекциясы
99. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы
100. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жәнiбек аудандық аумақтық инспекциясы
101. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.05.2019 № 345 қаулысымен.
102. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
103. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
104. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сырым аудандық аумақтық инспекциясы
105. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы
106. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Теректi аудандық аумақтық инспекциясы
107. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бөкей ордасы аудандық аумақтық инспекциясы
108. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
109. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Орал қалалық аумақтық инспекциясы
Қарағанды облысы
110. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
111. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы
112. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы

113. Бухаржырауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
114. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
115. Каркаралинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
116. Нуринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
117. Осакаровская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
118. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
119. Шетская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
120. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
121. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
122. Карагандинская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
123. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
124. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
125. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
126. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
127. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
128. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Костанайская область
129. Костанайская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
130. Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
131. Амангельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
132. Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
133. Денисовская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

113. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы
114. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
115. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы
116. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұра аудандық аумақтық инспекциясы
117. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы
118. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
119. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шет аудандық аумақтық инспекциясы
120. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
121. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
122. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы
123. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
124. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
125. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
126. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
127. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
128. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қостанай облысы
129. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
130. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы
131. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Амангелдi аудандық аумақтық инспекциясы
132. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы
133. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы

134. Жангельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
135. Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
136. Камыстинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
137. Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
138. Карасуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
139. Костанайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
140. Мендыкаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
141. Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
142. Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
143. Тарановская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
144. Узункольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
145. Федоровская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
146. Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
147. Костанайская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
148. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
149. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Кызылординская область
150. Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
151. Аральская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
152. Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
153. Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
154. Казалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

134. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жангелдi аудандық аумақтық инспекциясы
135. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жiтiқара аудандық аумақтық инспекциясы
136. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы
137. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы
138. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы
139. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы
140. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Меңдiқара аудандық аумақтық инспекциясы
141. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы
142. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы
143. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Таран аудандық аумақтық инспекциясы
144. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы
145. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Федоров аудандық аумақтық инспекциясы
146. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы
147. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы
148. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
149. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қызылорда облысы
150. Агроөнеркәсіптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы
151. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арал аудандық аумақтық инспекциясы
152. Агроөнеркәсіптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы
153. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы
154. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы

155. Кармакчинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
156. Сырдарьинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
157. Шиелийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
158. Кызылординская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Мангистауская область
159. Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
160. Мангистауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
161. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
162. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
163. Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
164. Жана-Озенская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
165. Актауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
165-1. Мунайлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Павлодарская область
166. Павлодарская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
167. Баянаульская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
168. Железинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
169. Иртышская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
170. Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
171. Территориальная инспекция района Аққулы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
172. Майская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
173. Павлодарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
174. Успенская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

155. Агроөнеркәсіптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы
156. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы
157. Агроөнеркәсіптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шиелi аудандық аумақтық инспекциясы
158. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы
Маңғыстау облысы
159. Агроөнеркәсіптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
160. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы
161. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
162. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
163. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы
164. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы
165. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы
165-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы
Павлодар облысы
166. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы
167. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы
168. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Железинка аудандық аумақтық инспекциясы
169. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ертiс аудандық аумақтық инспекциясы
170. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тереңкөл ауданының аумақтық инспекциясы.
171. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аққулы ауданының аумақтық инспекциясы.
172. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Май аудандық аумақтық инспекциясы
173. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы
174. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Успен аудандық аумақтық инспекциясы

175. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
176. Щербактинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
177. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
178. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
179. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Северо-Казахстанская область
180. Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
181. Айыртауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
182. Акжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
183. Аккайынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
184. Территориальная инспекция района Магжана Жумабаева Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
185. Есильская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
186. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
187. Кызылжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
188. Мамлютская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
189. Территориальная инспекция района Шал акына Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
190. Тайыншинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
191. Тимирязевская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
192. Уалихановская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
193. Территориальная инспекция района Габита Мусрепова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
194. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Туркестанская область
195. Туркестанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

175. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
176. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы
177. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
178. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
179. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Солтүстік Қазақстан облысы
180. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
181. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы
182. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы
183. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы
184. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы
185. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы
186. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
187. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылжар аудандық аумақтың инспекциясы
188. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы
189. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы
190. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы
191. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы
192. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы
193. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы аудандық аумақтық инспекциясы
194. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Түркістан облысы
195. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түркістан облыстық аумақтық инспекциясы.

196. Байдибекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
196-1. Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
196-2. Келесская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
197. Казыгуртская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
198. Махтааральская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
199. Ордабасинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
200. Отрарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
201. Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
202. Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
203. Сузакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
204. Толебийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
205. Тюлькубасская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
206. Шардаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
207. Арысская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
208. Туркестанская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
209. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 420.
210. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
211. Исключен постановлением Правительства РК от 26.05.2022 № 344 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
город Нур-Султан
212. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Нур-Султану.
город Алматы
213. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Алматы.
Город Шымкент
214. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Шымкент.
область Абай
215. Территориальная инспекция области Абай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.

196. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бәйдiбек аудандық аумақтық инспекциясы.
196-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы.
196-2. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Келес аудандық аумақтық инспекциясы.
197. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы.
198. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы
199. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы
200. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Отырар аудандық аумақтық инспекциясы
201. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы
202. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы
203. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Созақ аудандық аумақтық инспекциясы
204. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Төле би аудандық аумақтық инспекциясы
205. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түлкiбас аудандық аумақтық инспекциясы
206. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Шардара аудандық аумақтық инспекциясы
207. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Арыс қалалық аумақтық инспекциясы
208. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Түркiстан қалалық аумақтық инспекциясы
209. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 420 қаулысымен.
210. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
211. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.05.2022 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нұр-Сұлтан қаласы
212. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
Алматы қаласы
213. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Шымкент қаласы
214. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
Абай облысы
215. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Абай облысының аумақтық инспекциясы.

216. Абайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
217. Аягозская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
218. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
219. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
220. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
221. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
222. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
223. Исключен постановлением Правительства РК от 16.02.2024 № 98.
область Жетісу
224. Территориальная инспекция области Жетісу Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
225. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
226. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
227. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
228. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
229. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
230. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
231. Саркандская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
232. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
233. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
область Ұлытау
234. Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
235. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
236. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
Зональные подразделения государственного
ветеринарного контроля на границе и транспорте
Сноска. Раздел исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2009 № 2320.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 164
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета
государственной инспекции в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Сноска. Постановление добавлено Перечнем в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.02.2008 N 205; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 21.11.2009 № 1908; от 21.12.2009 N 2158 (вводится в действие с 01.01.2010); от 31.12.2009 № 2320; от 13.11.2015 № 911.

216. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетің Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
217. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы.
218. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
219. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы.
220. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы.
221. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы.
222. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы.
223. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.02.2024 № 98 қаулысымен.
Жетісу облысы
224. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Жетісу облысының аумақтық инспекциясы.
225. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы.
226. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы.
227. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы.
228. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы.
229. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Көксу аудандық аумақтық инспекциясы.
230. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы
231. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Сарқан аудандық аумақтық инспекциясы;
232. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ескелді аудандық аумақтық инспекциясы.
233. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы.
Ұлытау облысы
234. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы.
235. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы.
236. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы.
Шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау аймақтық бөлiмшелерi
Ескерту. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.12.31 № 2320 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 164 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбемен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28 N 205, өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.31 № 2320, 2011.09.23 N 1090; 13.11.2015 № 911 қаулыларымен.

1. Республиканские государственные предприятия
1. Исключен постановлением Правительства РК от 21.12.2009 N 2158(вводится в действие с 01.01.2010).
2. Исключен постановлением Правительства РК от 23.09.2011 № 1090.
3. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Фитосанитария" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Государственные учреждения
4. Государственное учреждение "Республиканский центр карантина растений" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Исключен постановлением Правительства РК от 13.11.2015 № 911.
6. Государственное учреждение "Республиканский методический центр фитосанитарной диагностики и прогнозов" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
7. Исключен постановлением Правительства РК от 13.11.2015 № 911.
8. Исключен постановлением Правительства РК от 23.09.2011 № 1090.
9. Исключен постановлением Правительства РК от 23.09.2011 № 1090.

1. Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
1. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.12.21 № 2158 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.09.23 N 1090 Қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.11.21 N 1908 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Фитосанитария" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
2. Мемлекеттік мекемелер
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республикалық өсімдіктер карантині орталығы" мемлекеттік мекемесі.
5. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.11.2015 № 911 қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республикалық фитосанитарлық диагностика және болжамдар әдістемелік орталығы" мемлекеттік мекемесі.
7. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.11.2015 № 911 қаулысымен.
8. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.09.23 N 1090 Қаулысымен.
9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.09.23 N 1090 Қаулысымен.
Ескерту. Тізбе 9-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.21 № 2158 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.