О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2007 года N 233. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 марта 2007 года N 233
Изменения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 512):
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи утвержденный указанным постановлением:
Мусина - Заместителя Премьер-Министра
Аслана Еспулаевича Республики Казахстан - Министра
экономики и бюджетного планирования,
председателем
Сабдалина - вице-министра по чрезвычайным ситуациям
Аблая Кияловича Республики Казахстан, заместителем
председателя
Арифханова - вице-министра труда и социальной
Айдара Абдразаховича защиты населения Республики Казахстан
Омарова - вице-министра здравоохранения
Кадыра Токтамысовича Республики Казахстан
Султанова - вице-министра финансов
Бахыта Турлыхановича Республики Казахстан
Абдымомунова - вице-министра образования и науки
Азамата Курманбековича Республики Казахстан
Машкеева - председателя Комитета фармации
Батырбека Аукеновича Министерства здравоохранения Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Куандыкова Болатбека Баяновича, Утеулину Хафизу Мухтаровну, Пак Ларису Юн-Боевну, Аканова Айкана Акановича, Смаилова Алихана Асхановича, Умбеталиева Мади Тохтаровича.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.12.2008 № 1239.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.10.2007 N 948.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 наурыздағы N 233 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2007 жылғы 27 наурыздағы
N 233 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "Халықаралық iзгiлiк көмек мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 512-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Халықаралық iзгiлiк көмек мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мусин - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы Министрiнiң орынбасары - Экономика
және бюджеттiк жоспарлау министрi,
төраға
Сабдалин - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы жағдайлар вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Әрiпханов - Қазақстан Республикасының Еңбек
Айдар Әбдiразақұлы және халықты әлеуметтік қорғау вице-
министрi
Омаров - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы Денсаулық сақтау вице-министрi
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы вице-министрi
Әбдiмомынов - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Азамат Құрманбекұлы және ғылым вице-министрi
Мәшкеев - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Батырбек Әукенұлы сақтау министрлiгi Фармация
комитетiнiң төрағасы
көрсетiлген құрамнан Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Қуандықов Болатбек Баянұлы, Өтеулина Хафиза Мұхтарқызы, Пак Лариса Юн-Боевна, Ақанов Айқан Ақанұлы, Смайылов Әлихан Асханұлы, Yмбетәлиев Мәди Тоқтарұлы шығарылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.24 N 1239 Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.11.12 N 1048 Қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
6. "Республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бюджеттiк инвестициялық жобалар құнының қымбаттауы мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 тамыздағы N 764 қаулысында:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар құнының қымбаттауы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мусин - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы Министрiнiң орынбасары - Экономика
және бюджеттiк жоспарлау министрi,
төраға
Супрун - Қазақстан Республикасының
Виктор Васильевич Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, төрағаның орынбасары
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы вице-министрi
көрсетiлген кұрамнан Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы, Смайылов Әлихан Асханұлы шығарылсын.