О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года N 1010
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 870
В целях совершенствования системы государственного управления Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года N 1010 "О нормативах численности руководящих и других работников государственных органов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қазандағы N 1010 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 870 Қаулысы
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік органдардың басшылары мен басқа қызметкерлері санының нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қазандағы N 1010  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі