О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года N 905.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 октября 2007 года N 905
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 552.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2017 № 341 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2009 N 1707.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2009 N 1707.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.06.2009 № 940 .
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 905 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 5 қазандағы
N 905 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 552 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.06.2017 № 341 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.29 N 1707 Қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.29 N 1707 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.06.19 N 940 Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.