О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Вопросы ответственного секретаря в некоторых центральных исполнительных органах Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2007 года N 966
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Вопросы ответственного секретаря в некоторых центральных исполнительных органах Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Вопросы ответственного секретаря в некоторых центральных
исполнительных органах Республики Казахстан
В соответствии со  статьей 21-1  Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Определить министров обороны, по чрезвычайным ситуациям, внутренних дел Республики Казахстан уполномоченными осуществлять полномочия ответственного секретаря в возглавляемых ими министерствах.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір орталық атқарушы органдарындағы жауапты хатшының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қазандағы N 966 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының кейбір орталық атқарушы органдарындағы жауапты хатшының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасының кейбір орталық атқарушы
органдарындағы жауапты хатшының мәселелері
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы  Конституциялық заңының 21-1-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс, Төтенше жағдайлар, Ішкі істер министрлері өздері басқаратын министрліктерде жауапты хатшы өкілеттігін жүзеге асыруға уәкілетті деп белгіленсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті