Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к отдельным видам деятельности в сфере промышленности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1311
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 24.07.2012 № 967 (вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2012 № 1796 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после официального опубликования, за исключением пункта 8 квалификационных требований, предъявляемых к отдельным видам деятельности в сфере промышленности, который вводится в действие с 9 сентября 2008 года.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 26.11.2009 № 1941 (вводятся в действие с 09.09.2008).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1311
Правила
лицензирования отдельных видов деятельности
в сфере промышленности
Сноска. Правило утратило силу постановлением Правительства РК от 24.07.2012 № 967 (вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после первого официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года № 1311
Квалификационные требования,
предъявляемые к отдельным видам деятельности
в сфере промышленности
Сноска. Квалификационные требования утратили силу постановлением Правительства РК от 29.12.2012 № 1796 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года № 1311
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 1999 года N 556 "Об утверждении квалификационных требований к лицензируемым видам деятельности в сфере промышленности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 189).
2. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 334 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 10 мая 1999 года N 556".

Өнеркәсiп саласындағы жекелеген қызмет түрлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1311 Қаулысы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.07.24 N 967 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн жиырма бiр күн мерзім өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2012 N 1796 (ресми жарияланғанынан кейiн күнтізбелік жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы 2008 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізілетін өнеркәсіп саласындағы жекелеген қызмет түрлеріне қойылатын біліктілік талаптарының 8-тармағын қоспағанда, қаулы ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.11.26 N 1941 (2008 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1311 қаулысымен
бекітілген
Өнеркәсіп саласындағы жекелеген қызмет түрлерін лицензиялау
ережесі
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.07.24 N 967 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн жиырма бiр күн мерзім өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1311 қаулысымен
бекітілген
Өнеркәсiп саласындағы жекелеген қызмет түрлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптары
Ескерту. Біліктілік талаптарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2012 N 1796 (ресми жарияланғанынан кейiн күнтізбелік жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1311 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Өнеркәсіп саласындағы қызметтің лицензияланатын түрлеріне қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 189-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 1 наурыздағы N 334 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.

3. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 344 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1373 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 1999 года N 556" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 46, ст. 468).
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2003 года N 1015 "О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 10 мая 1999 года N 556" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 40, ст. 419).
6. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 525 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 10 мая 1999 года N 556" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 22, ст. 277).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2005 года N 820 "Об утверждении перечня работ и услуг, входящих в состав лицензируемых видов деятельности в сфере промышленности" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 32, ст. 437).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1243 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2005 года N 820" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 48, ст. 616).

3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 2 наурыз N 344 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1373 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 46, 468-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қазандағы N 1015 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 40, 419-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 525 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 22, 277-құжат).
7. "Өнеркәсіп саласындағы лицензияланатын қызмет түрлерінің құрамына кіретін жұмыстар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 тамыздағы N 820 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 32, 437-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 тамыздағы N 820 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1243 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 48, 616-құжат).