О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1313. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 600) следующее изменение:
в пункте 3 слова "31 декабря 2007 года" заменить словами "30 июня 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1313 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 600-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "2007 жылғы 31 желтоқсанға" деген сөздер "2008 жылғы 30 маусымға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі