О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1404
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения и дополнение:
в  приложении 61 к указанному постановлению:
в "Прямом результате" пункта 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в абзаце пятом слова "автотранспорта - 1 штуки," заменить словами "автотранспорта - 2 штуки";
в абзаце шестом:
слова "4 автомобилей)" заменить словами "9 автомобилей)";
после слова "оборудования" дополнить словами ", медицинского оборудования не менее 5 штук".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1404 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  61-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
бесінші абзацта "автокөлік - 1 дана" деген сөздер "автокөлік - 2 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"4 автомобиль)" деген сөздер "9 автомобиль)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жабдықтарын" деген сөзден кейін ", кемінде 5 дана медициналық жабдықтар" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі