О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 352
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года N 144. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 499 "О внесении изменений в  Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 352 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (далее - План мероприятий), утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Разработка основ для создания и запуска отечественных космических аппаратов различного назначения":
графу 5, строки порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2007 года";
строку 16, раздела "2. Развитие наземной инфраструктуры для запуска и управления космическими аппаратами различного назначения", исключить;
в разделе "3. Разработка программы научных исследований и экспериментов на борту Международной космической станции во время полета казахстанских космонавтов":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Проведение работ по программе научных исследований и экспериментов Республики Казахстан для их реализации на борту Международной космической станции";
в строке 19:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Изучение термодиффузии в металлических сплавах в твердом и жидком состоянии";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"110,452, в т.ч. по годам: 2005 - 50,0; 2006 - 40,0; 2007 - 20,452";
графу 2, строки порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"Исследование молекулярно-биологических механизмов воздействия факторов, имитирующих условия космического полета, на гены высших организмов и создание исходных устойчивых линий сельскохозяйственных культур";
графу 2, строки порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"Разработка химических, биохимических и психофизиологических методов защиты человека в условиях повышенных перегрузок";
графу 2, строки порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"Разработка биологически активных добавок и специализированных продуктов с направленными медико-биологическими свойствами, повышающими адаптационные возможности организма человека";
в тексте после указанного Плана мероприятий:
абзацы первый и второй изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 352 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 144 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 499  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 - 2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 352  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "2005 - 2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары):
"1. Әр түрлі мақсаттағы отандық ғарыш аппараттарын құруға және ұшыруға арналған негіздерді әзірлеу" деген бөлімде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жылғы IV тоқсан";
"2. Әр түрлі мақсаттағы ғарыш аппараттарын ұшыруға және басқаруға арналған жер үсті инфрақұрылымын дамыту" деген бөлімнің 16-жолы алып тасталсын;
"3. Қазақстандық ғарышкерлердің ұшуы кезінде Халықаралық ғарыш станциясының бортында ғылыми зерттеулер мен эксперименттер бағдарламасын әзірлеу" деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық ғарыш станциясының бортында оларды іске асыру үшін Қазақстан Республикасының ғылыми зерттеулері мен эксперименттері бағдарламасы бойынша жұмыстар жүргізу";
19-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Сұйық және қатты күйіндегі металл қорытпаларында термодиффузияны зерделеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"110,452, оның ішінде жылдар бойынша: 2005 - 50,0; 2006 - 40,0; 2007 - 20,452";
реттік нөмірі 21-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары организмдер геніне ғарыштық ұшыру жағдайына ұқсас факторлар әсерінің молекулярлық-биологиялық тетіктерін зерттеу және ауыл шаруашылығы дақылдарының бастапқы төзімді желілерін құру";
реттік нөмірі 22-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары күш түсуі жағдайында адамды қорғаудың химиялық, биохимиялық және психофизиологиялық әдістерін әзірлеу";
реттік нөмірі 23-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Адам организмінің бейімделу мүмкіндіктерін арттыратын, бағытталған медициналық-биологиялық қасиеттері бар биологиялық белсенді қоспалар мен мамандандырылған өнімдер әзірлеу";
көрсетілген Іс-шаралар жоспарынан кейінгі мәтінде:
бірінші және екінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:

"Финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 44364,75 млн. тенге.";
"Республиканский бюджет всего 44064,75 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 14861,2 млн. тенге.";
абзац шестой исключить;
в примечании строку "АРКК - авиационный ракетно-космический комплекс" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Бағдарламаны іске асыруға байланысты қаржылық шығындар барлығы 44364,75 млн. теңгені құрайды.";
"Республикалық бюджет барлығы 44064,75 млн.теңге, оның ішінде 2005 жылы - 14861,2 млн.теңге.";
алтыншы абзац алып тасталсын;
Ескертуде "АЗҒК - авиациялық зымыран-ғарыш кешені" деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі