О некоторых вопросах акционерного общества "Өркен"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 485
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Утеулину Хафизу Мухтаровну председателем правления акционерного общества "Өркен".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

"Өркен" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 485 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Хафиза Мұхтарқызы Өтеулинаның заңнамада белгіленген тәртіппен "Өркен" акционерлік қоғамы басқармасының төрайымы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов