Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года N 549
Сноска. Утратило силу за исключением пункта 1 постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1132 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 43, ст. 540) следующее изменение:
в  перечне государственных учреждений - территориальных органов Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, слово "Управление" заменить словом "Департамент".
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2008 года N 549
Перечень переименовываемых
государственных учреждений - территориальных органов Комитета по
миграции Министерства труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
1. Управление Комитета по миграции по Акмолинской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Акмолинской области.
2. Управление Комитета по миграции по Актюбинской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Актюбинской области.
3. Управление Комитета по миграции по Алматинской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Алматинской области.
4. Управление Комитета по миграции по Атырауской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Атырауской области.
5. Управление Комитета по миграции по Восточно-Казахстанской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Восточно-Казахстанской области.
6. Управление Комитета по миграции по Жамбылской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Жамбылской области.
7. Управление Комитета по миграции по Западно-Казахстанской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Западно-Казахстанской области.
8. Управление Комитета по миграции по Карагандинской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Карагандинской области.

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 549 Қаулысы
Ескерту. 1-тармағын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1132  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 43, 540-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде "басқармасы" деген сөз "департаменті" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 9 маусымдағы
N 549 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің қайта аталған аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Көші-қон комитетінің Ақмола облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті болып.
2. Көші-қон комитетінің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті болып.
3. Көші-қон комитетінің Алматы облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті болып.
4. Көші-қон комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті болып.
5. Көші-қон комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті болып.
6. Көші-қон комитетінің Жамбыл облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті болып.
7. Көші-қон комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті болып.
8. Көші-қон комитетінің Қарағанды облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті болып.

9. Управление Комитета по миграции по Кызылординской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Кызылординской области.
10. Управление Комитета по миграции по Костанайской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Костанайской области.
11. Управление Комитета по миграции по Мангистауской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Мангистауской области.
12. Управление Комитета по миграции по Павлодарской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Павлодарской области.
13. Управление Комитета по миграции по Северо-Казахстанской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Северо-Казахстанской области.
14. Управление Комитета по миграции по Южно-Казахстанской области переименовать в Департамент Комитета по миграции по Южно-Казахстанской области.
15. Управление Комитета по миграции по городу Астана переименовать в Департамент Комитета по миграции по городу Астане.
16. Управление Комитета по миграции по городу Алматы переименовать в Департамент Комитета по миграции по городу Алматы.

9. Көші-қон комитетінің Қызылорда облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті болып.
10. Көші-қон комитетінің Қостанай облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті болып.
11. Көші-қон комитетінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті болып.
12. Көші-қон комитетінің Павлодар облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті болып.
13. Көші-қон комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті болып.
14. Көші-қон комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті болып.
15. Көші-қон комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті болып.
16. Көші-қон комитетінің Алматы қаласы бойынша басқармасы Көші-қон комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті болып.