О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года N 600
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 42, ст. 489) следующие дополнения:
1) в  Плане первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Механизмы достижения цели и реализации поставленных задач":
подразделе 3 "Обеспечение стабильности на ипотечном рынке страны, защиты прав дольщиков и завершение объектов строительства":
во 2 этапе: 2008 год:
абзац "Для завершения строительства объектов жилья с участием дольщиков акиматами будут созданы (определены) уполномоченные организации, которые будут капитализированы за счет средств местных бюджетов" дополнить словами "и (или) целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета";
в Механизме 2:
в абзаце первом:
после слов "объектов жилья" дополнить словами "с участием дольщиков";
дополнить словами "и (или) целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета";
2) в  Плане мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 20-1 следующего содержания:
"
20-1.
Принятие мер по
капитализации
уполномоченной
организации в
г. Астане за счет
целевых трансфертов
на развитие из
республиканского
бюджета
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ,
МЭБП,
МЮ,
МФ
Аким
г. Астаны
Июнь-
декабрь
2008
года
17,2
млрд.
тенге
Рес-
пуб-
ликан-
ский
бюджет
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 маусымдағы N 600 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 489-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарында:
"Мақсатқа қол жеткізу және қойылған міндеттерді іске асыру тетіктері" деген 2-бөлімде:
"Елдің ипотекалық нарығындағы тұрақтылықты, үлескерлердің құқықтарын қорғауды және құрылыс объектілерін аяқтауды қамтамасыз ету" деген 3-кіші бөлімде:
2-кезеңде: 2008 жыл:
"Үлескерлердің қатысуы бар тұрғын үй объектілерінің құрылысын аяқтау үшін әкімдіктерде жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен капиталдандырылатын уәкілетті ұйымдар құрылады (анықталады)" деген абзац "жергілікті бюджеттердің қаражаты" деген сөздерден кейін "және (немесе) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тетікте:
бірінші абзацта:
"компаниялар жүргізіп отырған" деген сөздерден кейін "үлескерлердің қатысуы бар" деген сөздермен толықтырылсын;
"жергілікті бюджеттердің қаражаты" деген сөздерден кейін "және (немесе) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-1-жолмен толықтырылсын:
"
20-1.
Астана
қаласындағы
уәкілетті
ұйымды
республи-
калық
бюджеттен берілетін
нысаналы
даму
трансферт-
тері
есебінен
капиталдан-
дыру
жөнінде
шаралар
қабылдау
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
ИСМ, ЭБЖМ,
Әділетмині,
Қаржымині,
Астана қаласының
әкімі
2008 жылғы
маусым-
желтоқсан
17,2
млрд.
теңге
Респуб-
ликалық
бюджет
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов