О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 833 и от 2 октября 2007 года N 874
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 634. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 833 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу":
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку "Долженков Виктор Анатольевич - заместитель акима Алматинской области" изложить в следующей редакции:
"Баталов Амандык Габбасович - первый заместитель акима Алматинской области";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 874 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий", "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс":
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку "Аблезов Карыбай Тлеубергенович - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Косунов Алмас Олжабаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан";
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку "Аблезов Карыбай Тлеубергенович - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Косунов Алмас Олжабаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан";
в приложении 3 к указанному постановлению:
строку "Аблезов Карыбай Тлеубергенович - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Косунов Алмас Олжабаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 және 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 634 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Долженков Виктор Анатольевич - Алматы облысы әкімінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Баталов Амандық Ғаббасұлы - Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары";
2) "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы", "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Әбілезов Қарыбай Тілеубергенұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қосынов Алмас Олжабайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Әбілезов Қарыбай Тілеубергенұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қосынов Алмас Олжабайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі";
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
"Әбілезов Қарыбай Тілеубергенұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қосынов Алмас Олжабайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов