О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1317
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года N 654. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2010 № 520 (вводится в действие с 10.07.2010).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1317 "О Таможенном тарифе и Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., N 50, ст. 610) следующие дополнения и изменение:
в Ставках ввозных таможенных пошлин, применяемых на временной основе в соответствии с решениями Правительства Республики Казахстан:
после строки:
"
0402 29 990 0
- - - - прочие
-
0
действует до 1
октября
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
0404 10
- молочная сыворотка
и видоизмененная
молочная сыворотка,
сгущенная или
несгущенная, с
добавлением или без
добавления сахара или
других подслащивающих
веществ:
- - в порошке, гранулах
или в других твердых
видах:
- - - без добавления
сахара или других
подслащивающих
веществ, с
содержанием белка
(содержание азота
х 6,38):
- - - - не более
15 мас. % и с
содержанием жира:
0404 10 020 0
- - - - - не более
1,5 мас. %
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
";
после строки:
"
0406 90 990 9
- - - - - - прочие
-
10
действует
до 1 июня
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
0602 20
- деревья, кустарники
и кустарнички,
привитые или
непривитые,
приносящие съедобные
плоды или орехи:
0602 20 900 0
- - прочие
шт
0
действует
до 1 апреля
2009 года
";
после строки:
"
0709 90 900 0
- - прочие
-
0
действует
до 1 июня
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
- орехи кешью:
0801 32 000 0
- - очищенные от
скорлупы
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
";
после строки:
"
1107 20 000 0
- поджаренный
-
10
действует до 1
октября
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
1202
Арахис, нежареный или
не приготовленный
каким-либо другим
способом, лущеный или
нелущеный, дробленый
или недробленый:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1317 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 маусымдағы N 654 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.07 № 520 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Кедендік тарифі және Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1317 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 50, 610-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдеріне сәйкес уақытша негізде қолданылатын әкелу кедендік баж ставкаларында:
мына
"0402 29 990 0
----өзгелер
-
0
2008 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"0404 10
- қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе
басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе
қосылмаған сүт сары суы және түрі өзгертілген сүт
сары суы:
-- ұнтақ, түйіршікті немесе басқа да қатты
түрлердегі:
--- қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар
қосылмаған, белогы бар (азоттың болуы х 6,38):
---- 15 мас. %-дан аспайтын
және майы бар:
0404 10 020 0
---- 15 мас.
%-дан
аспайтын
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады";
мына
"0406 90 990 9
------
өзгелер
-
10
2008 жылғы
1 маусымға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"0602 20
- телінген немесе телінбеген, жеуге жарайтын
жемістер немесе жаңғақтар беретін ағаштар,
бұталар және бұташықтар:
0602 20 900 0
-- өзгелері
дана
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады";
мына
"0709 90 900 0
-- өзгелер
-
0
2008 жылғы
1 маусымға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
- кешью жаңғақтары
0801 32 000 0
-- қауызынан
тазартылған
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады";
мына
"1107 20 000 0
- қуырылған
-
10
2008 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1202
Қуырылмаған немесе басқа да тәсілмен
дайындалған, аршылған немесе аршылмаған,
ұсатылған немесе ұсатылмаған арахис:

1202 10
- нелущеный:
1202 10 100 0
- - для посева
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
1202 10 900 0
- - прочий
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
1202 20 000 0
- лущеный, дробленый
или недробленый
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
";
строки:
"
1507
Масло соевое и его
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
1507 10
- масло сырое,
нерафинированное или
рафинированное
гидратацией:
1507 10 100 0
- - для технического
или промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1507 10 900
- - прочее:
1507 10 900 1
- - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1507 10 900 9
- - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1507 90
- прочие:
1507 90 100 0
- - для технического
или промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1507 90 900
- - прочие:
1507 90 900 1
- - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1507 90 900 9
- - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512
Масло подсолнечное,
сафлоровое или
хлопковое и их
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
- масло подсолнечное
или сафлоровое и их
фракции:
1512 11
- - масло сырое:
1512 11 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
- - - прочее:
1512 11 910
- - - - масло
подсолнечное:
1512 11 910 1
- - - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 11 910 9
- - - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 11 990
- - - - масло
сафлоровое:
1512 11 990 1
- - - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 11 990 9
- - - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 19
- - прочие:
1512 19 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 19 900
- - - прочие:
1512 19 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
действует
до 1 марта
2008 года
1512 19 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
- масло хлопковое и
его фракции:
1512 21
- - масло сырое,
очищенное от
госсипола или не
очищенное:
1512 21 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 21 900 0
- - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 29
- - прочие:
1512 29 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1512 29 900 0
- - - прочие
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514
Масло рапсовое (из
рапса, или кользы)
или горчичное и их
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
- масло рапсовое (из
рапса, или кользы) с
низким содержанием
эруковой кислоты и
его фракции:
1514 11
- - масло сырое:
1514 11 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 11 900
- - - прочее:
1514 11 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 11 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 19
- - прочие:
1514 19 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 19 900
- - - прочие:
1514 19 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 19 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
- прочие:
1514 91
- - масло сырое:
1514 91 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 91 900
- - - прочее:
1514 91 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 91 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99
- - прочие:
1514 99 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99 900
- - - прочие:
1514 99 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
1514 99 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 марта
2008 года
"
изложить в следующей редакции:
"
1507
Масло соевое и его
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
1507 10
- масло сырое,
нерафинированное или
рафинированное
гидратацией:
1507 10 100 0
- - для технического
или промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1507 10 900
- - прочее:
1507 10 900 1
- - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1507 10 900 9
- - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1507 90
- прочие:
1507 90 100 0
- - для технического
или промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1507 90 900
- - прочие:
1507 90 900 1
- - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1507 90 900 9
- - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512
Масло подсолнечное,
сафлоровое или
хлопковое и их
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
- масло подсолнечное
или сафлоровое и их
фракции:
1512 11
- - масло сырое:
1512 11 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
- - - прочее:
1512 11 910
- - - - масло
подсолнечное:
1512 11 910 1
- - - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 11 910 9
- - - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 11 990
- - - - масло
сафлоровое:
1512 11 990 1
- - - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 11 990 9
- - - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 19
- - прочие:
1512 19 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 19 900
- - - прочие:
1512 19 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом
10 л или менее
действует
до 1 января
2009 года
1512 19 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
- масло хлопковое и
его фракции:
1512 21
- - масло сырое,
очищенное от
госсипола или не
очищенное:
1512 21 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 21 900 0
- - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 29
- - прочие:
1512 29 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1512 29 900 0
- - - прочие
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514
Масло рапсовое (из
рапса, или кользы)
или горчичное и их
фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но
без изменения
химического состава:
- масло рапсовое (из
рапса, или кользы) с
низким содержанием
эруковой кислоты и
его фракции:
1514 11
- - масло сырое:
1514 11 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 11 900
- - - прочее:
1514 11 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 11 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 19
- - прочие:
1514 19 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 19 900
- - - прочие:
1514 19 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 19 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
- прочие:
1514 91
- - масло сырое:
1514 91 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 91 900
- - - прочее:
1514 91 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 91 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 99
- - прочие:
1514 99 100 0
- - - для
технического или
промышленного
применения, кроме
производства
продуктов,
используемых для
употребления в пищу
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 99 900
- - - прочие:
1514 99 900 1
- - - - в первичных
упаковках
нетто-объемом 10 л
или менее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
1514 99 900 9
- - - - прочее
-
0
действует
до 1 января
2009 года
";
после строки:
"
7604 29 900 0
- - - профили
-
10
действует до 1
октября
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
7607
Фольга алюминиевая
(без основы или на
основе из бумаги,
картона, пластмассы
или аналогичных
материалов) толщиной
(не считая основы)

1202 10
- аршылмаған:
1202 10 100 0
-- егіс үшін
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады
1202 10 900 0
-- өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады
1202 20 000 0
- аршылған,
ұсатылған
немесе
ұсатылмаған
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады";
мына
"1507
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген қытайбұрша-
ғының майы және оның
фракциялары:
1507 10
-гидратация-
мен тазартылмаған немесе тазартылған
шикі май:
1507 10 100 0
-- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1507 10 900
-- өзгелері:
1507 10 900 1
--- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1507 10 900 9
--- өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1507 90
- өзгелері:
1507 90 100 0
-- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын өнім-
дер шығару-
дан басқа,
техникалық
немесе өнер-
кәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1507 90 900
-- өзгелері:
1507 90 900 1
--- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1507 90 900 9
--- өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген күнбағыс, мақсары немесе мақта
майлары және олардың
фракциялары:
- күнбағыс немесе мақсары майлары және олардың
фракциялары:
1512 11
-- шикі май:
1512 11 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын
өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
--- өзгелері:
1512 11 910
---- күнбағыс майы:
1512 11 910 1
----- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 11 910 9
-----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 11 990
---- мақсары майы:
1512 11 990 1
----- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 11 990 9
-----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 9
-- өзгелері:
1512 19 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын
өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 19 900
--- өзгелері:
1512 19 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 19 900 9
----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
- мақта майы
және оның
фракциялары:
1512 21
-- госсиполдан тазаланған немесе тазаланбаған
ішкі май:
1512 21 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын
өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 21 900 0
--- өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 29
-- өзгелері:
1512 29 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын
өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1512 29 900 0
--- өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген рапс (рапстан немесе
кользадан) немесе қыша майлары және олардың
фракциялары:
- эрук қышқылы аз рапс (рапстан, немесе
кользадан) майы және оның фракциялары:
1514 11
-- шикі май:
1514 11 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланы-
латын
өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 11 900
--- өзгелері:
1514 11 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 11 900 9
----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 19
-- өзгелері:
1514 19 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін қолда-
нылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе өнер-
кәсіптік
қолдану үшін
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 19 900
--- өзгелері:
1514 19 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамадағы
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 19 900 9
----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
- өзгелері:
1514 91
-- шикі май:
1514 91 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін қолда-
нылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе өнер-
кәсіптік
қолдану үшін
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 91 900
--- өзгелері:
1514 91 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамалардағы
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 91 900 9
----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 99
-- өзгелері:
1514 99 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін қолда-
нылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе өнер-
кәсіптік
қолдану үшін
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 99 900
--- өзгелері:
1514 99 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамдарда
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады
1514 99 900 9
----
өзгелері
-
0
2008 жылғы 1
наурызға дейін
қолданылады"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"1507
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген қытайбұрша-
ғының майы және оның
фракциялары:
1507 10
- гидратация-
мен тазартылмаған немесе тазартылған
шикі май:
1507 10 100 0
-- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1507 10 900
-- өзгелері:
1507 10 900 1
--- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1507 10 900 9
--- өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1507 90
- өзгелері:
1507 90 100 0
-- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1507 90 900
-- өзгелері:
1507 90 900 1
--- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1507 90 900 9
--- өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген күнбағыс, мақсары немесе мақта
майлары және олардың фракциялары:
- күнбағыс немесе мақсары майлары және олардың
фракциялары:
1512 11
-- шикі май:
1512 11 100 0
-- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
---
өзгелері:
1512 11 910
---- күнбағыс майы:
1512 11 910 1
----- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 11 910 9
-----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 11 990
---- мақсары майы:
1512 11 990 1
----- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 11 990 9
-----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 19
-- өзгелері:
1512 19 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 19 900
--- өзгелері:
1512 19 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 19 909 9
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
- мақта майы
және оның
фракциялары:
1512 21
-- госсиполдан тазаланған немесе тазаланбаған
шикі май:
1512 21 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 21 900 0
--- өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 29
-- өзгелері:
1512 29 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1512 29 900 0
--- өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514
Тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық
құрамы өзгермеген рапс (рапстан немесе
кользадан) немесе қыша майлары және олардың
фракциялары:
- эрук қышқылы аз рапс (рапстан, немесе
кользадан) майы және оның фракциялары:
1514 11
-- шикі май:
1514 11 100 0
--- тамаққа
қолдану үшін
пайдаланыла-
тын өнімдер
шығарудан
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдануға
арналған
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 11 900
--- өзгелері:
1514 11 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамада
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 11 900 9
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 19
-- өзгелері:
1514 19 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін
қолданылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдану үшін
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 19 900
--- өзгелері:
1514 19 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
аз бастапқы
орамадағы
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 19 900 9
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
- өзгелері:
1514 91
-- шикі май:
1514 91 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін
қолданылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдану үшін
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 91 900
--- өзгелері:
1514 91 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
кем бастапқы
орамалардағы
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 91 909 9
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 99
-- өзгелері:
1514 99 100 0
--- тамаққа
пайдалану
үшін
қолданылатын
өнімдер
өндірісінен
басқа,
техникалық
немесе
өнеркәсіптік
қолдану үшін
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 99 900
--- өзгелері:
1514 99 900 1
---- таза
көлемі 10 л
немесе одан
аз бастапқы
орамдарда
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады
1514 99 900 9
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
қаңтарға дейін
қолданылады";
мына
"7604 29 900 0
---
профильдер
-
10
2008 жылғы 1
қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7607

не более 0,2 мм:
- без основы:
7607 11
- - катаная, но без
дальнейшей обработки:
7607 11 100 0
- - - толщиной менее
0,021 мм
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
7607 19 100 0
- - - толщиной менее
0,021 мм
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
7607 19 990 0
- - - - прочая
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
";
после строки:
"
8424 10 800 0
- - прочие
шт
15
действует до 1
октября
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
9406 00
Сборные строительные
конструкции:
- прочие:
- - из черных
металлов:
9406 00 310 0
- - - теплицы
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
9406 00 800 0
- - из прочих
материалов
-
0
действует
до 1 апреля
2009 года
".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в двухнедельный срок Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах по регулированию внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қалыңдығы (негізін есепке алмағанда) 0,2 мм-ден
аспайтын алюминий фольгасы (қағаздан, картоннан,
массадан немесе ұқсас материалдардан жасалған негізсіз немесе негізінде):
- негізсіз:
7607 11
-- басылған, бірақ кейіннен өңделмеген:
7607 11 100 0
--- қалыңды-
ғы 0,021 мм-
ден кем
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады
7607 19 100 0
--- қалыңды-
ғы 0,021 мм-
ден кем
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады
7607 19 990 0
----
өзгелері
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады";
мына:
"8424 10 800 0
-- өзгелері
дана
15
2008 жылғы 1
қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"9406 00
Жиналатын құрылыс құрастырмалары:
- өзгелері:
-- қара металдан:
9406 00 310 0
--- жылы май
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады
9406 00 800 0
-- өзге
материалдар-
дан жасал-
ғандар
-
0
2009 жылғы 1
сәуірге дейін
қолданылады".
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық Комитетінің Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу жөніндегі шаралар туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов