О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2008 года N 720.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 N 1654.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 37, ст. 487) следующие изменения:
в  Типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
пункт 22 раздела 1. Областной акимат изложить в следующей редакции:
"22. Управление туризма, физической культуры и спорта";
пункт 24 раздела 2. Акимат города республиканского значения, столицы изложить в следующей редакции:
"24. Управление туризма, физической культуры и спорта";
2. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан направить акимам областей, городов Астаны и Алматы рекомендуемую структуру управлений, согласованную с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, с учетом внесенных изменений и дополнений в типовую структуру, утвержденную вышеуказанным постановлением.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) обеспечить передачу функций в области туристической деятельности от Управления предпринимательства и промышленности в Управление туризма, физической культуры и спорта;
2) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 720 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1654 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 37, 487-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында:
1. Облыстық әкімдік бөлімінің 22-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы";
2. Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімдігі бөлімінің 24-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы";
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген үлгі құрылымға енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісілген басқармалардың ұсынылатын құрылымын жіберсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) туристік қызмет саласындағы функцияларды Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасынан Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасына беруді қамтамасыз етсін;
2) өз актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов