О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 и от 26 июня 2008 года N 618
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2008 года N 727
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в  Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 4. "Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2008-2010 годы":
в графе 11 строки, порядковый номер 8, цифры "23,3" заменить цифрами "0,0";
в графе 13 строки, порядковый номер 11, цифры "5874,7" заменить цифрами "0,0";
в графе 13 строки, порядковый номер 12, цифры "91,5" заменить цифрами "0,0";
в графе 10 строки, порядковый номер 15, цифры "1601,940" заменить цифрами "1655,440";
в графе 8 строки, порядковый номер 32, аббревиатуру "МФ" заменить аббревиатурой "АРДРФЦА";
в строке, порядковый номер 34:
в графе 10 цифры "0,0" заменить цифрами "1597,1";
в графе 11 цифры "0,0" заменить цифрами "164,6";
в строке, порядковый номер 37:
в графе 10 цифры "2051,1" заменить цифрами "4609,2";
в графе 11 цифры "4522,2" заменить цифрами "5101,9";
в графе 12 цифры "0,0" заменить цифрами "1384,1";
в строке, порядковый номер 38:
в графе 11 цифры "0,0" заменить цифрами "1000,0";
в графе 12 цифры "0,0" заменить цифрами "1040,1";
в графе 12 строки, порядковый номер 44, цифры "41084,4" заменить цифрами "41084,8";
в строке, порядковый номер 60:
в графе 9 цифры "52795,9" заменить цифрами "52793,9";
в графе 10 цифры "122284,3" заменить цифрами "122084,0";
в графе 11 цифры "119835,5" заменить цифрами "126908,7";
в графе 12 цифры "69785,8" заменить цифрами "37206,1";
в графе 14 цифры "29738,4" заменить цифрами "29054,4";
в графе 15 цифры "30202,8" заменить цифрами "31092,8";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 және 2008 жылғы 26 маусымдағы N 618 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 шілдедегі N 727 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2008-2010 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тізбесі" деген 4-бөлімде:
реттік нөмірі 8-жолдың 11-бағанында "23,3" деген сандар "0,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдың 13-бағанында "5874,7" деген сандар "0,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдың 13-бағанында "91,5" деген сандар "0,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдың 10-бағанында "1601,940" деген сандар "1655,440" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-жолдың 8-бағанында "Қаржымині" деген аббревиатура "АҚӨҚОҚРА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34-жолда:
10-бағандағы "0,0" деген сандар "1597,1" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "0,0" деген сандар "164,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 37-жолда:
10-бағандағы "2051,1" деген сандар "4609,2" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "4522,2" деген сандар "5101,9" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "0,0" деген сандар "1384,1" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 38-жолда:
11-бағандағы "0,0" деген сандар "1000,0" деген сандармен  ауыстырылсын;
12-бағандағы "0,0" деген сандар "1040,1" деген сандармен    ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолдың 12-бағанында "41084,4" деген сандар "41084,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 60-жолда:
9-бағандағы "52795,9" деген сандар "52793,9" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "122284,3" деген сандар "122084,0" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "119835,5" деген сандар "126908,7" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "69785,8" деген сандар "37206,1" деген сандармен ауыстырылсын;
14-бағандағы "29738,4" деген сандар "29054,4" деген сандармен ауыстырылсын;
15-бағандағы "30202,8" деген сандар "31092,8" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 10 цифры "388396,1" заменить цифрами "392548,1"
в графе 11 цифры "461462,5" заменить цифрами "457218,4"
в графе 12 цифры "435191,0" заменить цифрами "439872,0"
в графе 16 цифры "48779,9" заменить цифрами "48780,7";
в строке "Действующие программы":
в графе 9 цифры "833013,5" заменить цифрами "833011,5";
в графе 10 цифры "1139795,1" заменить цифрами "1157708,1";
в графе 11 цифры "979195,3" заменить цифрами "977833,6";
в графе 12 цифры "733439,8" заменить цифрами "714908,5";
в графе 13 цифры "98609,5" заменить цифрами "92643,3";
в графе 14 цифры "137151,6" заменить цифрами "136467,6";
в графе 15 цифры "108544,3" заменить цифрами "109434,3";
в графе 16 цифры "108027,8" заменить цифрами "109005,2";
в строке "государственные":
в графе 9 цифры "543943,6" заменить цифрами "543941,6";
в графе 10 цифры "776064,0" заменить цифрами "789825,0";
в графе 11 цифры "519424,9" заменить цифрами "522307,3";
в графе 12 цифры "298342,8" заменить цифрами "275130,5";
в графе 13 цифры "67036,7" заменить цифрами "61070,5";
в графе 14 цифры "84276,6" заменить цифрами "83592,6";
в графе 15 цифры "61538,8" заменить цифрами "62428,8";
в графе 16 цифры "59247,9" заменить цифрами "60224,5";
в строке "отраслевые":
в графе 10 цифры "362240,2" заменить цифрами "366392,2";
в графе 11 цифры "459630,1" заменить цифрами "455386,0";
в графе 12 цифры "435097,0" заменить цифрами "439778,0";
в графе 16 цифры "48779,9" заменить цифрами "48780,7";
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы":
строку, порядковый номер 20, изложить в следующей редакции:
"
20
Строительство
спортивного и
лекционного
зала на ранее
отведенном
земельном
участке на
площади Аль-
Фараби, N 3б
Южно-
Казахстанской
государствен-
ной медицин-
ской академии
в г. Шымкенте
и строитель-
ство 4-х
этажного
учебного
корпуса на
своей террито-
рии, пл. Аль-
Фараби, N 3б
Южно-
Казахстанской
государствен-
ной медицин-
ской академии
в городе
Шымкенте
МЗ

10-бағандағы "388396,1" деген сандар "392548,1" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "461462,5" деген сандар "457218,4" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "435191,0" деген сандар "439872,0" деген сандармен ауыстырылсын;
16-бағандағы "48779,9" деген сандар "48780,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қолданыстағы бағдарламалар" деген жолда:
9-бағандағы "833013,5" деген сандар "833011,5" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "1139795,1" деген сандар "1157708,1" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "979195,3" деген сандар "977833,6" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "733439,8" деген сандар "714908,5" деген сандармен ауыстырылсын;
13-бағандағы "98609,5" деген сандар "92643,3" деген сандармен  ауыстырылсын;
14-бағандағы "137151,6" деген сандар "136467,6" деген сандармен ауыстырылсын;
15-бағандағы "108544,3" деген сандар "109434,3" деген сандармен ауыстырылсын;
16-бағандағы "108027,8" деген сандар "109005,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"мемлекеттік" деген жолда:
9-бағандағы "543943,6" деген сандар "543941,6" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "776064,0" деген сандар "789825,0" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "519424,9" деген сандар "522307,3" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "298342,8" деген сандар "275130,5" деген сандармен ауыстырылсын;
13-бағандағы "67036,7" деген сандар "61070,5" деген сандармен ауыстырылсын;
14-бағандағы "84276,6" деген сандар "83592,6" деген сандармен ауыстырылсын;
15-бағандағы "61538,8" деген сандар "62428,8" деген сандармен ауыстырылсын;
16-бағандағы "59247,9" деген сандар "60224,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"салалық" деген жолда:
10-бағандағы "362240,2" деген сандар "366392,2" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "459630,1" деген сандар "455386,0" деген сандармен ауыстырылсын;
12-бағандағы "435097,0" деген сандар "439778,0" деген сандармен ауыстырылсын;
16-бағандағы "48779,9" деген сандар "48780,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2008 - 2010 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалаудың және дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 20-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"20
Шымкент қала-
сындағы
Оңтүстік
Қазақстан
мемлекеттік
медициналық
академиясының
Әл-Фараби, N
3б алаңындағы
бұрын бөлін-
ген жер
учаскесінде
спорт және
лекция залын
салу және
Шымкент қала-
сындағы
Оңтүстік
Қазақстан
мемлекеттік
медициналық
академиясының
Әл-Фараби, N
3б өз алаңын-
да 4 қабатты
оқу корпусын
салу
ДСМ

2006-
2008
128172
70072
58100
";
в графе 2 строки, порядковый номер 26, дополнить словами следующего содержания "с внешними инженерными сетями";
в строке, порядковый номер 28:
в графе 4 цифры "2006-2008" заменить цифрами "2005-2008";
в графе 5 цифры "2643940" заменить цифрами "2533625";
в графе 6 цифры "1675600" заменить цифрами "1565285";
в строке, порядковый номер 29:
в графе 5 цифры "2765241" заменить цифрами "2742691";

2006-
2008
128172
70072
58100
";
реттік нөмірі 26-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында сыртқы инженерлік желілері бар 160 төсектік республикалық ғылыми нейрохирургия орталығын салу";
реттік нөмірі 28-жолда:
4-бағандағы "2006 - 2008" деген сандар "2005 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "2643940" деген сандар "2533625" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "1675600" деген сандар "1565285" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолда:
5-бағандағы "2765241" деген сандар "2742691" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 6 цифры "50000" заменить цифрами "27450";
в графе 2 строки, порядковый номер 31, после слова "проведение" дополнить словом "государственной";
в строке, порядковый номер 32:
в графе 5 цифры "14267086" заменить цифрами "14266130";
в графе 7 цифры "3765804" заменить цифрами "3764848";
в строке "Итого по программе":
в графе 7 цифры "15519455" заменить цифрами "15518499";
наименование подраздела "Государственная программа формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" изложить в следующей редакции:
"Программа развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы";
дополнить строкой, порядковый номер 80-1, следующего содержания:
"
80-1
Создание
Единой госу-
дарственной
системы
управления
недропользо-
ванием
Республики
Казахстан
на базе
современных
технологий
в рамках
"электронно-
го прави-
тельства"
МЭМР

6-бағандағы "50000" деген сандар "27450" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-жолда:
5-бағандағы "14267086" деген сандар "14266130" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3765804" деген сандар "3764848" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "15519455" деген сандар "15518499" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында "электрондық үкімет" қалыптастырудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 - 2010 жылдарға арналған "электрондық үкіметін" дамыту бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 80-1-жолмен толықтырылсын:
"80-1
"Электрондық
үкімет"
шеңберінде
қазіргі
заманғы тех-
нологиялар-
дың базасын-
да Қазақстан
Республика-
сының жер
қойнауын
пайдалануды
басқарудың
бірыңғай
мемлекеттік
жүйесін құру
ЭМРМ

2008-
2009
147800
58250
89550
";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "8889470" заменить цифрами "8947720";
в графе 8 цифры "1978406" заменить цифрами "2067956";
после подраздела "Государственная программа развития физической культуры и спорта на 2007-2011 годы в Республике Казахстан" дополнить подразделом следующего содержания:
"
Государственная программа функционирования и развития языков
на 2001-2010 годы

2008-
2009
147800
58250
89550
";
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "8889470" деген сандар "8947720" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1978406" деген сандар "2067956" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімнен кейін мынадай мазмұндағы кіші бөліммен толықтырылсын:
"Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010  жылдарға
арналған мемлекеттік бағдарламасы

92-1
Создание
информацион-
ных систем
по развитию
государ-
ственного
языка и
других
языков
народов
Казахстана
МКИ
2007-
2008
1924296
948440
975856
Итого по
Программе:
975856
";
в подразделе "Программа развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003-2010 годы":
строку, порядковый номер 180, исключить;
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "606991" заменить цифрами "548741";
в графе 8 цифры "747426" заменить цифрами "657876";
в подразделе "Программа снижения информационного неравенства в Республике Казахстан на 2007-2009 годы":
в строке, порядковый номер 203:
в графе 5 цифры "3406138" заменить цифрами "3468448";
в графе 7 цифры "836030" заменить цифрами "898340";
в строке, порядковый номер 205:
в графе 4 цифры "2007-2009" заменить цифрами "2007-2008";
в графе 5 цифры "121270" заменить цифрами "129770";
в графе 7 цифры "5000" заменить цифрами "18500";
в графе 8 цифры "5000" исключить;
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "1450007" заменить цифрами "1525817";
в графе 8 цифры "1860631" заменить цифрами "1855631";
в подразделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 213:
в графе 6 цифры "1883674" заменить цифрами "1154731";
в графе 7 цифры "1024842" заменить цифрами "1753785";
в строке, порядковый номер 246:
в графе 5 цифры "1405" заменить цифрами "14050";
графу 6 дополнить цифрами "12645";
в строке, порядковый номер 247:
в графе 8 цифры "10084305" заменить цифрами "5000000";
в графе 9 цифры "9665906" заменить цифрами "9660264";
в графе 10 цифры "30855883" заменить цифрами "35945830";
в строке, порядковый номер 249:
в графе 5 цифры "7700457" заменить цифрами "7701413";
в графе 7 цифры "3463137" заменить цифрами "3464093";
в строке, порядковый номер 309:
в графе 7 цифры "201755" заменить цифрами "308355";
в графе 8 цифры "398861" исключить;
в строке, порядковый номер 314:
в графе 4 цифры "2008" заменить цифрами "2008-2011";
в графе 5 цифры "163772" заменить цифрами "655088";
графы 8, 9, 10, дополнить цифрами "163772";
в строке "ИТОГО вне Программ":
в графе 7 цифры "160354155" заменить цифрами "161190654";

92-1
Мемлекеттік
тілді және
Қазақстан
халықтарының
басқа да
тілдерін
дамыту
жөніндегі
ақпараттық
жүйелерді
құру
МАМ
2007-
2008
1924296
948440
975856
Бағдарлама
бойынша
ЖИЫНЫ:
975856
";
"Елдің минералды-шикізат кешенінің ресурстық базасын 2003 - 2010 жылдарға арналған дамытудың бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 180-жол алынып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "606991" деген сандар "548741" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "747426" деген сандар "657876" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 203-жолда:
5-бағандағы "3406138" деген сандар "3468448" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "836030" деген сандар "898340" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 205-жолда:
4-бағандағы "2007-2009" деген сандар "2007-2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "121270" деген сандар "129770" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5000" деген сандар "18500" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "5000" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "1450007" деген сандар "1525817" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1860631" деген сандар "1855631" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 213-жолда:
6-бағандағы "1883674" деген сандар "1154731" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1024842" деген сандар "1753785" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 246-жолда:
5-бағандағы "1405" деген сандар "14050" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған "12645" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 247-жолда:
8-бағандағы "10084305" деген сандар "5000000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "9665906" деген сандар "9660264" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "30855883" деген сандар "35945830" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 249-жолда:
5-бағандағы "7700457" деген сандар "7701413" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3463137" деген сандар "3464093" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 309-жолда:
7-бағандағы "201755" деген сандар "308355" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "398861" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 314-жолда:
4-бағандағы "2008" деген сандар "2008 - 2011" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "163772" деген сандар "655088" деген сандармен ауыстырылсын;
8, 9, 10-бағандар "163772" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарламалардан тыс жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "160354155" деген сандар "161190654" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 8 цифры "173696303" заменить цифрами "168376909";
в графе 9 цифры "152516099" заменить цифрами "152674229";
в графе 10 цифры "152495361" заменить цифрами "157749080";
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитование из республиканского бюджета, на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 38:
в графе 5 цифры "1623133" заменить цифрами "1615153";
в графе 7 цифры "909734" заменить цифрами "901754";
в строке, порядковый номер 39:
в графе 5 цифры "1628046" заменить цифрами "1619962";
в графе 7 цифры "921605" заменить цифрами "913521";
в строке, порядковый номер 43:
в графе 2 цифры "140" заменить цифрами "120";
в графе 5 цифры "148796" заменить цифрами "121065";
в графе 6 цифры "122587" заменить цифрами "94856";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "27592621" заменить цифрами "27576557";
в подразделе "Государственная программа реформирования и развития здравоохранения на 2005-2010 годы":
в графе 2 строки, порядковый номер 115, слова "с поликлиникой", исключить;
в строке, порядковый номер 127:
в графе 5 цифры "1534277" заменить цифрами "1701118";
в графе 6 цифры "1121300" заменить цифрами "1318516";
в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
графу 2 строки, порядковый номер 220, изложить в следующей редакции:
"Строительство центральной районной больницы на 150 коек в селе Акмол (Малиновка) Целиноградского района Акмолинской области";
в строке, порядковый номер 241:
в графе 2 слова "Джангала Джангалинского района" заменить словами "Жангала Жангалинского района";
в графе 4 цифры "2009-2009" заменить цифрами "2008-2010";
в графе 4 строки, порядковый номер 259, цифры "2008-2009" заменить цифрами "2008-2010";
в подразделе "Государственная программа жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
в строке, порядковый номер 503:
в графе 5 цифры "120449000" заменить цифрами "125000000";
в графе 8 цифры "41700000" заменить цифрами "42223000";
в графе 9 цифры 41600000" заменить цифрами "45628000";
в строке, порядковый номер 504:

8-бағандағы "173696303" деген сандар "168376909" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "152516099" деген сандар "152674229" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "152495361" деген сандар "157749080" деген сандармен ауыстырылсын;
Дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында Білім беруді дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 38-жолда:
5-бағандағы "1623133" деген сандар "1615153" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "909734" деген сандар "901754" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 39-жолда:
5-бағандағы "1628046" деген сандар "1619962" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "921605" деген сандар "913521" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 43-жолда:
2-бағандағы "140" деген сандар "120" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "148796" деген сандар "121065" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "122587" деген сандар "94856" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "27592621" деген сандар "27576557" деген сандармен ауыстырылсын;
"Денсаулық сақтау ісін реформалаудың және дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 115-жолдың 2-бағанындағы "емханасымен" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 127-жолда:
5-бағандағы "1534277" деген сандар "1701118" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "1121300" деген сандар "1318516" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 220-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол (Малиновка) ауылында 150 төсектік орталық аудандық аурухана салу";
реттік нөмірі 241-жолдың 4-бағанында "2009 - 2010" деген сандар "2008 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 259-жолдың 4-бағанында "2008 - 2009" деген сандар "2008 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 503-жолда:
5-бағандағы "120449000" деген сандар "125000000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "41700000" деген сандар "42223000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "41600000" деген сандар "45628000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 504-жолда:

в графе 7 цифры "111206098" заменить цифрами "111872162";
в графе 8 цифры "147702900" заменить цифрами "174099087";
в графе 9 цифры "58530713" заменить цифрами "59570776";
в графе 10 цифры "113407630" заменить цифрами "111229322";
в подразделе "Государственная программа развития города Алматы на 2003-2010 годы":
в графе 4 строки, порядковый номер 618, цифры "2008-2009" заменить цифрами "2007-2010";
в графе 4 строки, порядковый номер 619, цифры "2008-2009" заменить цифрами "2007-2010";
в графе 4 строки, порядковый номер 620, цифры "2008-2009" заменить цифрами "2008-2010";
в графе 4 строки, порядковый номер 621, цифры "2008-2009" заменить цифрами "2008-2010";
в подразделе "Программа по комплексному решению проблем Приаралья на 2007-2009 годы":
строку, порядковый номер 648, исключить;
в строке "ИТОГО по Программе:
в графе 7 цифры "4209150" заменить цифрами "2216214";
в подразделе "Программа снижения информационного неравенства":
в строке, порядковый номер 708:
в графе 5 цифры "6664427" заменить цифрами "6615912";
в графе 7 цифры "2359121" заменить цифрами "2310606";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "2597167" заменить цифрами "2548652";
в подразделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 768:
в графе 5 цифры "1521183" заменить цифрами "2668583";
в графе 7 цифры "1521183" заменить цифрами "1671183";
дополнить строкой, порядковый номер 773-1, следующего содержания:
"
773-1
Строительство
объектов ин-
фраструктуры
специальной
экономической
зоны
"Оңтүстік" в
Сайрамском
районе Южно-
Казахстанской
области
МИТ
2006-
2008
5781982
3789046
1992936
";
строку, порядковый номер 774, исключить;
в строке "ИТОГО вне Программ":
в графе 7 цифры "24213003" заменить цифрами "27205939";
в бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц:
в подразделе "Стратегия индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы":
в графе 5 строки, порядковый номер 1, цифры "103684420" заменить цифрами "127484420";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 5 цифры "103684420" заменить цифрами "127484420";
в подразделе "Вне программ":

7-бағандағы "111206098" деген сандар "111872162" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "147702900" деген сандар "174099087" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "58530713" деген сандар "59570776" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "113407630" деген сандар "111229322" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 618-жолдың 4-бағанында "2008 - 2009" деген сандар "2007 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 619-жолдың 4-бағанында "2008 - 2009" деген сандар "2007 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 620-жолдың 4-бағанында "2008 - 2009" деген сандар "2008 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 621-жолдың 4-бағанында "2008 - 2009" деген сандар "2008 - 2010" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарлама" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 648-жол алынып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "4209150" деген сандар "2216214" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақпараттық теңсіздікті азайту бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 708-жолда:
5-бағандағы "6664427" деген сандар "6615912" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2359121" деген сандар "2310606" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "2597167" деген сандар "2548652" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" бөлімшесінде:
реттік нөмірі 768-жолда:
5-бағандағы "1521183" деген сандар "2668583" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1521183" деген сандар "1671183" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 773-1-жолмен толықтырылсын:
"773-
1
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
Сайрам
ауданында
"Оңтүстік"
арнайы
экономика-
лық аймағы
инфрақұры-
лымының
объектіле-
рін салу
ИСМ
2006-2008
5781982
3789046
1992936
реттік нөмірі 774-жол алынып тасталсын;
"Бағдарламалардан тыс ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "24213003" деген сандар "27205939" деген сандармен ауыстырылсын;
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестицияларда:
"Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағанында "103684420" деген сандар "127484420" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
5-бағандағы "103684420" деген сандар "127484420" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген кіші бөлімде:

в графе 5 строки, порядковый номер 8, цифры "1797985" заменить цифрами "1534128";
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"
8-1
Увеличение уставного капитала
АО "Республиканская газета
"Егемен Қазақстан"
МКИ
263857
";
в графе 5 строки, порядковый номер 13, цифры "5672436" заменить цифрами "7672436";
графу 4 строки, порядковый номер 25, дополнить цифрами "8510000";
в строке "ИТОГО вне Программ":
в графе 4 цифры "76172576" заменить цифрами "84682576";
в графе 5 цифры "97538803" заменить цифрами "99538803";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 618 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 и 12 декабря 2007 года N 1223":
в абзацах шестом и седьмом подпункта 1) пункта 1 цифры "565" и "566" заменить цифрами "597" и "598" соответственно.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 8-жолдың 5-бағанында "1797985" деген сандар "1534128" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
"8-1
"Егемен Қазақстан" респуб-
ликалық газеті" АҚ жарғылық
капиталын ұлғайту
МАМ
263857
";
реттік нөмірі 13-жолдың 5-бағанында "5672436" деген сандар "7672436" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолдың 4-бағаны "8510000" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарламалардан тыс ЖИЫНЫ" деген жолда:
4-бағандағы "76172576" деген сандар "84682576" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "97538803" деген сандар "99538803" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 және 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 618 қаулысында :
1-тармақтың 1) тармақшасының алтыншы және жетінші абзацтарында "565" және "566" деген сандар тиісінше "597" және "598" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов