О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года N 883. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1 "Об утверждении Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы" следующее изменение:
в Программе развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы":
в подразделе 6. "Обеспечение нормативной правовой базы развития "электронного правительства":
графу "Сроки исполнения" строки, порядковый номер 5 изложить в следующей редакции:
"декабрь 2009 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1155-1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі N 883 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының "электрондық үкіметті" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1155-1 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының "электрондық үкіметті" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының "электрондық үкіметті" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Электрондық үкіметті" дамытудың нормативтік құқықтық базасын қамтамасыз ету" деген 6-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 5-жолдың "Орындалу мерзімі" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жылғы желтоқсан".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов