О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года № 931
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2008 года № 924. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2009 N 235 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года № 931 "Об утверждении перечня государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 446) следующее изменение:
в Перечне государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"14. Министерство культуры и информации Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қазандағы N 924 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ішкі бақылау қызметтерін құру рұқсат етілетін мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 446-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ішкі бақылау қызметтерін құру рұқсат етілетін мемлекеттік органдардың тізбесінде:
реттік саны 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов