О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 937
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605
В целях дальнейшего развития специальной экономической зоны "Оңтүстік" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан "О создании специальной экономической зоны "Оңтүстік" от 6 июля 2005 года № 1605 (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 344) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "26 января 1996 года" заменить словами "6 июля 2007 года";
в пункте 1 цифры "2015" заменить цифрами "2030";
в Положении о специальной экономической зоне "Оңтүстік", утвержденном названным Указом:
пункт 3 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16), 17) следующего содержания:
"12) производство шелковых тканей и изделий на ее основе;
13) производство нетканых текстильных материалов и изделий из них;
14) производство ковров, ковровых изделий и гобеленов;
15) производство хлопковой целлюлозы и ее производных;
16) производство высококачественной бумаги из хлопкового сырья;
17) производство изделий из кожи.";
в пунктах 4 и 16 слова "26 января 1996 года" заменить словами "6 июля 2007 года".
2. Правительству Республики Казахстан принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 937 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын одан әрі дамыту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 344-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "2015" деген сандар "2030" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған Жарлықпен бекітілген "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 12), 13), 14), 15), 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) жібек маталар және олардың негізінде бұйымдар шығару;
13) маталық емес тоқыма материалдарын және олардың негізінде бұйымдар шығару;
14) кілемдер, кілем бүйымдарын және түскілемдер шығару;
15) мақта целлюлозасын және оның туынды өнімдерін шығару;
16) мақта шикізатынан жоғары сапалы қағаз шығару;
17) былғарыдан жасалған бұйымдар шығару.";
4 және 16-тармақтардағы "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев