О внесении дополнения и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 и 26 декабря 2006 года № 1287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 1024
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 518):
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Вопросы управления АО "Нацхолдинг "КазАгро":
абзац третий после слова "входят" дополнить словами "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2008 года № 1024
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1247 және 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 қаулыларына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қарашадағы N 1024 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 49, 518-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" АҚ-ны басқару мәселелері" деген 5-бөлімде:
үшінші абзац "құрамына" деген сөзден кейін "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары," деген сөздермен толықтырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 № 377 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 № 377 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 7 қарашадағы
N 1024 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1287 қаулысына
қосымша
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар
кеңесінің құрамы
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 № 377 қаулысымен.