О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1317
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1128. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2010 № 520 (вводится в действие с 10.07.2010).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1317 "О Таможенном тарифе и Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 50, ст. 610) следующие дополнения и изменение:
в Таможенном тарифе и Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в Ставках ввозных таможенных пошлин, применяемых на временной основе в соответствии с решениями Правительства Республики Казахстан:
после строки:
"
1205 90 000 9
- - прочие
-
0
действует
до
1 января
2009 года
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
1209 10 000 0
- семена сахарной
свеклы
-
0
действует
до
1 октября
2009 года
";
после строки:
"
1702 19 000 0
- - прочие
-
0
действует
до
1 января
2009 года
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
2525 10 000 0
- слюда необработанная
и слюда, расщепленная
на пластинки или
чешуйки
-
0
действует
до
1 октября
2009 года
";
после строки:
"
5601 30 000 0
- пух и пыль
текстильные и узелки
-
0
действует
до
1 января
2009 года
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
6814 10 000 0
- пластины, листы
и ленты из
агломерированной или
регенерированной
слюды, на основе или
без нее
-
0
действует
до
1 октября
2009 года
";
после строки:
"
8424 10 800 0
- - прочие
шт
15
действует
до
1 октября
2008 года
"
дополнить строками следующего содержания:
"
9301 11 000 0
- - самоходное
шт
0
действует
до
1 октября
2009 года
9301 19 000 0
- - прочее
шт
0
действует
до
1 октября
2009 года
9301 20 000 0
- ракетные пусковые
установки; огнеметы;
гранатометы;
торпедные аппараты и
аналогичные пусковые
установки
шт
0
действует
до
1 октября
2009 года
9301 90 000 0
- прочее
шт
0
действует
до
1 октября
2009 года
";
в Ставках вывозных таможенных пошлин, применяемых на временной основе в соответствии с решениями Правительства Республики Казахстан:
строки:
"
7601 10 000 0
- алюминий
нелегированный
-
0
действует
до
1 октября
2008 года
7601 20 100 0
- - первичные
-
0
действует
до
1 октября
2008 года
"
изложить в следующей редакции:
"
7601 10 000 0
- алюминий
нелегированный
-
0
действует
до
1 октября
2009 года
7601 20 100 0
- - первичные
-
0
действует
до
1 октября
2009 года
".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1317 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы N 1128 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.07 № 520 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Кедендік тарифі және Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1317 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 50, 610-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Кедендік тарифінде және Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасында:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдеріне сәйкес уақытша негізде қолданылатын әкелу кедендік баж ставкаларында:
мына:
"1205 90 000 9 --өзгелері                        - 0  2009 жылғы
1 қаңтарға
дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1209 10 000 0 - қант қызылшасының               - 0  2009 жылғы
тұқымдары                      1 қазанға
дейін
қолданылады";
мына:
"1702 19 000 0 --өзгелері                        - 0  2009 жылғы
1 қаңтарға
дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2525 10 000 0 - өңделмеген слюда                 - 0 2009 жылғы
және тіліктерге немесе               1 қазанға дейін
қабыршықтарға ыдыратылған            қолданылады
слюда                                             ";
мына:
"5601 30 000 0 - тоқыма түбіті мен шаңы            - 0 2009 жылғы
және түйіндері                        1 қаңтарға
дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6814 10 000 0 - агломериалацияланған              - 0 2009 жылғы
немесе қайта өңделген                1 қазанға дейін
слюдадан жасалған, негіздегі          қолданылады
немесе онсыз тіліктер,
табақтар және таспалар                           ";
мына:
"8424 10 800 0 --өзгелері                      дана 15  2008 жылғы 1
қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"9301 11 000 0 --өздігінен жүретін             дана 0 2009 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады
9301 19 000 0 --өзгелері                       дана 0 2009 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады
9301 20 000 0 --зымырандық іске қосу           дана 0 2009 жылғы
қондырғылары; отты қарулар;             1 қазанға дейін
гранатометтар; торпеда                  қолданылады
аппараттары және ұқсас іске
қосу қондырғылары
9301 90 000 0 - өзгелері                       дана 0 2009 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады ";
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдеріне сәйкес уақытша негізде қолданылатын әкету кедендік баж ставкаларында:
мына:
"7601 10 000 0 - легирленбеген алюминий           - 0 2008 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады
7601 20 100 0 --бастапқы                          - 0 2008 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"7601 10 000 0 - легирленбеген алюминий          - 0  2009 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады
7601 20 100 0 --бастапқы                          - 0 2009 жылғы
1 қазанға дейін
қолданылады".

2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в двухнедельный срок Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах по регулированию внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық Комитетінің Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу жөніндегі шаралар туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов