О мерах по созданию депозитария финансовой отчетности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1228
В соответствии с пунктом 7 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать депозитарий финансовой отчетности для организаций публичного интереса.
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2005 года № 475 "Некоторые вопросы республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Информационно-учетный центр" Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 254):
пункт 2 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) осуществление деятельности по ведению депозитария финансовой отчетности для организаций публичного интереса.";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой следующего содержания:
"Акционерное общество "Информационно-учетный центр".
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1114 "Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 40, ст. 525).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қаржылық есептілік депозитарийін құру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1228 Қаулысы
"Бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жария мүдделі ұйымдар үшін қаржылық есептілік депозитарийі
құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан
туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті "Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 мамырдағы N 475 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 21, 254-құжат):
2-тармақтың 2) тармақшасындағы "жүзеге асыру" деген сөздерден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) жария мүдделі ұйымдар үшін қаржылық есептілік депозитарийін өткізу қызметін жүзеге асыру";
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 22, 205-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақпараттық-есептеу орталығы" акционерлік қоғамы".
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1114 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 40, 525-құжат) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов