О некоторых вопросах санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2009 года № 23
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность организации, передаваемые из коммунальной собственности местных исполнительных органов областей, города республиканского значения и столицы (далее - организации), как имущественные комплексы согласно приложению 1 к настоящему постановлению и передать в ведение Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Переименовать организации согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Реорганизовать:
1) организации, указанные в приложении 3 к настоящему постановлению, путем присоединения их к Государственному республиканскому казенному предприятию "Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
2) организации, указанные в приложении 4 к настоящему постановлению, путем присоединения их к Государственному республиканскому казенному предприятию "Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
4. Утвердить прилагаемые дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматами областей, города республиканского значения и столицы принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2009 года № 23
Дополнения и изменения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.

Қазақстан Республикасының санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы N 23 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың коммуналдық меншігінен берілетін ұйымдар (бұдан әрі - ұйымдар) заңнамада белгіленген тәртіппен мүліктік кешендер ретінде республикалық меншікке қабылдансын және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағына берілсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес ұйымдар қайта аталсын.
3. Мыналар:
1) осы қаулыға 3-қосымшада көрсетілген ұйымдар оларды "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік республикалық қазыналық кәсіпорнына біріктіру жолымен;
2) осы қаулыға 4-қосымшада көрсетілген ұйымдар оларды "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік республикалық қазыналық кәсіпорнына біріктіру жолымен қайта құрылсын.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер бекітілсін.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың әкімдіктерімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 қаңтардағы
N 23 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.

2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1125 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 42, ст. 534):
Перечень организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 13:
в строке "Министерство здравоохранения Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" в графе 3 цифры "8281" заменить цифрами "13 848";
в строках:
"Алматинский региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на транспорте 131"
Акмолинский региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте 121"
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте"
Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2009 года № 23
Перечень государственных организаций,
находящихся в коммунальной собственности, передаваемых в
республиканскую собственность как имущественные комплексы
Cноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 14.05.2009 N 708 .
Коммунальные государственные учреждения
п/п
Наименование коммунальных государственных учреждений
1.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области с территориальными подразделениями:
1) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Аккольскому району;
2) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Аршалынскому району;

2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 534-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
4. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктердің және өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарының және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
13-бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолда 3-бағандағы "8281" деген сандар "13 848" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"Көліктегі бас санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы 121" деген жолдың 2 бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың Солтүстік-Орталық өңірлік орталығы".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 қаңтардағы
N 23 қаулысына
1-қосымша
Республикалық меншікке мүліктік меншік ретінде берілетін
коммуналдық меншіктегі мемлекеттік ұйымдардың тізбесі
Коммуналдық мемлекеттік мекемелер
Р/с
N
Коммуналдық мемлекеттік мекемелердің атауы
1.
Аумақтық бөлімшелері бар Ақмола облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ақкөл ауданы бойынша бөлімі;
2) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Аршалы ауданы бойынша бөлімі;

3) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Астраханскому району;
4) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Атбасарскому району;
5) отдел управления государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области по Буландынскому району;
6) отдел управления государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области по Егиндыкольскому району;
7) отдел управления государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области по Енбекшильдерскому району;
8) отдел управления государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области по Ерейментаускому району;
9) отдел управления государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области по Есильскому району;
10) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Жаксынскому району;
11) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Жаркаинскому району;
12) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Зерендинскому району;
13) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Коргалжынскому району;
14) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Сандыктаускому району;
15) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
городу Степногорску;
16) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
городу Кокшетау;
17) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Целиноградскому району;
18) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Шортандинскому району;
19) отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Акмолинской области по
Щучинскому району.
2.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Актюбинской области с территориальными подразделениями:
1) Актюбинский городской отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
2) Айтекебийский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
3) Алгинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
4) Байганинскии районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;

3) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Астрахан ауданы бойынша бөлімі;
4) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Атбасар ауданы бойынша бөлімі;
5) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Бұланды ауданы бойынша бөлімі;
6) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша бөлімі;
7) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Еңбекшілдер ауданы бойынша бөлімі;
8) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ерейментау ауданы бойынша бөлімі;
9) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Есіл ауданы бойынша бөлімі;
10) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жақсы ауданы бойынша бөлімі;
11) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жарқайың ауданы бойынша бөлімі;
12) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Зеренді ауданы бойынша бөлімі;
13) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша бөлімі;
14) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сандықтау ауданы бойынша бөлімі;
15) Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Степногор қаласы бойынша бөлімі;
16) Ақмола облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Көкшетау қаласы бойынша бөлімі;
17) Ақмола облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Целиноград ауданы бойынша бөлімі;
18) Ақмола облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шортанды ауданы бойынша бөлімі;
19) Ақмола облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Щучье ауданы бойынша бөлімі.
2.
Аумақтық бөлімшелері бар Ақтөбе облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ақтөбе қалалық бөлімі;
2) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Әйтеке би аудандық бөлімі;
3) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Алға аудандық бөлімі;
4) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Байғанин аудандық бөлімі;

5) Иргизский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
6) Каргалинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
7) Кобдинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
8) Мартукский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
9) Мугалжарский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
10) Темирский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
11) Уилский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
12) Хромтауский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области;
13) Шалкарский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области.
3.
Алматинское областное управление государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
4.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Атырауской области с территориальными подразделениями:
1) Атырауский городской отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
2) Жылыойский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
3) Индерскии районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
4) Исатайский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
5) Кзылкугинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
6) Курмангазинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
7) Макатский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области;
8) Махамбетский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области.
5.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Восточно-Казахстанской области
6.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Жамбылской области
7.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Западно-Казахстанской области с территориальными подразделениями:
1) Уральское городское управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;

5) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ырғыз аудандық бөлімі;
6) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарғалы аудандық бөлімі;
7) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қобда аудандық бөлімі;
8) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мәртөк аудандық бөлімі;
9) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мұғалжар аудандық бөлімі;
10) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Темір аудандық бөлімі;
11) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ойыл аудандық бөлімі;
12) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Хромтау аудандық бөлімі;
13) Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шалқар аудандық бөлімі.
3.
Алматы облыстық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.
Аумақтық бөлімшелері бар Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Атырау қалалық бөлімі;
2) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жылыой аудандық бөлімі;
3) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Индер аудандық бөлімі;
4) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Исатай аудандық бөлімі;
5) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қызылқоға аудандық бөлімі;
6) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Құрманғазы аудандық бөлімі;
7) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мақат аудандық бөлімі;
8) Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Махамбет аудандық бөлімі.
5.
Шығыс Қазақстан облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
6.
Жамбыл облысының әкімдігінің эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.
Аумақтық бөлімшелері бар Батыс Қазақстан Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Орал қалалық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;

2) Акжаикское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
3) Бокейординское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
4) Бурлинское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
5) Жангалинское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
6) Жанибекское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
7) Зеленовское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
8) Казталовское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
9) Каратобинское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
10) Сырымское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
11) Таскалинское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
12) Теректинское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
13) Чингирлауское районное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора.
8.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Карагандинской области
9.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области с территориальными подразделениями:
1) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Алтынсаринскому району;
2) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Амангельдинскому району;
3) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Аулиекольскому району;
4) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Денисовскому району;
5) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Жангельдинскому району;
6) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Житикаринскому району;
7) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Камыстинскому району;
8) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Карабалыкскому району;
9) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Карасускому району;
10) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской
области по Мендыкаринскому району;

2) Ақжайық аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
3) Бөкейорда аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
4) Бөрлі аудандық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
5) Жаңақала аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
6) Жәнібек аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
7) Зеленов аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
8) Қазталов аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
9) Қаратөбе аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
10) Сырым аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
11) Тасқала аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
12) Теректі аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
13) Шыңғырлау аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы.
8.
Қарағанды облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы
9.
Аумақтық бөлімшелері бар Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Алтынсарин ауданы бойынша бөлімі;
2) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Амангелді ауданы бойынша бөлімі;
3) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Әулиекөл ауданы бойынша бөлімі;
4) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Денисов ауданы бойынша бөлімі;
5) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жангелді ауданы бойынша бөлімі;
6) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жітіқара ауданы бойынша бөлімі;
7) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қамысты ауданы бойынша бөлімі;
8) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарабалық ауданы бойынша бөлімі;
9) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарасу ауданы бойынша бөлімі;
10) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Меңдіқара ауданы бойынша бөлімі;

11) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора  акимата Костанайской
области по  Наурзумскому району;
12) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской
области по  Сарыкольскому району;
13) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора государственного акимата Костанайской
области по Тарановскому району;
14) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора государственного акимата Костанайской
области по  Узункольскому району;
15) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзор акимата Костанайской области по
Федоровскому району;
16) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
городу Аркалык;
17) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
городу Костанай;
18) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
городу Лисаковск;
19) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
Костанайскому району;
20) отдел управления государственного санитарно-
эпидемиологического надзора акимата Костанайской области по
городу Рудный.
10.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Кызылординской области с территориальными подразделениями:
1) Аральский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
2) Казалинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
3) Кармакшинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
4) Жалагашский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
5) Сырдарьинский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
6) Шиелийский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
7) Жанакорганский районный отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области;
8) Кызылординский городской отдел управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Кызылординской области.
11.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Мангистауской области
12.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Павлодарской области
13.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Северо-Казахстанской области
14.
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Южно-Казахстанской области с территориальными подразделениями:

11) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Науырзым ауданы бойынша бөлімі;
12) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сарыкөл ауданы бойынша бөлімі;
13) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Таранов ауданы бойынша бөлімі;
14) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ұзынкөл ауданы бойынша бөлімі;
15) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Федоров ауданы бойынша бөлімі;
16) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Арқалық қаласы бойынша бөлімі;
17) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қостанай ауданы бойынша бөлімі;
18) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Лисаковск қаласы бойынша бөлімі;
19) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қостанай қаласы бойынша бөлімі;
20) Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Рудный қаласы бойынша бөлімі.
10.
Аумақтық бөлімшелері бар Қызылорда облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:
1) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Арал аудандық бөлімі;
2) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қазалы аудандық бөлімі;
3) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қармақшы аудандық бөлімі;
4) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жалағаш аудандық бөлімі;
5) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сырдария аудандық бөлімі;
6) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шиелі аудандық бөлімі;
7) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жаңақорған аудандық бөлімі;
8) Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қызылорда қалалық бөлімі.
11.
Маңғыстау облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
12.
Павлодар облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
13.
Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.
Аумақтық бөлімшелері бар Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы:

1.10
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Жаксынскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жаксынскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Акмолинской области
1.11
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Жаркаинскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жаркаинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.12
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Зерендинскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Зерендинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.13
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Коргалжынскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Коргалжынскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.14
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Сандыктаускому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сандыктаускому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.15
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по городу Степногорску
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Степногорску
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.16
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по городу Кокшетау
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Кокшетау
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.17
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Целиноградскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Целиноградскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области

1.10
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жақсы ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Жақсы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.11
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жарқайың ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Жарқайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.12
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Зеренді ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Зеренді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.13
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Қорғалжын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.14
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сандықтау ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Сандықтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.15
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Степногор қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Степногор ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.16
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Көкшетау қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Көкшетау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.17
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Целиноград ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Целиноград ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

1.18
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Шортандинскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Шортандинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
1.19
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Щучинскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Щучинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Акмолинской области
2.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.1
Актюбинский городской отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Актобе
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.2
Айтекебийский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Айтекебийскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.3
Алгинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Алгинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.4
Байганинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Байганинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.5
Иргизский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Иргизскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.6
Каргалинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Каргалинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.7
Кобдинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Кобдинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.8
Мартукский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Мартукскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.9
Мугалжарский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Мугалжарскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области

1.18
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шортанды ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Шортанды ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1.19
Ақмола облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Щучье ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті Щучье ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті
2.1
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ақтөбе қалалық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Ақтөбе қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.2
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Әйтеке би аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Әйтеке би ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.3
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Алға аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Алға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.4
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Байғанин аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Байғанин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.5
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ырғыз аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Ырғыз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.6
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарғалы аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Қарғалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.7
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қобда аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Қобда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.8
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мәртөк аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Мәртөк ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.9
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мұғалжар аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Мұғалжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

2.10
Темирский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Темирскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.11
Уилский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Уилскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.12
Хромтауский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Хромтаускому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
2.13
Шалкарский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Актюбинской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Шалкарскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Актюбинской области
3.
Алматинское областное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Алматинской области
4.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.1
Атырауский городской отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Атырау
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.2
Жылыойский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жылыойскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.3
Индерский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Индерскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.4
Исатайский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Исатайскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.5
Кзылкугинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Кзылкугинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.6
Курмангазинский районный
отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Курмангазинскому
району Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.7
Макатский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Макатскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
4.8
Махамбетский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Атырауской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Махамбетскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области
5.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Восточно-
Казахстанской области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Восточно-
Казахстанской области
6.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Жамбылской
области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Жамбылской области
7.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Западно-
Казахстанской области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.1
Уральское городское
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Уральск
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.2
Акжаикское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Акжаикскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.3
Бокейординское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Бокейординскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.4
Бурлинское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Бурлинскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.5
Жангалинское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жангалинскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.6
Жанибекское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жанибекскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.7
Зеленовское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Зеленовскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.8
Казталовское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Казталовскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.9
Каратобинское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Каратобинскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области

2.10
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Темір аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Темір ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.11
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ойыл аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Ойыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.12
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Хромтау аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Хромтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2.13
Ақтөбе облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шалқар аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Шалқар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
3.
Алматы облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
4.
Атырау облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
4.1
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Атырау қалалық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Атырау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.2
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жылы ой аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Жылыой ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.3
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Индер аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Индер ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.4
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Исатай аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Исатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.5
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қызылқоға аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Қызылқоға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.6
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Құрманғазы аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Құрманғазы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.7
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Мақат аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4.8
Атырау облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Махамбет аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Махамбет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
5.
Шығыс Қазақстан облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
6.
Жамбыл облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
7.
Батыс Қазақстан облысының бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
7.1
Орал қалалық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Орал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.2
Ақжайық аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Ақжайық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.3
Бөкейорда аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Бөкейорда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.4
Бөрлі аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Бөрлі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.5
Жаңақала аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Жаңақала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.6
Жәнібек аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Жәнібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.7
Зеленов аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Зеленов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.8
Қазталов аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазтал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.9
Қаратөбе аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қаратөбе ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

7.10
Сырымское районное управление
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сырымскому району
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Западно-Казахстанской
области
7.11
Таскалинское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Таскалинскому району
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области
7.12
Теректинское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Теректинскому району
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области
7.13
Чингирлауское районное
управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Чингирлаускому району
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области
8.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Карагандинской
области
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Карагандинской области
9.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.1
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области
по Алтынсаринскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Алтынсаринскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.2
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области
по Амангельдинскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Амангельдинскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.3
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области
по Аулиекольскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Аулиекольскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.4
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области
по Денисовскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Денисовскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.5
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Жангельдинскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жангельдинскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.6
Отдел управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
акимата Костанайской области
по Житикаринскому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Житикаринскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области
9.7
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Камыстинскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Камыстинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.8
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Карабалыкскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Карабалыкскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.9
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Карасускому району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Карасускому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области

7.10
Сырым аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Сырым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.11
Тасқала аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Тасқала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.12
Теректі аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Теректі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
7.13
Шыңғырлау аудандық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Шыңғырлау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
8.
Қарағанды облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
9.
Қостанай облысы әкімдігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
9.1
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Алтынсарин ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Алтынсарин ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.2
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Амангелді ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Амангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.3
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Әулиекөл ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Әулиекөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.4
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Денисов ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Денисов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.5
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жангелді ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.6
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жітіқара ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.7
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қамысты ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қамысты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.8
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарабалық ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қарабалық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.9
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қарасу ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

9.10
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Мендыкаринскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Мендыкаринскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.11
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Наурзумскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Наурзумскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.12
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Сарыкольскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сарыкольскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.13
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Тарановскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Тарановскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.14
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Узункольскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Узункольскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.15
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Федоровскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Федоровскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.16
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по городу Аркалык
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Аркалык
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.17
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по городу Костанай
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Костанай
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области

9.10
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Меңдіқара ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Меңдіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.11
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Наурызым ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Наурызым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.12
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сарыкөл ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Сарыкөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.13
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Таранов ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Таранов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.14
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Ұзынкөл ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Ұзынкөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.15
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Федоров ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Федоров ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.16
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Арқалық қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Арқалық қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.17
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қостанай ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

9.18
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по городу Лисаковск
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Лисаковск
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.19
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по Костанайскому
району
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Костанайскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
9.20
Отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора акимата Костанайской
области по городу Рудный
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Рудный
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области
10.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.1
Аральский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Аральскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.2
Казалинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Казалинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.3
Кармакшинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Кармакшинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.4
Жалагашский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жалагашскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области

9.18
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Лисаковск қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Лисаковск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.19
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қостанай қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қостанай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
9.20
Қостанай облысы әкімдігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Рудный қаласы бойынша бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.
Қызылорда облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
10.1
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Арал аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Арал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.2
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қазалы аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.3
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қармақшы аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қармақшы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.4
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жалағаш аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Жалағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

10.5
Сырдарьинский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сырдарьинскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.6
Шиелийский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Шиелийскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.7
Жанакорганский районный отдел
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жанакорганскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
10.8
Кызылординский городской
отдел управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Кызылординской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Кызылорда
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Кызылординской
области
11.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Мангистауской области
Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Мангистауской области
12.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Павлодарской области
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Павлодарской области
13.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Северо-Казахстанской
области
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области
14.
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Южно-Казахстанской
области
Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.1
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора города Арыс
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Арыс
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Южно-Казахстанской
области

10.5
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Сырдария аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Сырдария ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.6
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Шиелі аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Шиелі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.7
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Жаңақорған аудандық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Жаңақорған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
10.8
Қызылорда облысы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Қызылорда қалалық бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қызылорда қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
11.
Маңғыстау облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
12.
Павлодар облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
13.
Солтүстік Қазақстан облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
14.
Оңтүстік Қазақстан облысының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
14.1
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Арыс қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық басқармасы

14.2
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора района Байдибек
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Байдибекскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.3
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Казыгуртского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Казыгуртскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.4
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Мактааральского
района Южно-Казахстанской
области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Махтааральскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.5
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Отрарского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Отрарскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.6
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Ордабасинскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Южно-Казахстанской области
14.7
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Сайрамского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сайрамскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Южно-Казахстанской
области
14.8
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сарыагашскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Южно-Казахстанской
области
14.9
Отдел государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Сузакского района
Южно-Казахстанской области
Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Сузакскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Южно-Казахстанской
области

14.2
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Бәйдібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.3
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазығұрт ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.4
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Мақтаарал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.5
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Отырар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.6
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Ордабасы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.7
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Сайрам ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.8
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Сарыағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
14.9
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Созақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы

1. Территориальные органы государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте:
1) Центральный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте с территориальными подразделениями:
Костанайское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Карагандинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Павлодарское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Жана-Аркинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Кокшетауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Атбасарское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
2) Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с территориальными подразделениями:
Шымкентское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Жамбылское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Семейское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Защитинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
3) Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с территориальными подразделениями:
Атырауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Уральское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Кызылординское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
Мангистауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте;
4) Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте;
5) Северо-Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте.

1. Көліктегі аумақтық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органдары:
1) аумақтық бөлімшелері бар Көліктегі орталық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті:
Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жаңаарқа бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Көкшетау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
2) аумақтық бөлімшелері бар Оңтүстік-Шығыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті:
Шымкент бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жамбыл бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Защита бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
3) аумақтық бөлімшелері бар Батыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті:
Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Орал бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Маңғыстау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
4) Оңтүстік-Шығыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті;
5) Солтүстік-Батыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті.

2. Территориальные органы государственного санитарно-эпидемиологического надзора на соответствующих территориях:
1) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аккольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аршалынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Астраханскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Атбасарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Буландынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Егиндыкольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшильдерскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ерейментаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Есильскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жаксынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жаркаинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зерендинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Коргалжынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сандыктаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Степногорску;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кокшетау;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Целиноградскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шортандинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Щучинскому району;
2) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актобе;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Айтекебийскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алгинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байганинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Иргизскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каргалинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кобдинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мартукскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мугалжарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Темирскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора поУилскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Хромтаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шалкарскому району;

2. Тиісті аумақтардағы аумақтық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органдары:
1) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті:
Ақкөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Аршалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Астрахан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Атбасар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бұланды ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Егіндікөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Еңбекшілдер ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Есіл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жақсы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жарқайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Зеренді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қорғалжын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сандықтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Степногор ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Көкшетау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының;
Целиноград ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шортанды ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Щучье ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
2) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті:
Ақтөбе қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Әйтеке би ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Байғанин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ырғыз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарғалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қобда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мәртөк ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мұғалжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Темір ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ойыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Хромтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шалқар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;

3) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области;
4) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Атырау;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жылыойскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Индерскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Исатайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кзылкугинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курмангазинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Макатскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Махамбетскому району;
5) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области;
6) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области;
7) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Уральск;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжаикскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бокейординскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бурлинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жангалинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанибекскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зеленовскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казталовскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каратобинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сырымскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Таскалинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Теректинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Чингирлаускому району;

3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті;
4) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті:
Атырау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жылыой ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Индер ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Исатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қызылқоға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Құрманғазы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Махамбет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті;
6) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті;
7) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті:
Орал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ақжайық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бөкейорда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бөрлі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жаңақала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жәнібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Зеленов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қазталов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қаратөбе ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сырым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Тасқала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Теректі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шыңғырлау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;

8) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области;
9) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алтынсаринскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Амангельдинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аулиекольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Денисовскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жангельдинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Житикаринскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Камыстинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карабалыкскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карасускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мендыкаринскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Наурзумскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарыкольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тарановскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Узункольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Федоровскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Аркалык;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Костанай;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Костанайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Лисаковск;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Рудный;
10) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аральскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казалинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кармакшинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жалагашскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сырдарьинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шиелийскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического по Жанакорганскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического по городу Кызылорда;

8) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті;
9) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті:
Алтынсарин ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Амангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Әулиекөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Денисов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қамысты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарабалық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Меңдіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Науырзым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сарыкөл ауданы  бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Таранов ауданы  бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ұзынкөл ауданы  бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Федоров ауданы  бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Арқалық қаласы  бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қостанай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Лисаковск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
10) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті:
Арал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қармақшы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жалағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сырдария ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шиелі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жаңақорған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қызылорда қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;

11) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области;
12) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области;
13) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области;
14) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Арыс;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байдибекскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казыгуртскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Махтааральскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Отрарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ордабасинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сайрамскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарыагашскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сузакскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Толебийскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тюлькубасскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шардаринскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району города Шымкента;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кентау;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Туркестан;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аль-Фарабийскому району города Шымкента;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшинскому району города Шымкента;
15) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы;
16) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астана.
Государственные учреждения

11) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті;
12) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті;
13) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті;
14) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті:
Арыс қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бәйдібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қазығұрт ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мақтаарал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Отырар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ордабасы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сайрам ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сарыағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Созақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Төле би ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Түлкібас ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шардара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шымкент қаласының Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Кентау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Түркістан қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шымкент қаласының Еңбекші ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
15) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті;
16) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
Мемлекеттік мекемелер

2. Государственные учреждения, осуществляющие санитарно-эпидемиологическую экспертизу:
1) Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте с территориальными подразделениями:
Шымкентский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Жамбылский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Семейский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Защитинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
2) Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте с территориальными подразделениями:
Костанайский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Карагандинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Павлодарский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Жана-Аркинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Кокшетауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Атбасарский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
3) Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте с территориальными подразделениями:
Атырауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Уральский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Кызылординский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
Мангистауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте;
4) Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте;
5) Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте.
Государственные предприятия
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

2. Санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманы жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелер:
1) аумақтық бөлімшелері бар Оңтүстік-Шығыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы:
Шымкент бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Жамбыл бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Защита бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
2) аумақтық бөлімшелері бар Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы:
Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Жаңаарқа бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Көкшетау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
3) аумақтық бөлімшелері бар Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы:
Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Орал бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
Маңғыстау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
4) Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы;
5) Солтүстік-Батыс өңірлік әуе жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы.
Мемлекеттік кәсіпорындар
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Ақмола облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Ақтөбе облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

3. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное казенное предприятие "Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное казенное предприятие "Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное казенное предприятие "Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное казенное предприятие "Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
11. Республиканское государственное казенное предприятие "Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
12. Республиканское государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
13. Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Алматы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Атырау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Шығыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің " Жамбыл облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Батыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қарағанды облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қостанай облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қызылорда облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Маңғыстау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Павлодар облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

14. Республиканское государственное казенное предприятие "Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
15. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
16. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астана" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
17. Республиканское государственное казенное предприятие "Уральская городская дезинфекционная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
18. Республиканское государственное казенное предприятие "Петропавловская городская дезинфекционная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
19. Республиканское государственное казенное предприятие "Дезинфекционная станция города Алматы" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
20. Республиканское государственное казенное предприятие "Шымкентская городская дезинфекционная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
15. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Астана қаласының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
17. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Орал қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Петропавл қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
19. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Алматы қаласының дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
20. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Шымкент қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны