О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2009 года № 62
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 156 "Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 6, ст. 77) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Развитие системы государственного регулирования и поддержки туристской деятельности":
в графе 6, строки порядковый номер 7 цифры "1124,0*" и "1191,0*" заменить соответственно цифрами "924,0" и "1288,0";
в графе 4, строки порядковый номер 9, 10, 11 слова "АО "Казахтуринвест" заменить словами "АО "Исполнительная дирекция Организационного комитета 7-х Зимних Азиатских игр 2011 г.";
в графе 2, строки порядковый номер 10 слова "Шымкент - Самарканд" заменить словами "Шымкент - Самара";
в графе 5, строки порядковый номер 14 слова "10 января 2009 года" заменить словами "10 декабря 2009 года";
в разделе 2. "Маркетинг и продвижение казахстанского туристского продукта":
в графе 6, строки порядковый номер 15 цифры "13755,0*" заменить цифрами "2000,0";
в графе 6, строки порядковый номер 17 цифры "47019,0*" и "49841,0*" заменить соответственно цифрами "28608,0" и "25677,0";
в графе 6, строки порядковый номер 18 цифры "46883,0*" и "496960,0*" заменить соответственно цифрами "12088,0" и "17427,0";
в графе 6, строки порядковый номер 19 цифры "50398,0*" и "53422,0*" заменить соответственно цифрами "30007,0" и "20143,0";
в графе 6, строки порядковый номер 20 цифры "49582,0*" и "52556,0*" заменить соответственно цифрами "38493,0" и "21000,0";
в графе 6, строки порядковый номер 21 цифры "34234,0*" и "36288,0*" исключить;
в графе 6, строки порядковый номер 22 цифры "3379,0*" заменить цифрами "1142,0", цифры "3582,0*" исключить;
в графе 6, строки порядковый номер 25 цифры "222237,0*" и "235572,0*" заменить соответственно цифрами "222767,0" и "55000,0";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 156 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 62 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 156 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 6, 77-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Туристік қызметті мемлекеттік реттеу мен қолдау жүйесін дамыту" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағанындағы "1124,0*" және "1191,0*" деген сандар тиісінше "924,0" және "1288,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 9, 10, 11-жолдардың 4-бағанындағы "Қазақтуринвест" АҚ" деген сөздер "2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдың 2-бағанындағы "Шымкент - Самарқанд" деген сөздер "Шымкент - Самара" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдың 5-бағанындағы "2009 жылғы 10 қаңтар" деген сөздер "2009 жылғы 10 желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстандық туристік өнімнің маркетингі және ілгерілеуі" деген 2-бөлімде:
реттік нөмірі 15-жолдың 6-бағанындағы "13755,0*" деген сандар "2000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдың 6-бағанындағы "47019,0*" және "49841,0*" деген сандар тиісінше "28608,0" және "25677,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолдың 6-бағанындағы "46883,0*" және "496960,0*" деген сандар тиісінше "12088,0" және "17427,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолдың 6-бағанындағы "50398,0*" және "53422,0*" деген сандар тиісінше "30007,0" және "20143,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолдың 6-бағанындағы "49582,0*" және "52556,0" деген сандар тиісінше "38493,0" және "21000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдың 6-бағанындағы "34234,0*" және "36288,0*" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жолдың 6-бағанындағы "3379,0*" деген сандар "1142,0" деген сандармен ауыстырылсын, "3582,0*" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 25-жолдың 6-бағанындағы "222237,0*" және "235572,0*" деген сандар тиісінше "222767,0" және "55000,0" деген сандармен ауыстырылсын;

28-2
Участие в
международной
туристской
выставке «СМТ»
г. Штутгарт
(Германия)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2008
год
2008 -
31375,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
28-3
Участие в
международной
туристской
выставке «FITUR»
г. Мадрид
(Испания)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2008-
2009
годы
2008 -
17756,0
2009 -
17756,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
28-4
Участие в
международной
туристской
выставке «MITT»
г. Москва (РФ)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2008-
2009
годы
2008 -
5068,0
2009 -
5018,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
28-5
Участие в
международной
туристской
выставке
«In tour market»
г. Москва (РФ)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2008-
2009
годы
2008 -
9616,0
2009 -
9616,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
28-6
Участие в
международной
туристской
выставке в
г. Пекине (КНР)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2008-
2009
годы
2008 -
20209,0
2009 -
14191,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
28-7
Участие в
международной
туристской
выставке
«TopResa» в
г. Париж
(Франция)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МИД,
акимы
областей
гг.
Астаны
и Алматы
2009
год
2009 -
18000,0
За счет
средств
республи-
канского
бюджета
";
в разделе 5. "Подготовка кадров, система повышения квалификации работников туризма и научно-методическое обеспечение сферы туризма":
в графе 6, строки порядковый номер 39:
цифры "1124,0*" заменить цифрами "1112,0";
цифры "1191,0*" исключить;
строки, порядковые номера 40, 41 исключить;
в строке порядковый номер 42:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Проведение международной конференции с приглашением зарубежных специалистов для субъектов туристской индустрии";
в графе 6:
цифры "1000,0*" заменить цифрами "1842,0";
цифры "1060*" исключить;
в разделе 6. "Информационное обеспечение туризма":
в графе 6, строки порядковый номер 44 цифры "53000,0*" и "56180,0*" исключить;
в разделе 8. "Международное сотрудничество в области туризма":
в графе 6, строки порядковый номер 51 цифры "1060,0*" и "1124,0*" заменить соответственно цифрами "4445,0" и "2500,0";
в разделе 9. "Реализация "прорывных" проектов международного значения":

28-2
Штутгарт қаласындағы (Германия) "СМТ" халықаралық туристік көрмесіне қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ (жинақтау), СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008 жыл
2008 -
31375,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
28-3
Мадрид қаласындағы (Испания) "FITUR" халықаралық туристік көрмесіне қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ, СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008 - 2009 жылдар
2008 - 17756,0
2009 - 17756,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
28-4
Мәскеу қаласындағы (РФ) "МІТТ" халықаралық туристік көрмесіне қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ (жинақтау), СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008-2009 жылдар
2008 - 5068,0
2009 - 5018,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
28-5
Мәскеу қаласындағы (РФ) "In tour market" халықаралық туристік көрмесіне қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ (жинақтау), СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008-2009 жылдар
2008 - 9616,0
2009 - 9616,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
28-6
Пекин қаласындағы (ҚХР) халықаралық туристік көрмеге қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ (жинақтау), СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2008-2009 жылдар
2008 - 20209,0
2009 - 14191,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
28-7
Париж қаласындағы (Франция) "ТорResa" халықаралық туристік көрмесіне қатысу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТСМ (жинақтау), СІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009 жыл
2009 - 18000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
";
"Кадрлар даярлау, туризм қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жүйесі және туризм саласын ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету" деген 5-бөлімде:
реттік нөмірі 39-жолдың 6-бағанында:
"1124,0*" деген сандар "1112,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1191,0*" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 40, 41-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 42-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Шетелдік мамандарды шақыра отырып, туристік индустрия субъектілеріне арналған халықаралық конференция өткізу";
6-бағанда:
"1000,0*" деген сандар "1842,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1060*" деген сандар алынып тасталсын;
"53000,0*" және "56180,0*" деген сандар алынып тасталсын;
"Туризм саласындағы халықаралық ынтымақтастық" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 51-жолдың 6-бағанындағы "1060,0*" және "1124,0*" деген сандар тиісінше "4445,0" және "2500,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Халықаралық маңызы бар "серпінді" жобаларды іске асыру" деген 9-бөлімде:

в графе 6, строки порядковый номер 53:
цифру "1689000,0" заменить цифрой "689000,0" цифры "20032691,0*" и "30001250,0*" исключить;
в графе 3, строки порядковый номер 55 слова "Информация в МТС" заменить словами "Информация в Правительство Республики Казахстан";
в графе 2, строки порядковый номер 58 слово "Самара" исключить;
в графе 3, строки порядковый номер 65 слова "Информация в МТС" заменить словами "Информация в Правительство Республики Казахстан";

реттік нөмірі 53-жолдың 6-бағанында:
"1689000,0" деген сандар "689000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"20032691,0*" және "30001250,0*" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 55-жолдың 3-бағанындағы "ТСМ-ге ақпарат" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 58-жолдың 2-бағанындағы "Самара" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 65-жолдың 3-бағанындағы "ТСМ-ге ақпарат" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;

дополнить разделами 12 и 13 следующего содержания:
"
1
2
3
4
5
6
7
12. Развитие Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области
94.
Разработать комплекс-
ный проект градост-
роительного планиро-
вания развития
территории Щучинского
района
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
50000,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
95.
Завершить разработку
генеральных планов
г. Щучинска,
с. Катарколь,
с. Сары-Булак (бывш.
с. Воробьевка)
скорректировать
Генеральный план
п. Боровое и
разработать проект
детальной планировки
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
40000,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
96.
Разработка проекта и
вынос в натуру
водоохраной зоны и
полос озера Майбалык
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
3500,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
97.
Изготовление и
установка специальных
знаков по периметру
определенной
водоохраной зоны и
полос
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
20400,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
98.
Проведение
инвентаризации
собственников и
землепользователей на
территории Щучинско-
Боровской курортной
зоны
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
2500,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
99.
Разработка технико-
экономического
обоснования и ПСД по
реконструкции разво-
дящих водопроводных
сетей г. Щучинска
(III очередь)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
17000,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
100.
Разработка технико-
экономического
обоснования и ПСД на
строительство и
реконструкцию
водопроводных сетей
п. Бурабай
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
15000,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
101.
Создание Центра по
подготовке кадров для
организации сервисного
обслуживания отдыхающих
в санаторно-курортных
объектах и для служб
национального парка
«Бурабай» на базе
профессионального
лицея 4 (г. Щучинск)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области
2009
год
2009 -
37500,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
12.1. Энергоснабжение
102.
Строительство и
реконструкция
электрических сетей
Щучинско-Боровской
курортной зоны
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области,
МЭМР
2009
год
2009 -
710000,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
103.
Передислокация
геофизической
обсерватории
«Боровое» на новое
место
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МЭМР
2009
год
2009 -
230000,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета

мынадай мазмұндағы 12 және 13-бөлімдермен толықтырылсын:
"
1
2
3
4
5
6
7
12. Ақмола облысының Щучье-Бурабай курорттық аймағын дамыту
94.
Щучье ауданы аумағын дамытудың қала құрылысын жоспарлаудың кешенді жобасын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 50000,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
95.
Щучинск қаласының, Қатаркөл ауылының, Сарыбұлақ ауылының, (бұрынғы Воробьевка ауылы) бас жоспарларын әзірлеуді аяқтау, егжей-тегжейлі Бурабай кентінің бас жоспарын түзету және егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 40000,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
96.
Майбалық көлінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің жобасын әзірлеу және нақтылы түріне көшіру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 -
3500,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
97.
Белгілі бір су қорғау аймағы мен белдеулерінің периметрі бойынша арнайы белгілерді дайындау және орнату
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 20400,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
98.
Щучье-Бурабай курорттық аймағының аумағындағы меншік иегерлері мен жер пайдаланушыларға түгендеу жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 2500,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
99.
Щучинск қаласының, тармақты су құбыры желілерін қайта жаңарту жөнінде техникалық-экономикалық негіздеме және ЖСҚ әзірлеу (III кезек)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 17000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
100.
Бурабай кентінің су құбыры желілерін салуға және қайта жаңартуға техникалық-экономикалық негіздеме және ЖСҚ әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2009 - 15000,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
101.
4 кәсіптік лицей (Щучинск қаласы) базасында санаторийлік-курорттық объектілерде демалатындарға сервистік қызмет көрсетуді ұйымдастыру үшін және "Бурабай" ұлттық паркінің қызметтері үшін кадрлар даярлау жөнінде орталық құру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімдігі
2009 жыл
2009 - 37500,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12.1. Энергиямен жабдықтау
102.
Щучье-Бурабай курорттық аймағының электр желілерін салу және қайта жаңарту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі, ЭМРМ
2009 жыл
2009 - 710000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
103.
Геофизикалық "Бурабай" обсерваториясын жаңа жерге көшіру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ЭМРМ
2009 жыл
2009 - 230000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен

12.2. Санитарная очистка территорий
104.
Организация сбора и
переработки твердо
бытовых отходов
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области,
СПК
«Сарыарка»
2009
год
2009 -
512000,0
За
счет
инвес-
тиций
12.3. Автомобильно-дорожная сеть и транспорт
105.
Строительство
автодороги «Подъезд к
туристическому
развлекательному
центру в «Щучинско-
Боровской» курортной
зоне»
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области,
МТК
2009
год
2009 -
1050000,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
106.
Реконструкция
искусственной
взлетно-посадочной
полосы и аэровокзала
аэропорта
г. Кокшетау
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким
Акмо-
линской
области,
МТК
2009
год
2009 -
2160000,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
12.4. Обеспечение безопасности
107.
Разработка ПСД и
строительство
пожарного депо в
г. Щучинске на 6
выездов
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МЧС
2009
год
2009 -
473589,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
108.
Разработка ПСД и
строительство
пожарного депо в
г. Щучинске на 6
выездов
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МЧС
2009
год
2009 -
466636,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
109.
Разработка ПСД и
строительство
пожарного депо в
п. Боровое на
6 выездов
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МЧС
2009
год
2009 -
466636,0
За
счет
средств
респу-
бликан-
ского
бюджета
13. Формирование зон с рекреационной хозяйственной специализацией
110.
Проведение комплекс-
ной оценки рекреа-
ционного потенциала
регионов в целях
зонирования и
определение приори-
тетных районов для
развития туризма
Предложе-
ния в
Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Акимы
областей
Июль
2009
года
Не
требу-
ются
111.
Разработать генераль-
ные схемы развития
туристско-рекреацион-
ного комплекса
регионов и республики
Приказ
МТС
МТС,
акимы
областей
Июль
2009
года
Не
требу-
ются
112.
Разработать генераль-
ные планы развития
рекреационных зон:
в районе Михайловских
озер (Окуньи)
Уланского района;
в районе озера
Таинты Уланского
района;
Информация
в МТС
Аким
Восточно-
Казахс-
танской
области
2009
год
2009 -
3500,0
За
счет
средств
мест-
ного
бюджета
113.
Принять меры по
привлечению местного населения, проживаю-
щего в непосредствен-
ной близости от особо
охраняемых природных
территорий и
туристских объектов к
созданию местных
туристских сообществ
для развития
сельского туризма и
производства
экологически чистых
продуктов
Информация
в МТС
Акимы
областей
2009
год
Не
требу-
ются
".
Раздел «Итого из республиканского бюджета на 2007-2009 годы: 53602430 тыс. тенге, в том числе:» изложить в следующей редакции:
«Итого финансирование:

12.2. Аумақты санитарлық тазарту
104.
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауды және қайта өңдеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі, "Сарыарқа" ӘК
2009 жыл
2009 - 512000,0
Инвестициялар есебінен
12.3. Автомобильді жол желісі және көлік
105.
"Щучье-Бурабай" курорттық аймағындағы туристік ойын-сауық орталығына кіреберіс" автожолын құрылысы
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі, ККМ
2009 жыл
2009 - 1050000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
106.
Көкшетау қаласы әуежайының жасанды ұшу-қону жолағын және аэровокзалын қайта жаңарту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімі, ККМ
2009 жыл
2009 - 2160000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
12.4. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету
107.
Щучинск қаласында 6 сыртқа шығуға арналған жолы бар өрт сөндіру депосының ЖСҚ әзірлеу және салу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТЖМ
2009 жыл
2009 - 473589,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
108.
Щучинск қаласындағы 6 сыртқа шығуға арналған жолы бар өрт сөндіру депосының ЖСҚ әзірлеу және салу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТЖМ
2009 жыл
2009 - 466636,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
109.
Бурабай кентінде 6 сыртқа шығуға арналған жолы бар өрт сөндіру депосының ЖСҚ әзірлеу және салу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ТЖМ
2009 жыл
2009 - 466636,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
13. Рекреациялық шаруашылық мамандануы бар аймақтарды қалыптастыру
110.
Туризмді дамыту үшін басымды аудандарды аймақтарға бөлу және белгілеу мақсатында өңірлердің рекреациялық әлеуетіне кешенді бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Облыс әкімдері
2009 жылғы шілде
Талап етілмейді
111.
Өңірлер мен республиканың туристік-рекреациялық кешенін дамытудың бас схемаларын әзірлеу
ТСМ-нің бұйрығы
ТСМ, облыс әкімдері
2009 жыл шілде
Талап етілмейді
112.
Рекреациялық аймақтарды дамытудың бас жоспарларын әзірлеу:
- Ұлан ауданының Михайлов (Окуньки) көлдері аймағында;
- Ұлан ауданының Тайынты көлі аймағында
ТСМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
2008- 2009 жылдар
2009 - 3500,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
113.
Ауыл туризмін дамыту және экологиялық таза өнімдерді өндіру үшін жергілікті туристік қоғамдастықтар құруға ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен туристік объектілерге жақын тұратын жергілікті халықты тарту жөнінде шаралар қабылдау
ТСМ-ге ақпарат
Облыс әкімдері
2009 жыл
Талап етілмейді
".
"2007 - 2009 жылдарға арналған республикалық бюджеттен жиыны:
53602430 мың теңге, оның ішінде:" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыландыру жиыны:

Из республиканского бюджета на 2007-2009 годы 7639438,0 тыс. тенге, в том числе:
2007 г. - 1329668,0 тыс. тенге;
2008 г. - 505543,0 тыс. тенге;
2009 г. - 5804227,0 тыс. тенге;
из местного бюджета, на 2007-2009 годы 189400,0 тыс. тенге, в том числе:
2009 г. - 189400,0 тыс. тенге;
за счет инвестиций, на 2007-2009 годы 3312000,0 тыс. тенге, в том числе:
2008 г. - 1500000,0 тыс. тенге;
2009 г. - 1812000,0 тыс. тенге;
Раздел «Расшифровка аббревиатур» дополнить абзацем, следующего содержания:
«МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан;
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
УДП - Управление делами Президента Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2007 - 2009 жылдарға арналған республикалық бюджеттен 7639438,0 мың теңге, оның ішінде:
2007 ж. - 1329668,0 мың теңге;
2008 ж. - 505543,0 мың теңге;
2009 ж. - 5804227,0 мың теңге;
2007 - 2009 жылдарға арналған жергілікті бюджеттен 189400,0 мың теңге, оның ішінде:
2009 ж. - 189400,0 мың. теңге;
2007 - 2009 жылдарға арналған инвестициялар есебінен 3312000,0 мың теңге, оның ішінде:
2008 ж. - 1500000,0 мың теңге;
2009 ж. - 1812000,0 мың теңге;
"Аббревиатуралардың толық жазылуы" деген бөлім мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ПІБ - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов