О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 186. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 380
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 380.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1260 "Об утверждении программы "Здоровый образ жизни" на 2008-2016 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г. № 47, ст. 577) следующие изменения и дополнения:
в Программе "Здоровый образ жизни" на 2008-2016 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе "Паспорт Программы":
в строке "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "2409737,6", "219015,6" заменить соответственно цифрами "4628852,1", "2438130,1";
в таблице:
в графе "Всего (тыс. тенге)" цифры "817158,2", "840620,4" заменить соответственно цифрами "1954739,6", "1922153,5";
в графе "Республиканский бюджет (тыс. тенге)":
после слов "(тыс. тенге)" дополнить словами ", в том числе целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
цифры "72871,2", "78481,4" заменить соответственно цифрами "1210452,6", "1160014,5";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "2409737,6", "219015,6" заменить соответственно цифрами "4628852,1", "2438130,1";
в разделе 8 "План мероприятий на 2008-2010 годы по реализации программы (I этап)" указанной программы:
в строке, порядковый номер 4:
графу 6 дополнить цифрами "2010 г. - 8800,0";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 9:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 54021,2", "2010 г. - 52813,0";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 18:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 46966,5", "2010 г. - 45051,7";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 22:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 19770,5", "2010 г. - 18948,6";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 28:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 186 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 380 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 380 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 - 2016 жылдарға арналған "Салауатты өмір салты" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1260 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 47, 577-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "2008 - 2016 жылдарға арналған "Салауатты өмір салты" бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген жолда:
"2409737,6", "219015,6" деген сандар тиісінше "4628852,1", "2438130,1" деген сандармен ауыстырылсын;
кестеде:
"Барлығы (мың теңге)" деген бағанда "817158,2", "840620,4" деген сандар тиісінше "1954739,6", "1922153,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджет (мың теңге)" деген бағанда:
"(мың теңге)" деген сөздерден кейін ", оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөздермен толықтырылсын;
"72871,2", "78481,4" деген сандар тиісінше "1210452,6", "1160014,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
"2409737,6", "219015,6" деген сандар тиісінше "4628852,1", "2438130,1" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген бағдарламаның "Бағдарламаны іске асыру жөніндегі 2008 - 2016 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (I кезең)" деген 8-бөлімінде:
реттік нөмірі 4-жолда:
6-баған "2010 ж. - 8800,0" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 9-жолда:
6-баған "2009 ж. - 54021,2", "2010 ж. - 52813,0" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
6-баған "2009 ж. - 46966,5", "2010 ж. - 45051,7" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 22-жолда:
6-баған "2009 ж. - 19770,5", "2010 ж. - 18948,5" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 28-жолда:

графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 57519,3", "2010 г. - 55147,0";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 35:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 37051,3", "2010 г. - 35592,0";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 36:
в графе 6 цифры "2300,0", "2100,0" заменить соответственно цифрами "3387,0", "5419,1";
дополнить строками, порядковые номера 40-1, 40-2, 40-3, 40-4 следующего содержания:
"
40-1
Выпустить
информационно-
образовательные
материалы по
профилактике
сердечно-
сосудистых
заболеваний
Выпуск,
тиражирование
информацион-
но-образова-
тельного
материала
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
квар-
талы
2009-
2010
годы
2009 г. -
55596,1
2010 г. -
54265,8
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета;
40-2
Выпустить
информационно-
образовательные
материалы по
профилактике
онкологических
заболеваний
Выпуск,
тиражирование
информацион-
но-образова-
тельного
материала
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
квар-
талы
2009-
2010
годы
2009 г. -
45889,6
2010 г. -
44933,1
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета;
40-3
Выпустить
информационно-
образовательные
материалы по
профилактике
бронхиальной
астмы
Выпуск,
тиражирование
информацион-
но-образова-
тельного
материала
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
кварта-
лы
2009-
2010
годы
2009 г. -
35956,4
2010 г. -
35980,4
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета;
40-4
Выпустить
информационно-
образовательные
материалы по
профилактике
сахарного
диабета
Выпуск,
тиражирование
информацион-
но-образова-
тельного
материала
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
кварта-
лы
2009-
2010
годы
2009 г. -
28976,9
2010 г. -
28267,5
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета
";
в строке, порядковый номер 43:
цифры "400,0", "350,0" заменить соответственно цифрами "1228,4", "1350,0";
в строке, порядковый номер 44:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 56792,4", "2010 г. - 55526,9";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 48:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 47294,0", "2010 г. - 47321,6";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в графе 6 строки, порядковый номер 49, цифры "900,0", "550,0" заменить соответственно цифрами "1400,0", "1350,0";
в строке, порядковый номер 52:

6-баған "2009 ж. - 57519,3", "2010 ж. - 55147,0" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік немірі 35-жолда:
6-баған "2009 ж. - 37051,3", "2010 ж. - 35592,0" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 36-жолда:
6-бағанда "2300,0", "2100,0" деген сандар тиісінше "3387,0", "5419,1" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 40-1, 40-2, 40-3, 40-4-жолдармен толықтырылсын:
"
40-1
Жүрек-қан тамырлары ауруларының алдын алу жөнінде ақпараттық- білім беру материалдарын шығару
Ақпараттық-білім беру материалыншығару, көбейту
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009- 2010 жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. - 55596,1
2010 ж. - 54265,8
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер;
40-2
Онкологиялық аурулардың алдын алу жөнінде ақпараттық- білім беру материалдарын шығару
Ақпараттық-білім материалын шығару, көбейту
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009-2010 жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. - 45889,6
2010 ж. - 44933,1
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер;
40-3
Бронх демікпесінің алдын алу жөнінде ақпараттық білім беру материалдарын шығару
Ақпараттық-білім беру материалын шығару, көбейту
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009-2010 жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. - 35456,4
2010 ж. - 35980,5
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40-4
Қант диабетінің алдын алу жөнінде ақпараттық-білім беру материалдарын шығару
Ақпараттық-білім беру материалын шығару, көбейту
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009- 2010 жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. - 28976,9
2010 ж. - 28267,5
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
";
реттік нөмірі 43-жолда:
"400,0", "350,0" деген сандар тиісінше "1228,4", "1350,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолда:
6-баған "2009 ж. - 56792,3", "2010 ж. - 55526,9" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 48-жолда:
6-баған "2009 ж. - 47294,0", "2010 ж. - 47321,6" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 49-жолдың 6-бағанындағы "900,0", "550,0" деген сандар тиісінше "1400,0", "1350,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 52-жолда:

графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 34349,8", "2010 г. - 32909,3";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в графе 6 строки, порядковый номер 55, цифры "350,0", "375,0" заменить соответственно цифрами "550,0", "1375,0";
в строке, порядковый номер 57:
графу 6 дополнить цифрами "2009 г. - 31203,9", "2010 г. - 29887,1";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в графе 6 строки, порядковый номер 60, цифры "300,0", "280,0" заменить соответственно цифрами "500,0", "950,0";
в строке, порядковый номер 61:
графу 6 дополнить цифрами "2009 г. - 19000,0", "2010 г. - 16540,0";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
дополнить строкой, порядковый номер 64-1, следующего содержания:
"
64-1
Выпустить
информационно-
образовательные
материалы для
населения и
медицинских
работников по
формированию
здорового
образа жизни,
скринингам,
алгоритмам
профилактики на
уровне первич-
ной медико-
санитарной
помощи (плака-
ты, буклеты,
листовки,
методические
рекомендации и
пособия)
Выпуск,
тиражирование
информацион-
но-образова-
тельного
материала
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
кварта-
лы
2009-
2010
годы
2009 г. -
48888,3
2010 г. -
46933,5
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета
";
в строке, порядковый номер 74:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 38183,4", "2010 г. - 37600,1";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 80:
графу 6 дополнить цифрами: "2009 г. - 160640,4", "2010 г. - 98800,4";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 82:
графу 6 дополнить цифрами "2009 г. - 29476,9", "2010 г. - 28967,5";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 90:
графу 6 дополнить цифрами "2009 г. - 28451,9", "2010 г. - 27267,7";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
дополнить строкой, порядковый номер 90-1, следующего содержания:
"
90-1
Реализовать
социальные
проекты в
области
формирования
здорового
жизни с
привлечением
неправительст-
венных
организаций
Информация
в МЗ РК
Акимы
облас-
тей,
городов
Астаны и
Алматы
1-4
кварта-
лы
2009-
2010
годы
2009 г. -
104979,3
2010 г. -
104979,3
Целевые
текущие
транс-
ферты
из рес-
публи-
канско-
го бюд-
жета
";

6-баған "2009 ж. - 34349,8", "2010 ж. - 32909,3" деген сандармен  толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 55-жолдың 6-бағанындағы "350,0", "375,0" деген сандар тиісінше "550,0", "1375,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 57-жолда:
6-баған "2009 ж. - 31203,9", "2010 ж. - 29887,1" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 60-жолдың 6-бағанындағы "300,0", "280,0" деген сандар тиісінше "500,0", "950,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 61-жолда:
6-баған "2009 ж. - 19000,0", "2010 ж. - 16540,0" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 64-1-жолмен толықтырылсын:
"
64-1
Халыққа және медицина қызметкерлеріне арналған салауатты өмір салтын қалыптастыру, бастапқы медициналық-санитарлық көмек деңгейіндегі алдын алудың скринингтері, алгоритмдері жөнінде ақпараттық-білім беру материалдарын (плакаттар,буклеттер, парақшалар, әдістемелік нұсқаулар және оқу құралдарын) шығару
Ақпараттық білім беру материалын шығару, көбейту
Облыстардың , Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009-2010  жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. - 48888,3
2010 ж. - 46933,5
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
";
реттік нөмірі 74-жолда:
6-баған "2009 ж. - 38183,4", "2010 ж. - 37600,1" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 80-жолда:
6-баған "2009 ж. - 160640,4", "2010 ж. - 98800,4" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 82-жолда:
6-баған "2009 ж. - 29476,9", "2010 ж. - 28967,5" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 90-жолда:
6-баған "2009 ж. - 28451,9", "2010 ж. - 27267,7" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 90-1-жолмен толықтырылсын:
"
90-1
Үкіметтік емес ұйымдарды тарта отырып, салауатты өмір салтын қалыптастыру саласындағы әлеуметтік жобаларды іске асыру
ҚР ДСМ-ге ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2009-2010 жылдар 1-4 тоқсан
2009 ж. -
104979,3
2010 ж. -
104979,3
Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
";

в графе 6 строки, порядковый номер 93, цифры "21932,0", "23467,0" заменить соответственно цифрами: "45000,0", "48000,0";
в строке, порядковый номер 101:
графу 6 дополнить цифрами "2009 г. - 25600,0", "2010 г. - 19836,5";
графу 7 дополнить предложением "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета";
графы 6 и 7 строки, порядковый номер 103, изложить в следующей редакции:
"2009 г. - 61487,0             Республиканский бюджет*
2008 г. - 22698,0              Местный бюджет
2009 г. - 22449,0
2010 г. - 9482,3
2009 г. - 43602,9              Целевые текущие трансферты из
2010 г. - 123842,0             республиканского бюджета"
в строке "ВСЕГО":
в графе 6:
цифры "817158,2", "840620,4", "72871,2", "78481,4", "55947,6", "60203,9" заменить соответственно цифрами "1954739,6", "1922153,5", "1210452,6", "1160014,5", "143318,0", "91526,0";
дополнить предложением и цифрами "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета: "2009 г. - 1050211,0", "2010 г. - 1050211,0";
предложение первое строки "Примечания:*" изложить в следующей редакции:
"в рамках республиканских бюджетных программ 030 "Оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на республиканском уровне" и 022 "Материально-техническое оснащение организации на республиканском уровне.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 93-жолдың 6-бағанындағы "21932,0", "23467,0" деген сандар тиісінше "45000,0", "48000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 101-жолда:
6-баған "2009 ж. - 25600,0", "2010 ж. - 19836,5" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен толықтырылсын;
реттік нөмірі 103-жолдың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 ж. - 61487,0          Республикалық бюджет*
2008 ж. - 22698,0           Жергілікті бюджет
2009 ж. - 22449,0
2010 ж. - 9482,3
2009 ж. - 43602,9           Республикалық бюджеттен бөлінетін
2010 ж. - 123842,0          ағымдағы нысаналы трансферттер"
"Барлығы" деген жолда:
6-бағанда:
"817158,2", "840620,4", "72871,2", "78481,4", "55947,6", "60203,9" деген сандар тиісінше "1954739,6", "1922153,5", "1210452,6", "1160014,5", "143318,0", "91526,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген сөйлеммен және "2009 ж. - 1050211,0", "2010 ж. - 1050211,0" деген сандармен толықтырылсын;
"Ескертпе*" деген жолдың бірінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"030 "Республикалық деңгейде тегін медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету" және 022 "Республикалық деңгейде ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" республикалық бюджеттік бағдарламалары шеңберінде".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов