О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года № 138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 322. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1500
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1500 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года № 138 "Об утверждении Правил назначения и осуществления пенсионных выплат, государственной базовой пенсионной выплаты, выплат государственных базовых социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, которым присвоены специальные звания, и на которых распространяется порядок, установленный законодательством Республики Казахстан для сотрудников органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 5, ст. 68) следующие дополнения:
в Правилах назначения и осуществления пенсионных выплат, государственной базовой пенсионной выплаты, выплат государственных базовых социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, которым присвоены специальные звания, и на которых распространяется порядок, установленный законодательством Республики Казахстан для сотрудников органов внутренних дел, утвержденных указанным постановлением:
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"К удостоверению выдается вкладыш по форме согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам.";
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 марта 2009 года № 322

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 138 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы N 322 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1500 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әскери қызметшілерге, ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының арнайы атақтар берілген және Қазақстан Республикасының заңнамасында ішкі істер органдарының қызметкерлері үшін белгіленген тәртіп қолданылатын қызметкерлеріне зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін және мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 138 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 5, 68-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Әскери қызметшілерге, ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының арнайы атақтар берілген және Қазақстан Республикасының заңнамасында ішкі істер органдарының қызметкерлері үшін белгіленген тәртіп қолданылатын қызметкерлеріне зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін және мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді жүзеге асыру ережесінде:
9-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Куәлікке осы Ережеге 1-1 қосымшаға сәйкес нысан бойынша қосымша бет беріледі.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 наурыздағы
N 322 қаулысына
1-қосымша
Әскери қызметшілерге, ішкі істер
органдарының, Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару
жүйесі комитетінің, қаржы полициясы
мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет
органдарының арнайы атақтар берілген
және Қазақстан Республикасының
заңнамасында ішкі істер органдарының
қызметкерлері үшін белгіленген тәртіп
қолданылатын қызметкерлеріне зейнетақы
төлемдерін, мемлекеттік базалық
зейнетақы төлемін және мемлекеттік
базалық әлеуметтік жәрдемақыларды
тағайындау мен төлеуді жүзеге асыру
ережесін бекіту туралы ережеге