О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года № 1279
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 393. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года № 1279 "Об утверждении Комплекса мер по совершенствованию тарифной политики в сферах естественных монополий" следующие изменения:
в Комплексе мер по совершенствованию тарифной политики в сферах естественных монополий, утвержденном указанным постановлением:
в подразделе "Совершенствование нормативной правовой базы регулирования" раздела 5 "Основные направления развития и механизм реализации Комплекса мер":
в абзаце первом:
в первом предложении слова "Закона в новой редакции" заменить словами "проекта Закона "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках";
во втором предложении слова "Новая редакция Закона" заменить словами "Данный проект Закона";
в подпункте 1) слова "Закона в новой редакции" заменить словами "проекта Закона "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Комплекса мер":
в строке, порядковый номер 9:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработка проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках";
в графе 5 слова "I квартал" заменить словами "IV квартал".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республтикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1279 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 393 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Табиғи монополиялар салаларындағы тарифтік саясатты жетілдіру жөніндегі шаралар кешенін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1279 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Табиғи монополиялар салаларында тарифтік саясатты жетілдіру жөніндегі шаралар кешенінде:
"Шаралар кешенін дамытудың негізгі бағыттары және іске асыру тетігі" деген 5-бөлімнің "Реттеудің нормативтік құқықтық базасын жетілдіру" деген кіші бөлімінде:
бірінші абзацта:
бірінші сөйлемде "Заңының жаңа редакциясын" деген сөздер "Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заң жобасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші сөйлемде "Заңның жаңа редакциясы" деген сөздер "Осы Заң жобасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақшада "Заңының жаңа редакциясын" деген сөздер "Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заң жобасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шаралар кешенін іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 9-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу";
5-бағанда "I тоқсан" деген сөздер "IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов