О проведении сбора команд молодежных военно-спортивных объединений государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности "Союз-2009-Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 769
В целях проведения с 28 июня по 8 июля 2009 года в Акмолинской области сбора команд молодежных военно-спортивных объединений государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности «Союз-2009-Казахстан» (далее - Сбор) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению Сбора;
2) план мероприятий по проведению Сбора.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2009 года № 769
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению сбора
команд молодежных военно-спортивных объединений
государств-членов Организации Договора о коллективной
безопасности «Союз-2009-Казахстан»
Туймебаев                   - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы            Казахстан, председатель
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан, заместитель председателя
Аукенов                     - директор Департамента воспитательной
Ерлан Муратович               работы и молодежной политики
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Адильбеков                  - заместитель акима Акмолинской области
Даурен Зекенович
Былкылов                    - заместитель председателя Комитета
Мажит Текешович               административной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Омаров                      - заместитель председателя Комитета
Бауыржан Жумаханулы           информации и архивов Министерства
культуры и информации
Республики Казахстан
Рысбек                      - заместитель председателя Комитета
Кадырбек Адильбекович         спорта Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Абланов                     - начальник управления международного
Мурат Болатович               сотрудничества Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Палтуева                    - начальник управления
Зайтуна Аркеновна             Европейско-Азиатского экономического
сообщества и Организации Договора о
коллективной безопасности Департамента
Содружества независимых государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кайрканов                   - начальник отдела
Сериккан Назарович            организационно-плановой и
мобилизационной работы Департамента
социальной и психологической работы
Комитета начальника штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Утешев                      - председатель молодежного крыла
Нурлан Сулейменович           «Жас Отан» Народно-Демократической
партии «Hyp Отан» (по согласованию)
Утегенов                    - член политсовета
Шарипбай Абдумаликович        Народно-Демократической партии
«Hyp Отан», председатель союза
ветеранов Афганистана и локальных войн
Республики Казахстан (по согласованию)
Новодворская                - председатель Объединения юридических
Наталия Борисовна             лиц «Ассоциация детских и молодежных
организаций Костанайской области»
(по согласованию)
Сыдыков                     - исполнительный директор Объединения
Нурлан Ерболатович            юридических лиц в форме ассоциации
«Конгресс молодежи Казахстана»
(по согласованию)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2009 года № 769
План мероприятий
по проведению сбора команд молодежных военно-спортивных
объединений государств-членов Организации Договора о
коллективной безопасности «Союз-2009-Казахстан»
п/п
Наименование
этапов,
мероприятий
Форма
завершения
Ответственные
исполнители
Сроки
исполнения
Предпола-
га емые
расходы,
в тенге
Источник
финансирования,
бюджетная
программа
1
2
3
4
5
6
7
1.
Определение
места
проведения
Сбора
Протокол
оргкомитета
МОН (созыв),
МО, акимат
Акмолинской
области,
оргкомитет
Май 2009 года
Не требуется
2.
Определение
групп
участников
проекта, квоты
Сбора
Протокол
оргкомитета
МОН (созыв),
МИД, МО,
оргкомитет
Май 2009 года
Не требуется
3.
Разработка и
утверждение
Правил
организации и
проведения
Сбора
Совместный
приказ МОН и
МО
МОН (созыв),
МО, МКИ,
оргкомитет
Май 2009 года
Не требуется
4.
Разработка
программы,
сценариев
мероприятий
Сбора
Протокол
оргкомитета
МОН (созыв),
МКИ, МО, МТС,
оргкомитет
Май 2009 года
Не требуется
5.
Информирование
государств
членов ОДКБ о
проведении
Сбора
Официальные
письма
МИД (созыв),
МОН
Май 2009 года
Не требуется
6.
Определение
состава
судейской
коллегии Сбора
Протокол МОН
оргкомитета
МОН (созыв),
МО, оргкомитет
Май 2009 года
Не требуется
7.
Приобретение
специального
технического
оборудования
для проведения
Сбора
Приказ МОН
МОН (созыв),
акимат
Акмолинской
области
Май 2009 года

Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің "Одақ-2009-Қазақстан" жастар әскери-спорттық бірлестіктері командаларының жиынын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 769 Қаулысы
2009 жылғы 28 маусым - 8 шілдеде Ақмола облысында Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің "Одақ-2009-Қазақстан" жастар әскери-спорттық бірлестіктері командаларының жиынын (бұдан әрі - Жиын) өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Жиынды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) Жиынды өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 25 мамырдағы
N 769 қаулысымен
бекітілген
Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің "Одақ-2009-Қазақстан" жастар әскери-спорттық бірлестіктері командаларының жиынын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы       ғылым министрі, төраға
Қуанғанов                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы         министрлігінің жауапты хатшысы, төрағаның
орынбасары
Әукенов                  - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Ерлан Мұратұлы             министрлігі Тәрбие жұмысы және жастар
саясаты департаментінің директоры, хатшы
Әділбеков                - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Дәурен Зекенұлы
Былқылов                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Мәжит Текешұлы             министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті
төрағасының орынбасары
Омаров                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бауыржан Жұмаханұлы        ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының орынбасары
Рысбек                   - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Қадырбек Әділбекұлы        министрлігінің Спорт комитеті төрағасының
орынбасары
Жұмағалиев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Темірлан Тельманұлы        комитетінің Кадр департаменті бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Абланов                  - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Мұрат Болатұлы             министрлігі халықаралық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Палтуева                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Зайтуна Әркенқызы          министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті Еуропа-Азия
экономикалық қоғамдастығы және Ұжымдық
қауіпсіздік туралы шарт ұйымы
басқармасының бастығы
Қайырқанов               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Серікқан Назарұлы          министрлігінің Штабтар бастықтары комитеті
Әлеуметтік және психологиялық жұмыс
департаментінің ұйымдастыру-жоспарлау және
жұмылдыру жұмысы бөлімінің бастығы
Өтешев                   - "Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы
Нұрлан Сүлейменұлы         "Жас Отан" жастар қанатының төрағасы
(келісім бойынша)
Өтегенов                 - "Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы
Шәріпбай Әбдімәлікұлы       саяси кеңесінің мүшесі, Қазақстан
Республикасының Ауғанстан және жергілікті
соғыс ардагерлері одағының төрағасы
(келісім бойынша)
Новодворская             - "Қостанай облысы балалар және жастар
Наталия Борисовна           ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)
Сыдықов                  - "Қазақстан жастары конгресі" қауымдастық
Нұрлан Ерболатұлы           нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 25 мамырдағы
N 769 қаулысымен
бекітілген
Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің
"Одақ-2009-Қазақстан" жастар әскери-спорттық бірлестіктері
командаларының жиынын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Кезеңдердің, іс-шаралардың атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімі
Болжамды шығыстар, теңге
Қаржыландыру көзі, бюджеттік бағдарлама
1.
Жиынды өткізетін орынды анықтау
Ұйымдастыру комитетінің хаттамасы
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, Ақмола облысының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
2.
Жобаға қатысушылар топтарын, Жиынның квотасын анықтау
Ұйымдастыру комитетінің хаттамасы
БҒМ (жинақтау), СІМ, Қорғанысмині, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
3.
Жиынды ұйымдастыру және өткізу ережесін әзірлеу және бекіту
БҒМ және Қорғанысмині бірлескен бұйрығы
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, МАМ, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
4.
Жиын іс-шараларының бағдарламасын, сценарийлерін әзірлеу
Ұйымдастыру комитетінің хаттамасы
БҒМ (жинақтау), МАМ, Қорғанысмині, ТСМ, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
5.
ҰҚШҰ-ға мүше мемлекеттерді Жиынның өткізілетіні туралы хабардар ету
Ресми хаттар
СІМ (жинақтау), БҒМ
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
6.
Жиынның төрешілер алқасының құрамын анықтау
Ұйымдастыру комитетінің хаттамасы
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы мамыр
Талап етілмейді
7.
Жиынды өткізу үшін арнайы техникалық жабдықтар сатып алу
БҒМ бұйрығы
БҒМ (жинақтау), Ақмола облысының әкімдігі
2009 жылғы мамыр

6 000 000
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
8.
Обеспечение
безопасности,
общественного
порядка и
медицинского
обслуживания в
местах
пребывания, в
направлениях
организации и
проведения
Сбора
Совместный
приказ
МВД, МЧС, КНБ
(по
согласованию),
акимат
Акмолинской
области
Май 2009 года
Не требуется
9.
Подготовка
базы для
проведения
Сбора
Протокол
оргкомитета
МОН (созыв),
МО, МЧС,
акимат
Акмолинской
области,
оргкомитет
Июнь 2009 года
5 000 000
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
10.
Разработка и
проведение
информационной
кампании о
проведении
Сбора
Статьи,
сюжеты,
видеоролики
МОН (созыв),
МКИ,
акимат
Акмолинской
области
Июнь 2009 года
1 557 150
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
11.
Встреча и
размещение
иностранных
гостей и
участников
Сбора
Программа
встречи
иностранных
гостей
МОН (созыв),
МИД, МО,
акимат
Акмолинской
области
с 14 июня
2009 года
8 953 500
Республиканская
бюджетная
программа МИД РК
006 «Представи-
тельские затраты»
12.
Проведение
Сбора
Протокол по
итогам Сбора
МОН (созыв),
МО, МТС, МКИ,
МЧС, КНБ (по
согласованию),
акимат
Акмолинской
области,
оргкомитет
16-26 июня
2009 года
10 141 850
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
13.
«Круглый стол»
по итогам
Сбора
Рекомендация
МОН (созыв),
МО, МКИ, МЧС,
КНБ (по
согласованию),
МВД, МТС, МИД,
акимат
Акмолинской
области,
оргкомитет
Июль 2009 года
500 000
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
14.
Подготовка
итоговых
материалов по
итогам Сбора
Итоговые
материалы
МОН, МКИ, МО
Июль 2009 года
700 000
Республиканская
бюджетная
программа МОН РК
040 «Проведение
мероприятий по
молодежной
политике и
патриотическому
воспитанию
граждан»
15.
По итогам
проведения
Сбора
представление
информации в
Правительство
Республики
Казахстан
Информация
МОН
Июль 2009 года
Не требуется
ВСЕГО:
32 852 500
Расшифровка аббревиатур и сокращений:
ОДКБ - Организация Договора о коллективной безопасности
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
Оргкомитет - Организационный комитет по подготовке сбора команд молодежных военно-спортивных объединений государств-членов ОДКБ «Союз-2009-Казахстан»
Сбор - сбор команд молодежных военно-спортивных объединений государств-членов ОДКБ «Союз-2009-Казахстан»

6 000 000
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
8.
Жиынға келу орындарында, оны ұйымдастыру және өткізу бағыттарында қауіпсіздікті, қоғамдық тәртіпті және медициналық қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
Бірлескен бұйрық
ІІМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша), Ақмола облысының әкімдігі
2009 жылғы маусым
Талап етілмейді
9.
Жиынды өткізуге арналған базаны дайындау
Ұйымдастыру комитетінің хаттамасы
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ, Ақмола облысының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы маусым
5 000 000
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
10.
Жиынды өткізу туралы ақпараттық науқанды әзірлеу және өткізу
Мақалалар, сюжеттер, бейнероликтер
БҒМ (жинақтау), МАМ, Ақмола облысының әкімдігі
2009 жылғы маусым
1 557 150
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
11.
Шетелдік қонақтар мен Жиынға қатысушыларды қарсы алу және орналастыру
Шетелдік қонақтарды қарсы алу бағдарламасы
БҒМ (жинақтау), СІМ, Қорғанысмині, Ақмола облысының әкімдігі
2009 жылғы 14 маусымнан бастап
8 953 500
ҚР СІМ 006 "Өкілдік шығындар" Республикалық бюджеттік бағдарламасы
12.
Жиынды өткізу
Жиынның қорытындысы бойынша хаттама
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТСМ, МАМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша), Ақмола облысының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы 16-26 маусым
10 141 850
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
13.
Жиынның қорытындысы бойынша "дөңгелек үстел"
Ұсыным
БҒМ (жинақтау), Қорғанысмині, МАМ, ТЖМ, ҰҚК (келісім бойынша), ІІМ, ТСМ, СІМ, Ақмола облысының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
2009 жылғы шілде
500 000
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
14.
Жиынның қорытындысы бойынша қорытынды материалдар дайындау
Қорытынды материалдар
БҒМ, МАМ, Қорғанысмині
2009 жылғы шілде
700 000
ҚР БҒМ 040 "Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
15.
Жиынды өткізудің қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат беру
Ақпарат
БҒМ
2009 жылғы шілде
Талап етілмейді
БАРЛЫҒЫ:
32 852 500
Аббревиатуралар мен қысқартулардың толық жазылуы:
ҰҚШҰ         - Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы
БҒМ          - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ТСМ          - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
СМ           - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ІІМ          - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ТЖМ          - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
МАМ          - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі
ҰҚК          - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Ұйымдастыру  - Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше
комитеті       мемлекеттердің "Одақ-2009-Қазақстан" жастар
әскери-спорттық бірлестіктері командаларының жиынын
дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті
Жиын         - Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше
мемлекеттердің "Одақ-2009-Қазақстан" жастар
әскери-спорттық бірлестіктері командаларының жиыны