О Ботаканове Е.С., Графе С.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2009 года № 1114
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Ботаканова Еркина Советбековича заместителем Командующего внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан, освободив от этой должности Графа Сергея Владимировича по состоянию здоровья.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Е.С.Ботақанов, С.В.Граф туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 шілдедегі N 1114 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Еркін Советбекұлы Ботақанов Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлер қолбасшысының орынбасары болып тағайындалсын, денсаулық жағдайына байланысты Сергей Владимирович Граф бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов