О Телебаеве Г.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 1156
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Телебаева Газиза Турысбековича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ғ.Т.Телебаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 1156 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ғазиз Тұрысбекұлы Телебаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов