О создании Комиссии по подготовке и проведению празднования 65-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2009 года № 1166. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 417
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 417.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Комиссию по подготовке и проведению празднования 65-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов при Правительстве Республики Казахстан (далее - Комиссия) в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами в месячный срок представить на рассмотрение Комиссии проект Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 65-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы создать региональные комиссии по подготовке и проведению празднования 65-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2009 года № 1166
Состав
Комиссии по подготовке и проведению празднования 65-й годовщины
Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович           Казахстан, председатель
Джаксыбеков                - Министр обороны Республики Казахстан,
Адильбек Рыскельдинович      заместитель председателя
Ибраев                     - Начальник Департамента социальной и
Амангельды Аманзакович       психологической работы Комитета
начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан, секретарь
Шабдарбаев                 - Председатель Комитета национальной
Амангельды Смагулович        безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Аюбаев                     - Начальник Службы охраны
Мухтар Акатович              Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Тасбулатов                 - Командующий Республиканской
Абай Болюкпаевич             гвардией Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдыкаликова               - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Нушаевна            населения Республики Казахстан
Ашимов                     - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович         Республики Казахстан
Баймаганбетов              - Министр внутренних дел Республики
Серик Нуртаевич              Казахстан
Божко                      - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович            Республики Казахстан
Доскалиев                  - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич         Казахстан
Досмуханбетов              - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович        Казахстан
Жамишев                    - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Исекешев                   - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орынтаевич              Казахстан
Кул-Мухаммед               - Министр культуры и информации Республики
Мухтар Абрарулы              Казахстан
Куришбаев                  - Министр сельского хозяйства Республики
Акылбек Кажигулович          Казахстан
Кусаинов                   - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгазы Калиакпарович      Республики Казахстан
Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан
Тажин                      - Министр иностранных дел Республики
Марат Мухаметказиевич        Казахстан
Туймебаев                  - Министр образования и науки Республики
Жансейт Кансейтович          Казахстан
Тусупбеков                 - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Тасмагамбетов              - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Есимов                     - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Билялов                    - аким Северо-Казахстанской области
Серик Султангазинович
Жексембин                  - аким Жамбылской области
Борибай Бикожаевич
Измухамбетов               - аким Западно-Казахстанской области
Бактыкожа Салахатдинович
Нигматулин                 - аким Карагандинской области
Нурлан Зайруллаевич
Куандыков                  - аким Кызылординской области
Болатбек Баянович
Кулагин                    - аким Костанайской области
Сергей Витальевич
Кушербаев                  - аким Мангыстауской области
Крымбек Елеуович
Мырзахметов                - аким Южно-Казахстанской области
Аскар
Paу                        - аким Акмолинской области
Альберт Павлович
Рыскалиев                  - аким Атырауской области
Бергей Саулебаевич
Сагиндиков                 - аким Актюбинской области
Елеусин Наурызбаевич
Сагинтаев                  - аким Павлодарской области
Бакытжан Абдирович
Сапарбаев                  - аким Восточно-Казахстанской области
Бердибек Машбекович
Умбетов                    - аким Алматинской области
Серик Абикенович
Келимбетов                 - председатель Правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
Кабылдин                   - президент акционерного общества
Каиргельды                   "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Мамин                      - президент акционерного общества
Аскар Узакпаевич             "Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
Котенко                    - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна           отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Раимбеков                  - заведующий Отделом регионального
Сайлаухан Газизович          развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Федоров                    - заведующий Отделом обороны и
Олег Анатольевич             правопорядка Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Нурмагамбетов              - советник Министра обороны Республики
Сагадат Кожахметович         Казахстан
Ертаев                     - заместитель председателя Комитета
Бахытжан                     начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан
Сагдиев                    - председатель Центрального совета
Мактай Рамазанович           организации ветеранов Республики
Казахстан (по согласованию)

1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 1166 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 417 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 N 417 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөнінде комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобасын бір ай мерзімде Комиссияның қарауына ұсынсын.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі өңірлік комиссиялар құрсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 31 шілдедегі
N 1166 қаулысына
қосымша
1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі комиссияның құрамы
Орынбаев                           - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы                    Премьер-Министрінің орынбасары,
төраға
Жақсыбеков                         - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы                  Қорғаныс министрі, төрағаның
орынбасары
Ыбыраев                            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Амангелді Аманзақұлы                 министрлігінің Штабтар
бастықтары комитеті Әлеуметтік
және психологиялық жұмыстар
департаментінің бастығы, хатшы
Шабдарбаев                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Амангелді Смағұлұлы                  қауіпсіздік комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Аюбаев                             - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Ақатұлы                       Президенті Күзет қызметінің
бастығы (келісім бойынша)
Тасболатов                         - Қазақстан Республикасы
Абай Бөлекбайұлы                     Республикалық ұлан қолбасшысы
(келісім бойынша)
Әбдіқалықова                       - Қазақстан Республикасының
Гүлшара Наушақызы                    Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Әшімов                             - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы                  Қоршаған ортаны қорғау министрі
Баймағанбетов                      - Қазақстан Республикасының
Серік Нұртайұлы                      Ішкі істер министрі
Божко                              - Қазақстан Республикасының
Владимир Карпович                    Төтенше жағдайлар министрі
Досқалиев                          - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы                  Денсаулық сақтау министрі
Досмұханбетов                      - Қазақстан Республикасының
Темірхан Мыңайдарұлы                 Туризм және спорт министрі
Жәмішев                            - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы                    Қаржы министрі
Исекешев                           - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы                      Индустрия және сауда министрі
Құл-Мұхаммед                       - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Абрарұлы                      Мәдениет және ақпарат министрі
Күрішбаев                          - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы                   Ауыл шаруашылығы министрі
Құсайынов                          - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиақпарұлы                Көлік және коммуникация министрі
Мыңбаев                            - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы                  Энергетика және минералдық
ресурстар министрі
Сұлтанов                           - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы                    Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі
Тәжин                              - Қазақстан Республикасының
Марат Мұхаметқазыұлы                 Сыртқы істер министрі
Түймебаев                          - Қазақстан Республикасының
Жансейіт Қансейітұлы                 Білім және ғылым министрі
Түсіпбеков                         - Қазақстан Республикасының
Рашид Төлеутайұлы                    Әділет министрі
Тасмағамбетов                      - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Есімов                             - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Біләлов                            - Солтүстік Қазақстан облысының
Серік Сұлтанғазыұлы                  әкімі
Жексембин                          - Жамбыл облысының әкімі
Бөрібай Биқожаұлы
Ізмұхамбетов                       - Батыс Қазақстан облысының әкімі
Бақтықожа Салахатдинұлы
Нығматулин                         - Қарағанды облысының әкімі
Нұрлан Зайроллаұлы
Қуандықов                          - Қызылорда облысының әкімі
Болатбек Баянұлы
Кулагин                            - Қостанай облысының әкімі
Сергей Витальевич
Көшербаев                          - Маңғыстау облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Мырзахметов                        - Оңтүстік Қазақстан облысының
Асқар                                әкімі
Рау                                - Ақмола облысының әкімі
Альберт Павлович
Рысқалиев                          - Атырау облысының әкімі
Бергей Сәулебайұлы
Сағындықов                         - Ақтөбе облысының әкімі
Елеусін Наурызбайұлы
Сағынтаев                          - Павлодар облысының әкімі
Бақытжан Әбдірұлы
Сапарбаев                          - Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Бердібек Машбекұлы
Үмбетов                            - Алматы облысының әкімі
Серік Әбікенұлы
Келімбетов                         - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Қайрат Нематұлы                      қоры" акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Қабылдин                           - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қайыргелді                           акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Мамин                              - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Асқар Ұзақбайұлы                     компаниясы" акционерлік
қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Котенко                            - Қазақстан Республикасы
Наталья Леонидовна                   Премьер-Министрінің Кеңсесі
Әлеуметтік-экономикалық
бөлімінің меңгерушісі
Райымбеков                         - Қазақстан Республикасы
Сайлаухан Ғазизұлы                   Премьер-Министрінің Кеңсесі
Өңірлік даму бөлімінің
меңгерушісі
Федоров                            - Қазақстан Республикасы
Олег Анатольевич                     Премьер-Министрінің Кеңсесі
Қорғаныс және құқық тәртібі
бөлімінің меңгерушісі
Нұрмағамбетов                      - Қазақстан Республикасы
Сағадат Қожахметұлы                  Қорғаныс министрінің кеңесшісі
Ертаев                             - Қазақстан Республикасы
Бақытжан                             Қорғаныс министрлігінің Штабтар
бастықтары комитеті төрағасының
орынбасары
Сағдиев                            - Қазақстан Республикасы
Мақтай Рамазанұлы                    Ардагерлер ұйымы орталық
кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)