О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1295
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1351. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1295 "Об утверждении перечней карантинных объектов и особо опасных вредных организмов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 44, ст. 440) следующие дополнения и изменения:
в заголовке после слова "объектов" дополнить словами ", чужеродных видов";
в подпункте 1) пункта 1 слова ", борьба с которыми осуществляется за счет средств республиканского бюджета" заменить словами "и чужеродных видов, по отношению к которым устанавливаются и осуществляются мероприятия по карантину растений";
в Перечне карантинных объектов, борьба с которыми осуществляется за счет средств республиканского бюджета, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова ", борьба с которыми осуществляется за счет средств республиканского бюджета" заменить словами "и чужеродных видов, по отношению к которым устанавливаются и осуществляются мероприятия по карантину растений";
дополнить разделом следующего содержания:
"Чужеродные виды
Agrilus planipennis Fairmaire
Diabrotica virgifera Le Сonte
Diabrotica barberi Smith Lawrence
Diabrotica undecimpunctata howardi Barder
Diabrotica speciosa Germer".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1295 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі N 1351 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Карантиндік объектілер және ерекше қауіпті зиянды организмдер тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1295 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 44, 440-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы "объектілер" деген сөзден кейін ", бөтен текті түрлер" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "Қарсы күрес жүргізу ісі республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын карантиндік объектілер" деген сөздер "Оларға қатысты өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шаралар белгіленетін және жүзеге асырылатын карантиндік объектілер мен бөтен текті түрлер" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қарсы күрес жүргізу ісі республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын карантиндік объектілер тізбесінде:
тақырыбындағы "Қарсы күрес жүргізу ісі республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын карантиндік объектілер" деген сөздер "Оларға қатысты өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шаралар белгіленетін және жүзеге асырылатын карантиндік объектілер мен бөтен текті түрлер" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Бөтен текті түрлер
Agrilus planipennis Fairmaire
Diabrotica virgifera Le Conte
Diabrotica barberi Smith Lowrence
Diabrotica undecimpunctata howardi Barder
Diabrotica speciosa Germer".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов