О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1355
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 016 "За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета":
в графе 3:
в строке "Реконструкция автодороги Атырау-Актау на участке "Карабатан-Бейнеу" цифры "5 976 800" заменить цифрами "5 967 327";
в строке "Реконструкция автодороги "Астана-Алматы" цифры "93 000" заменить цифрами "102 473".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі N 1355 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникация" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген әкімші бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
016 "Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен" деген кіші бағдарламада:
3-бағанда:
"Атырау-Ақтау автожолының "Қарабатан-Бейнеу" учаскесін қайта жаңарту" деген жолда "5 976 800" деген сандар "5 967 327" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана-Алматы" автожолын қайта жаңарту" деген жолда "93 000" деген сандар "102 473" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов