О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2009 года № 32
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2139
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2008 года № 690 "О квоте иммиграции оралманов на 2009 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2009 года № 32 "О распределении квоты иммиграции оралманов на 2009 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 2 "Количество семей":
в строке "Алматинская" цифры "3800" заменить цифрами "4000";
в строке "Атырауская" цифры "500" заменить цифрами "650";
в строке "Жамбылская" цифры "1800" заменить цифрами "1950";
в строке "Карагандинская" цифры "1200" заменить цифрами "1000";
в строке "Кзылординская" цифры "500" заменить цифрами "400";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "3000" заменить цифрами "2800".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2139 Қаулысы
«Оралмандардың 2009 - 2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қарашадағы № 690 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Оралмандардың 2009 жылға арналған көшіп келу квотасын бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 32 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Отбасы саны» деген 2-бағанда:
«Алматы» деген жолдағы «3800» деген сандар «4000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау» деген жолдағы «500» деген сандар «650» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл» деген жолдағы «1800» деген сандар «1950» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды» деген жолдағы «1200» деген сандар «1000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда» деген жолдағы «500» деген сандар «400» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан» деген жолдағы «3000» деген сандар «2800» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов