О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2289. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович          Республики Казахстан"
заменить строкой следующего содержания:
"Искалиев                   - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович               Республики Казахстан";
после строки:
"Тлеубаев                   - президент объединения юридических лиц
Нурлан Сактапбергенович       "Зерновой союз Казахстана", независимый
директор"
дополнить строкой следующего содержания:
"Баймуратов                 - председатель Совета директоров
Ерлан Уразгельдиевич          акционерного общества "Баян-Сулу",
независимый директор".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2289 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Мамытбеков            - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы       және сауда вице-министрі»
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
«Есқалиев              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ерхат Серікұлы           сауда вице-министрі»;
«Тілеубаев             - «Қазақстанның астық одағы» заңды тұлғалар
Нұрлан Сақтапбергенұлы   бірлестігінің президенті, тәуелсіз директор»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
Баймұратов            - «Баян-Сұлу» акционерлік қоғамы Директорлар
Ерлан Оразгелдіұлы       кеңесінің төрағасы, тәуелсіз директор».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов