О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 февраля 1992 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2010 года № 775
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 марта 2009 года № 776 «О признании утратившими силу постановления Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 13 сентября 1991 года № 444 и постановления Президента Республики Казахстан от 24 декабря 1991 года № 549» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 февраля 1992 года № 88 «О внесении изменений и дополнений в Положение о купонном механизме приватизации государственной собственности в Казахской ССР» (САПП Республики Казахстан, 1992 г., № 5, ст. 82).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 ақпандағы № 88 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 тамыздағы № 775 Қаулысы
"Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасы Президентінің 1991 жылғы 13 қыркүйектегі № 444 қаулысының және Қазақстан Республикасы Президентінің 1991 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 776 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақ КСР-інде мемлекет меншігін жекешелендірудің купондық механизмі туралы ережеге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 ақпандағы № 88 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., № 5, 82-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов