О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года № 1396
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2010 года № 1396
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики
Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1444 "О порядке создания Единой государственной системы мониторинга недропользования Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года № 778 "Об утверждении Правил аккредитации независимых экспертов для осуществления экспертной оценки на соответствие субъектов лицензирования квалификационным требованиям в сфере промышленности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 27, ст. 361).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2009 года № 219 "Об утверждении Плана мероприятий на 2009 - 2011 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003 - 2015 годы".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2009 года № 1096 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции дальнейшего совершенствования рыночных отношений в электроэнергетике Республики Казахстан".
5. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 192-р "Некоторые вопросы выдачи и удостоверения сертификатов о происхождении товаров".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдері мен Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 1396 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдері мен Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1396 қаулысына
қосымша
Күші жойылған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдері мен Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
өкімінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының Жер қойнауын пайдалану мониторингінің бірыңғай мемлекеттік жүйесін құру тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы № 1444 қаулысы.
2. «Өнеркәсіп саласындағы біліктілік талаптарына лицензиялау субъектілерінің сәйкестігін сараптамалық бағалауды жүзеге асыру үшін тәуелсіз сарапшыларды аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі № 778 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 27, 361-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясын іске асыру жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 ақпандағы № 219 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасының электр энергетикасындағы нарықтық қатынастарды одан әрі жетілдіру тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 шілдедегі № 1096 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).
6. «Тауарлардың шығу тегі туралы сертификаттарды беру мен куәландырудың кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 5 қазандағы № 192-ө өкімі.