О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2041
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1473. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2016 года № 300
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.05.2016 № 300 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2041 "О некоторых вопросах маркировки (перемаркировки) алкогольной продукции учетно-контрольными марками" (САПП Республики Казахстан 2009 г., № 57, ст. 497) следующее изменение:
в пункте 3 слова "декабря 2010" заменить словами "марта 2011".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 декабря 2010 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2041 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1473 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.05.2016 № 300 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алкоголь өнімін есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалаудың (қайта таңбалаудың) кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2041 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 497-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы «2010 жылғы 1 желтоқсанға» деген сөздер «2011 жылғы 1 наурызға» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов