О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 103
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1501
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 103 "Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2010 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 15-16, ст. 133) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели и задачи деятельности":
в Стратегическом направлении 2. Создание геодезической и картографической продукции, обеспечивающей нарастающую потребность государства и отраслей экономики:
в задаче 2.1.2. Обеспечение обновления государственных топографических карт и городов крупномасштабными планами на основе цифровой аэрофотосъемки:
в графе "2010 год" строки "Создание крупномасштабных планов городов" слово "Алматы" исключить;
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в абзаце шестом цифры "17 448 863" заменить цифрами "17 695 641";
в пункте 2 цифры "5 724 348" заменить цифрами "5 971 126";
в приложении 3:
в Бюджетной программе "004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"":
в разделе "Показатели количества":
графы "2010 год" строки "Создание крупномасштабных планов городов" слово "Алматы" исключить;
"Показатель количества" изложить в следующей редакции:
"
Показатели
количества
Приобретение специального
оборудования для выполнения
гидрографических и
топографических работ
шт.
97
";
"Показатель результата" изложить в следующей редакции:
"
Показатели
результата
выполнение аэрокосмической
съемки и обновление карт,
нивелирование сети, создание
морской карты
%
1,5
1
0,5
0,5
0,5
%
2,2
4
4
5
5
%
1
1
1
1
1
%
13
8
21
20
";
в графе "2010 год":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 103 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1501 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 103 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 15-16, 133-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыты, мақсаттары мен міндеттері» деген 3-бөлімде:
Мемлекеттің және экономика салаларының өсіп келе жатқан қажеттіліктерін қамтамасыз ететін геодезиялық және картографиялық өнімдерді жасау деген 2-стратегиялық бағытта:
Цифрлы аэрофототүсірілім негізінде мемлекеттік топографиялық карталарды жаңарту мен қалаларды үлкен масштабты жоспарлармен қамтамасыз ету деген 2.1.2-міндетте:
«Қалалардың ірі масштабты жоспарларын жасау» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанында «Алматы» деген сөз алып тасталсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
алтыншы абзацта «17 448 863» деген сандар «17 695 641» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы «5 724 348» деген сандар «5 971 126» деген сандармен ауыстырылсын;
3-қосымшада:
«004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сан көрсеткіштері» деген бөлімде:
«Қалалардың ірі масштабты жоспарларын жасау» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанында «Алматы» деген сөз алынып тасталсын;
«Сан көрсеткіштері» мынадай редакцияда жазылсын:
«
Сан көрсеткіштері
Гидрографиялық және топографиялық жұмыстарды орындау үшін арнайы жабдықтар сатып алу
дана
97
»;
«Нәтиже көрсеткіштері» мынадай редакцияда жазылсын:
«
Нәтиже көрсеткіштері
Аэроғарыштық түсірілімді орындау және карталарды жаңарту, желілерді нивелирлеу, теңіз картасын жасау
%
1,5
1
0,5
0,5
0,5
%
2,2
4
4
5
5
%
1
1
1
1
1
%
13
8
21
20
»;
«2010 жыл» деген бағанда:

в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "1 772 608" заменить цифрами "2 019 386";
в приложении 4:
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2010 год":
в строке "2. Программы, предлагаемые к разработке, из них" цифры "5 106 602" заменить цифрами "5 353 380";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "5 106 602" заменить цифрами "5 353 380";
в строке "Бюджетная программа 004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"" цифры "1 772 608" заменить цифрами "2 019 386";
в строке "Всего расходов, из них" цифры "5 106 602" заменить цифрами "5 353 380";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "5 106 602" заменить цифрами "5 353 380";
в приложении 5:
в таблице "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":
в графе "2010 год":
в строке "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" цифры "5 106 602" заменить цифрами "5 353 380";
в Стратегическом направлении 2. Создание геодезической и картографической продукции, обеспечивающей нарастающую потребность государства и отраслей экономики цифры "1 772 608" заменить цифрами "2 019 386";
в строке "Бюджетная программа 004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"" цифры "1 772 608" заменить цифрами "2 019 386".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «1 772 608» деген сандар «2 019 386» деген сандармен ауыстырылсын;
4-қосымшада:
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген кестеде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«2. Әзірлеуге ұсынылатын бағдарламалар, соның ішінде:» деген жолда «5 106 602» деген сандар «5 353 380» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «5 106 602» деген сандар «5 353 380» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 772 608» деген сандар «2 019 386» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлық шығыстар, оның ішінде» деген жолда «5 106 602» деген сандар «5 353 380» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «5 106 602» деген сандар «5 353 380» деген сандармен ауыстырылсын;
5-қосымшада:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындарды бөлу» деген кестеде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі» деген жолда «5 106 602» деген сандар «5 353 380» деген сандармен ауыстырылсын;
Мемлекеттің және экономика салаларының өсіп келе жатқан қажеттіліктерін қамтамасыз ететін геодезиялық және картографиялық өнімдерді жасау деген 2-стратегиялық бағытта «1 772 608» деген сандар «2 019 386» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 772 608» деген сандар «2 019 386» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов