Об утверждении специального перечня должностных лиц Республики Казахстан, перевозимых на воздушном транспорте, в отношении которых досмотр не производится
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1509.
В соответствии с подпунктом 58) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый специальный перечень должностных лиц Республики Казахстан, перевозимых на воздушном транспорте, в отношении которых досмотр не производится.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 788 "О специальном перечне должностных лиц Республики Казахстан, перевозимых на воздушном транспорте, в отношении которых досмотр не производится";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 187 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 788".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1509
Специальный перечень
должностных лиц Республики Казахстан,
перевозимых на воздушном транспорте,
в отношении которых досмотр не производится
Сноска. Специальный перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 16.10.2014 № 1098 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.10.2019 № 799 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 09.02.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Президент Республики Казахстан
2. Премьер-Министр Республики Казахстан
3. Председатель Сената Парламента Республики Казахстан
4. Председатель Мажилиса Парламента Республики Казахстан
5. Государственный советник Республики Казахстан
6. Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
7. Председатель Конституционного Суда Республики Казахстан
8. Председатель Верховного Суда Республики Казахстан
9. Председатель Национального Банка Республики Казахстан
10. Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
11. Помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан
12. Генеральный прокурор Республики Казахстан
13. Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан

Әуе көлігімен тасымалданатын, оларға қатысты қарап тексеру жүргізілмейтін Қазақстан Республикасының лауазымды адамдарының арнайы тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1509 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңының 13-бабының 58) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Әуе көлігімен тасымалданатын, оларға қатысты қарап тексеру жүргізілмейтін Қазақстан Республикасының лауазымды адамдарының арнайы тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының оларға қатысты тексеру жүргізілмейтін, әуе көлігімен тасымалданатын лауазымды тұлғаларының арнайы тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі № 788 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі № 788 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 187 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1509 қаулысымен
бекітілген
Әуе көлігімен тасымалданатын, оларға қатысты қарап тексеру
жүргізілмейтін Қазақстан Республикасының лауазымды
адамдарының арнайы тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.10.2014 N 1098 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 799 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 09.02.2023 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Қазақстан Республикасының Президенті
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
3. Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының Төрағасы
4. Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің Төрағасы
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеңесшісі
6. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
7. Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының төрағасы
8. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасы
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
10. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
11. Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы
12. Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
13. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы

14. Исключен постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 799 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Управляющий делами Президента Республики Казахстан
16. Начальник Службы государственной охраны Республики Казахстан

14. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 799 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
15. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы
16. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы