О внесении дополнений и изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 184
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 530):
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 11:
дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
"9-1) содействие в пределах своей компетенции лицу, признанному беженцем, в получении информации о родственниках, проживающих в стране происхождения;";
в подпункте 37) слово "организациях." заменить словом "организациях;";
дополнить подпунктом 38) следующего содержания:
"38) осуществляет иные функции, предусмотренные законами, актами Президента и Правительства Республики Казахстан.";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311 ):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 12:
дополнить абзацами пятым, шестым следующего содержания:
"обеспечение соблюдения прав лиц, ищущих убежище, и беженцев;
осуществление регистрации лиц, ищущих убежище, и беженцев;";
абзац тридцать четвертый после слов "лиц без гражданства" дополнить словами "в том числе беженцев";
дополнить абзацами тридцать седьмым и тридцать восьмым следующего содержания:
"осуществление принудительного выдворения лиц, ищущих убежище, и беженцев во исполнение принятого решения уполномоченного органа либо вступивших в законную силу решений суда;
осуществление иных функций, предусмотренных законами, актами Президента и Правительства Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 184 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 530-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі туралы ережеде:
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
«9-1) босқын деп танылған адамның шыққан елінде тұратын туыстары туралы ақпарат алуына өз құзыреті шегінде жәрдемдесу;»;
37) тармақшадағы «тапсыру» деген сөзден кейін «;» белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 38) тармақшамен толықтырылсын:
«38) Қазақстан Республикасының заңдарында, Президентінің және Үкіметінің актілерінде көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.»;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен;
3) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
12-тармақтың 2) тармақшасында:
мынадай мазмұндағы бесінші, алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
«пана іздеген адамдардың және босқындардың құқықтарының сақталуын қамтамасыз етуді;
пана іздеген адамдарды және босқындарды тіркеуді жүзеге асыруды;
отыз төртінші абзац «азаматтығы жоқ адамдарға» деген сөздерден кейін «, оның ішінде босқындарға» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы отыз жетінші және отыз сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
«пана іздеген адамдарды және босқындарды уәкілетті органның қабылданған шешімдерін не соттың заңды күшіне енген шешімдерін орындау үшін мәжбүрлеп шығарып жіберуді жүзеге асыруды;
Қазақстан Республикасының заңдарында, Президентінің және Үкіметінің актілерінде көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыруды;».
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов