О Республиканской карте индустриализации на 2010 - 2014 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 17.09.2012 № 1206.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 958 "О Государственной программе по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010-2014 годы и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Республиканскую карту индустриализации на 2010 – 2014 годы;
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.09.2012 № 1206.
2. Ответственным государственным органам по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов обеспечить заполнение отчетных форм информационной системы "Информационно-аналитическая система управления проектами" (далее – проектный офис) на ежемесячной основе в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 04.07.2013 № 685.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в двухнедельный срок утвердить региональные Карты индустриализации и осуществлять мониторинг хода реализации проектов.
4. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан ежеквартально в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представить в Правительство Республики Казахстан информацию по мониторингу хода реализации проектов.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 17.09.2012 № 1206.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить техническое функционирование проектного офиса на базе единой транспортной системы государственных органов.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 17.09.2012 № 1206.
6. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан, акционерному обществу "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию) обеспечить методологическое, аналитическое и программное сопровождение проектного офиса.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 17.09.2012 № 1206.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2010 года № 303

2010 - 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 Қаулысы.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1206 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 958 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1206 Қаулысымен.
2. Инвестициялық жобаларды іске асыру барысын бақылау жөніндегі жауапты мемлекеттік органдар ай сайынғы негiзде, есептi айдан кейiнгi айдың 5-күнiне дейiнгi мерзiмде "Жобаларды басқарудың ақпараттық-талдамалық жүйесі" ақпараттық жүйесінің (бұдан әрі – жобалық офис) есептік нысандарын толтыруды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.07.2012 N 685 қаулысымен.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері екі апта мерзімде өңірлік Индустрияландыру карталарын бекітсін және жобалардың іске асырылу барысына мониорингті жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі тоқсан сайын есептi айдан кейiнгi айдың 15-күнiне дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне жобалардың iске асырылу барысының мониторингi бойынша ақпарат берсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1206 Қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi Мемлекеттiк органдардың бiрыңғай көлiк жүйесi базасында жобалық офистің техникалық жұмыс iстеуiн қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1206 Қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі, "Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша) жобалық офисті ақпараттық, әдiснамалық, талдамалық және бағдарламалық сүйемелдеудi қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1206 Қаулысымен.
7. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 14 сәуірдегі
№ 303 қаулысымен
бекітілген
2010-2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру
картасы

Сноска. Республиканская карта в редакции постановления Правительства РК от 24.02.2014 № 126.
Республиканская карта индустриализации на 2010 - 2014 годы
п/п
Наименование
проекта
Ответственный
государственный орган и
национальный
холдинг
Регион
Заявитель
проекта
Срок
реализации*/
статус
проекта
План
освоения
инвестиций
на 2014
год,
млн. тенге
1
2
3
4
5
6
7
1.
Развитие и
модернизация АО
"Арселор Миттал
Темиртау" с
увеличением
производства
стали до 6 млн.
тонн в год
МИНТ
Карагандинская
АО
"АрселорМиттал
Темиртау"
2010 –
2018 г.г.
7 531
2.
Строительство
нового
ферросплавного
завода в городе
Актобе (цех № 4)
МИНТ
Актюбинская
область
АО
"Транснацио-
нальная
компания
"Казхром"
2009 –
2013 г.г.
8300,46
3.
Строительство 1
очереди
Карагандинского
завода
комплексных
сплавов
мощностью 75
тыс. тонн в год
МИНТ
Карагандинская
область
ТОО
"Карагандинский
завод
комплексных
сплавов"
2012 –
2015 г.г.
1 500
4.
Строительство
завода по
производству
металлизованного
продукта
МИНТ
Костанайская
область
АО
"Соколовско-
Сарбайское
горно-
обогатительное
производственное
объединение"
2011 –
2015 г.г.
38 750
5.
Строительство
Бозшакольского
ГОК
МИНТ
Павлодарская
область
ТОО "Kazakhmys
Bozshakol
(Казахмыс
Бозшаколь)"
2010 –
2014 г.г.
36 252
6.
Строительство
Актогайского ГОК
МИНТ
ВКО
ТОО "Kazakhmys
Aktogay
(Казахмыс
Актогай)"
2011 –
2016 г.г.
103 069
7.
Диверсификация и
расширение
ферросплавного
производства и
его сырьевой
базы с
доведением
мощности до 300
тыс. тонн
ферросплавов в
год
МИНТ
Жамбылская
область
ТОО "Таразский
металлургический завод"
2011 –
2016 г.г.
198,115
8.
Строительство
мелкосортного
прокатного стана
в городе
Костанае
МИНТ
Костанайская
область
ТОО "Евраз
Каспиан Сталь"
2010 –
2013 г.г.
-
9.
Строительство
автозавода
полного цикла и
технопарка по
производству
автокомпонентов
в городе
Усть-
Каменогорске
МИНТ
ВКО
АО "Азия Авто"
2010 –
2015 г.г.
15 300
10.
Создание
мощностей по
производству
грузовых вагонов
в Республике
Казахстан
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Павлодарская
область
ТОО
"Казахстанская
вагоностроительная
компания"
2009 –
2011 г.г.
-
11.
Организация
производства
электровозов
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
г. Астана
АО "НК
"Қазақстан
тeмip жолы"
2010 – 2012 г.г.
-
12.
Создание
производства
фотоэлектрических модулей на
основе
казахстанского
кремния KAZ PV
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Алматинская
область, ВКО
и г. Астана
АО "НАК
"Казатомпром"
2011 –
2012 г.г.
13 747
13.
Строительство
завода по
производству
минеральных
удобрений
МИНТ
Жамбылская
область
ТОО
"ЕвроХим-
Удобрения"
2011 –
2018 г.г.
-
14.
Модернизация
производства
аммиака, азотной
кислоты и
аммиачной
селитры
МИНТ
Мангистауская
область
ТОО "КазАзот"
2011 –
2012 г.г.
-
15.
Реконструкция
сернокислотного
завода
производственной
мощностью 180
тыс. тонн в год
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Акмолинская
область
ТОО "СП
"СКЗ-Казатомпром"
2010 –
2014 г.г.
779,822 (по
актам без
учета НДС)
16.
Расширение и
реконструкция
Экибастузской
ГРЭС-2 с
установкой
энергоблока
станции № 3
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Павлодарская
область
АО
"Самрук-Энерго"
2010 –
2015 г.г.

Ескерту. Карта жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 126 қаулысымен.
Р/с
Жобаның атауы
Жауапты мемлекеттiк орган және ұлттық холдинг
Өңiр
Жобаға өтiнiш берушi
Iске асыру мерзiмi*/жобаның мәртебесі
2014 жылға инвестицияларды игеру жоспары, млн. теңге
1
2
3
4
5
6
7
1.
Болат өндiрiсiн жылына 6 млн. тоннаға дейiн ұлғайта отырып, "Арселор Миттал Темiртау" АҚ-ны дамыту және жаңғырту
ИЖТМ
Қарағанды облысы
"Арселор Миттал Темiртау" АҚ
2010 – 2018 ж.ж.
7 531
2.
Ақтөбе қаласында жаңа ферроқорытпа зауытын салу (№ 4 цех)
ИЖТМ
Ақтөбе облысы
"Қазхром" трансұлттық компаниясы" АҚ
2009 – 2013 ж.ж.
8300,46
3.
Қуаты жылына 75 мың тонна Қарағанды кешенді қорытпалар зауытының 1-кезегін салу
ИЖТМ
Қарағанды облысы
"Қарағанды кешенді қорытпалар зауыты" ЖШС
2012 – 2015 ж.ж.
1 500
4.
Металданған өнiм өндiру зауытын салу
ИЖТМ
Қостанай облысы
"Соколов-Сарыбай кен байыту өндiрiстiк бiрлестiгi" АҚ
2011 – 2015 ж.ж.
38 750
5.
Бозшакөл КБК салу
ИЖТМ
Павлодар облысы
"Kazakhmys Bozshakol (Қазақмыс Бозшакөл)" ЖШС
2010 – 2014 ж.ж.
36 252
6.
Ақтоғай КБК салу
ИЖТМ
ШҚО
"Kazakhmys Aktogay (Қазақмыс Ақтоғай)" ЖШС
2011 – 2016 ж.ж.
103 069
7.
Қуатын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға дейін жеткiзе отырып, ферроқорытпа өндiрiсiн және оның шикiзат базасын әртараптандыру және кеңейту
ИЖТМ
Жамбыл облысы
"Тараз металлургия зауыты" ЖШС
2011 – 2016 ж.ж.
198,115
8.
Қостанай қаласында ұсақ сұрыпты илек орнағын салу
ИЖТМ
Қостанай облысы
"Евраз Каспиан Сталь" ЖШС
2010 – 2013 ж.ж.
-
9.
Өскемен қаласында толық циклдi автозауыт және автоқұрамдауыштар шығаратын технопарк салу
ИЖТМ
ШҚО
"Азия Авто" АҚ
2010 – 2015 ж.ж.
15 300
10.
Қазақстан Республикасында жүк вагондарын шығаратын қуаттар құру
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
"Қазақстандық вагон жасау компаниясы" ЖШС
2009 – 2011 ж.ж.
-
11.
Электровоздар жасауды ұйымдастыру
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Астана қаласы
"Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ
2010 – 2012 ж.ж.
-
12.
КАZ РV қазақстандық кремнийі негiзiнде фотоэлектрлiк модульдер өндiрiсiн құру
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы, ШҚО және Астана қаласы
"Қазатомөнеркәсiп" ҰАК" АҚ
2011 – 2012 ж.ж.
13 747
13.
Минералдық тынайтқыштар шығаратын зауыт салу
ИЖТМ
Жамбыл облысы
"ЕвроХим-Тыңайтқыш" ЖШС
2011 – 2018 ж.ж.
-
14.
Аммиак, азот қышқылы және аммиак селитрасы өндірісін жаңғырту
ИЖТМ
Маңғыстау облысы
"ҚазАзот" ЖШС
2011 – 2012 ж.ж.
-
15.
Өндiрiстiк қуаты жылына 180 мың тонна күкiрт қышқылы зауытын реконструкциялау
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Ақмола облысы
"Қазатомөнөркәсiп-КҚЗ" БК" ЖШС
2010 – 2014 ж.ж.
779,822
(акт бойынша ҚҚС-сыз)
16.
№ 3 станциясының энергия блогын орнатып, Екiбастұз
МАЭС-2 кеңейту және реконструкциялау
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
"Самұрық-Энерго" АҚ
2010 – 2015 ж.ж.

62 598 (по
актам без
учета НДС)
17.
Расширение и
реконструкция
Экибастузской
ГРЭС-1
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Павлодарская
область
ТОО
"Экибастузская
ГРЭС-1"
2010 –
2016 г.г.
50 433 (по
актам без
учета НДС)
18.
Строительство
Балхашской ТЭС
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Алматинская
область
АО
"Самрук-Энерго"
2010 –
2018 г.г.
96 430 (по
актам без
учета НДС)
19.
Модернизация
Шардаринской ГЭС
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
ЮКО
АО
"Самрук-Энерго"
2010 –
2016 г.г.
569 (по
актам без
учета НДС)
20.
Модернизация
национальной
электрической
сети Казахстана,
этап II
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО "KEGOC"
2010 –
2016 г.г.
7 733,922
21.
Строительство
инфраструктуры
Международного
центра
приграничного
сотрудничества
"Хоргос"
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Алматинская
область
АО
"Международный
центр
приграничного
сотрудничества
"Хоргос"
2005 –
2018 г.г.
4 095
22.
Строительство
инфраструктуры
Индустриального
парка в
Карагандинской
области
МИНТ
Карагандинская
область
СПК "Сарыарка"
2007 –
2014 г.г.
921
23.
Строительство
многофункционального
комплекса "Абу
Даби Плаза"
МИНТ
г. Астана
TOO "Aldar
Properties
PJSC"
2010 –
2016 г.г.
-
24.
Строительство
туристско-
развлекательного
комплекса в
границах
специальной
экономической
зоны "Бурабай" в
районе Бурабай
Акмолинской
области
МИНТ
Акмолинская
область
ТОО "Tourism
Borovoe City"
2009 –
2021 г.г.
-
25.
Расширение
производственных
мощностей АО
"Химфарм" в
городе Шымкенте
МИНТ
ЮКО
АО "Химфарм"
2009 –
2013 г.г.
2 238
26.
Строительство
аффинажного
завода
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
г. Астана
АО "НГК
"Тау-Кен
Самрук"
2012 –
2013 г.г.
-
27.
Производство
каустической
соды,
треххлористого
фосфора и
глифосата
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Жамбылская
область
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
2013 –
2015 г.г.
31 096
28.
Строительство
завода по
производству
углехимических
продуктов и
разреза по
добыче угля
МИНТ, аким
Карагандинской
области
Карагандинская
область
ТОО "СП АРБАТ"
2013 – 2019 г.г.
69 116
29.
Создание
производства
автомобилей
марки Ssang Yong
модели Nomad
методом CKD
(мелкоузловой)
сборки
МИНТ, аким
Костанайской
области
Костанайская
область
ТОО
"СарыаркаАвто
Пром"
2012 –
2014 г.г.
2 324
30.
Строительство
завода по
производству
листового стекла
в г. Кызылорде
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Кызылординская
область
ТОО
"Самрук-Казына
Инвест"
2013 –
2015 г.г.
18 864
31.
Строительство
линии 500 кВ
Экибастуз –
Шульбинская ГЭС
(Семей) –
Усть-Каменогорск
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО "KEGOC"
2011 –
2017 г.г.
8 053
32.
Рельсобалочный
завод
МИНТ, Аким
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО
"Актюбинский
рельсобалочный
завод"
2012 –
2014 г.г.

62 598 (акт бойынша ҚҚС-сыз)
17.
Екiбастұз МАЭС-1 кеңейту және реконструкциялау
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
"Екiбастұз МАЭС-1" ЖШС
2010 – 2016 ж.ж.
50 433
(акт бойынша ҚҚС-сыз)
18.
Балқаш ЖЭС-iн салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
"Самұрық-Энерго" АҚ
2010 – 2018 ж.ж.
96 430
(акт бойынша ҚҚС-сыз)
19.
Шардара ГЭС-iн жаңғырту
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
ОҚО
"Самұрық-Энерго" АҚ
2010 – 2016 ж.ж.
569
(акт бойынша ҚҚС-сыз)
20.
Қазақстанның ұлттық электр желiсiн жаңғырту,
II кезең
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"KEGOC" АҚ
2010 – 2016 ж.ж.
7 733,922
21.
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығының инфрақұрылымын салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" АҚ
2005 – 2018 ж.ж.
4 095
22.
Қарағанды облысындағы Индустриялық парктiң инфрақұрылымын салу
ИЖТМ
Қарағанды облысы
"Сарыарқа" ӘКК
2007 – 2014 ж.ж.
921
23.
"Абу-Даби Плаза" көпфункционалды кешенiн салу
ИЖТМ
Астана қаласы
"Aldar Properties PJSC" ЖШС
2010 – 2016 ж.ж.
-
24.
Ақмола облысының Бурабай ауданындағы "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының шекараларында туристiк ойын-сауық кешенiн салу
ИЖТМ
Ақмола облысы
"Tourism Borovoe City" ЖШС
2009 – 2021 ж.ж.
-
25.
Шымкент қаласында "Химфарм" АҚ-ның өндiрiстік қуатын кеңейту
ИЖТМ
ОҚО
"Химфарм" АҚ
2009 – 2013 ж.ж.
2 238
26.
Аффинаж зауытын салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Астана қаласы
"Тау-Кен Самұрық" ҰТК" АҚ
2012 – 2013 ж.ж.
-
27.
Каустикалық сода, үшхлорлы фосфор және глифосат өндірісі
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
2013 – 2015 ж.ж.
31 096
28.
Көмір химиясы өнімдерін өндіретін зауыт пен көмір шығаратын разрез салу
ИЖТМ, Қарағанды облысының әкімі
Қарағанды облысы
"АРБАТ" БК" ЖШС
2013 – 2019 ж.ж.
69 116
29.
Nomad моделіндегі Ssang Yong маркалы автомобильдерін CKD әдісімен (ұсақ тораптық) жинақтау өндірісін құру
ИЖТМ, Қостанай облысының әкімі
Қостанай облысы
"СарыарқаАвтоПром" ЖШС
2012 – 2014 ж.ж.
2 324
30.
Қызылорда қаласында табақ шыны өндіретін зауыт салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Қызылорда облысы
"Самұрық-Қазына Инвест" ЖШС
2013 – 2015 ж.ж.
18 864
31.
Екібастұз – Шүлбі ГЭС (Семей) – Өскемен 500 кВ желісін салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"KEGOC" АҚ
2011 – 2017 ж.ж.
8 053
32.
Рельсті арқалық зауыты
ИЖТМ, Ақтөбе облысының әкімі
Ақтөбе облысы
"Ақтөбе рельсті арқалық зауыты" ЖШС
2012 – 2014 ж.ж.

26 445,8
33.
Производство
сульфата калия
МИНТ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Жамбылская
область
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
2014 –
2018 г.г.
37,44
(по актам
без учета
НДС)
34.
Строительство
интегрированного
газохимического
комплекса
МНГ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Атырауская
область
ТОО "Kazakhstan
Petrochemical
Industires
Inc."
2010 –
2016 г.г.
64 516
(по актам
без учета
НДС)
35.
Строительство
газопровода
"Бейнеу – Бозой
– Шымкент"
МНГ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО "НК
"КазМунайГаз"
2011 –
2015 г.г.
84 153
36.
Производство
дорожных битумов
на Актауском
заводе
пластических
масс
МНГ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Мангистауская
область
АО "НК
"КазМунайГаз"
2010 –
2013 г.г.
-
37.
Реконструкция и
модернизация
Атырауского НПЗ
МНГ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Атырауская
область
АО "НК
"КазМунайГаз"
2010 –
2016 г.г.
144 905,521
38.
Реконструкция и
модернизация
Шымкентского НПЗ
МНГ, АО
"ФНБ "Самрук-
Казына" (по
согласованию)
ЮКО
АО "НК
"КазМунайГаз"
2010 –
2016 г.г.
33 663,049
39.
Модернизация
Павлодарского
нефтехимического
завода
МНГ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Павлодарская
область
АО "НК
"КазМунайГаз"
2010 –
2016 г.г.
5 635
40.
Производство
моторных топлив
экологического
класса К5
МНГ
ЗКО
АО "Конденсат"
2012 –
2015 г.г.
10 045,5
41.
Реконструкция
международного
транзитного
коридора
"Западная Европа
– Западный
Китай"
МТК
Межрегиональный
проект
МТК
2007 –
2015 г.г.
120 385
42.
Строительство
сетей FTTH
(Fiber to the
Home)
МТК, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО
"Казахтелеком"
2011 –
2014 г.г.
19 528
43.
Строительство
новой
железнодорожной
линии "Жезказган
– Бейнеу"
МТК, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО "НК
"Қазақстан
тeмip жолы"
2012 –
2016 г.г.
25 632
44.
Строительство
новой
железнодорожной
линии "Аркалык –
Шубарколь"
МТК, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Межрегиональный
проект
АО "НК
"Қазақстан
тeмip жолы"
2012 –
2015 г.г.
29 096
45.
Строительство
4-х
городов-
спутников города
Алматы в
Алматинской
области (1 этап)
МРР
Алматинская
область
ТОО "G4 City"
2008 –
2031 г.г.
8 047,7
46.
Создание системы
спутниковой
связи и вещания
"KazSat"
НКА
г. Астана
НКА
2006 –
2014 г.г.
-
47.
Создание
сборочно-
испытательного
комплекса
космических
аппаратов
НКА
г. Астана
НКА
2008 –
2015 г.г.
8 300
48.
Создание
космической
системы
дистанционного
зондирования
Земли Республики
Казахстан
НКА
г. Астана
НКА
2006 –
2014 г.г.
5 433
49.
Создание КРК
"Байтерек" на
космодроме
"Байконур"
НКА
Кызылординская
область
НКА
Перспек-
тивный
-
50.
Производство
бутадиена и
синтетического
каучука
МНГ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Атырауская
область
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
Перспек-
тивный
-
51.
Производство
полимерной
продукции в
Мангистауской
области
МНГ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Мангистауская
область
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
Перспек-
тивный
-
52.
Производство
полимерной
продукции в
Атырауской
области
МНГ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Атырауская
область
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
Перспек-
тивный
-
53.
Развитие
курортной зоны
отдыха
"Кендерли"
МИНТ
Мангистауская
область
Акимат
Мангистауской
области
Перспек-
тивный
-
54.
Организация
нефтехимического
производства на
базе сырья с
месторождений
Карачаганак и
Кашаган
МНГ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Атырауская
область/ЗКО
ТОО
"Объединенная
химическая
компания"
Перспек-
тивный
-
55.
Производство
кальцинированной
соды
МИНТ, акимат
Жамбылской
области
Жамбылская
область
Компания
"Енким"
Перспек-
тивный
-
56.
Горнолыжный
курорт мирового
уровня в городе
Алматы
МИНТ, акимат
г. Алматы
г. Алматы
Перспек-
тивный
-
57.
Строительство
Тургайской ТЭС
МИНТ
Костанайская
область
Перспек-
тивный
-
58.
Строительство
ВЭС в районе
города Ерементау
мощностью 50 МВт
с перспективой
расширения до
300 МВт
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Акмолинская
область
АО
"Самрук-Энерго"
Перспек-
тивный
-
59.
Строительство
ВЭС мощностью 60
МВт в Шелекском
коридоре с
перспективой
расширения до
300 МВт
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
Алматинская
область
АО
"Самрук-Энерго"
Перспек-
тивный
-
60.
Строительство
парогазовой
установки в
городе Актау
МИНТ, АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
г. Актау
АО "НАК
"Казатомпром"
Перспек-
тивный
-
61.
Карагандинская
ТЭЦ - 4
МИНТ, акимат
Карагандинской
области
Карагандинкая
область
Перспек-
тивный
-
62.
Строительство
нового
ферросплавного
завода в городе
Хромтау (цех №
5)
МИНТ
Актюбинская
область
АО
"Транснациональная
компания
"Казхром"
Перспек-
тивный
-
* по проектам, реализация которых зависит, в том числе от выделения средств из республиканского бюджета, сроки реализации будут уточняться в зависимости от объема средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующие периоды
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МНГ - Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МРР - Министерство регионального развития Республики Казахстан
НКА - Национальное космическое агентство Республики Казахстан
АО "НК "КазМунайГаз" - акционерное общество "Национальная компания
"КазМунайГаз"
АО "ФНБ "Самрук-Казына" - акционерное общество "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
ВКО - Восточно-Казахстанская область
ЮКО - Южно-Казахстанская область
СПК - социально-предпринимательская корпорация
НПЗ - нефтеперерабатывающий завод
СКЗ - сернокислотный завод
ТЭС - теплоэлектростанция
ГОК - горно-обогатительный комбинат
КРК - космический ракетный комплекс
ГЭС - гидроэлектростанция
ГРЭС - государственная районная электростанция
ТЭЦ - теплоэлектроцентраль
НЭС - национальная электрическая сеть
АО - акционерное общество
СП - совместное предприятие
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
АО "НК "Қазақстан темiр жолы" - акционерное общество "Национальная
компания "Қазақстан темiр жолы"
АО "НАК "Казатомпром" - акционерное общество "Национальная атомная
компания "Казатомпром"
АО "НГК "Тау-Кен Самрук" - акционерное общество "Национальная
горнорудная компания ""Тау-Кен Самрук"
ЗКО - Западно-Казахстанская область
ВЭС - ветровая электрическая станция
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2010 года № 303
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

26 445,8
33.
Калий сульфаты өндірісі
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
2014 – 2018 ж.ж.
37,44
(акт бойынша ҚҚС-сыз)
34.
Интеграцияланған газ-химия кешенiн салу
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"Kazakhstan Petrochemical Industries Inc" ЖШС
2010 – 2016 ж.ж.
12 051 (акт бойынша ҚҚС-сыз)
35.
"Бейнеу – Бозой – Шымкент" газ құбырын салу
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2011 – 2015 ж.ж.
84 153
36.
Ақтау пластикалық массалар зауытында жол битумдарын шығару
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Маңғыстау облысы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2010 – 2013 ж.ж.
-
37.
Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2010 – 2016 ж.ж.
144 905,521
38.
Шымкент МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
ОҚО
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2010 – 2016 ж.ж.
33 663,049
39.
Павлодар мұнай-химия зауытын жаңғырту
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2010 – 2016 ж.ж.
5 635
40.
К5 экологиялық класындағы мотор отынының өндірісі
МГМ
БҚО
"Конденсат" АҚ
2012 – 2015 ж.ж.
10 045,5
41.
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзит дәлiзiн реконструкциялау
ККМ
Өңiраралық жоба
ККМ
2007 – 2015 ж.ж.
120 385
42.
FTTH (Fiber to the Home) желiлерiн салу
ККМ, "Самұрық-Қазына"ҰӘҚ"АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"Қазақтелеком" АҚ
2010 – 2014 ж.ж.
19 528
43.
"Жезқазған – Бейнеу" жаңа темiржол желiсiн салу
ККМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ
2012 – 2016 ж.ж.
25 632
44.
"Арқалық – Шұбаркөл" жаңа темiржол желiсiн салу
ККМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
"Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ
2012 – 2015 ж.ж.
29 096
45.
Алматы облысында Алматы қаласының 4 серіктес қаласын салу (1-кезең)
ӨДМ
Алматы облысы
"G4 Сitу" ЖШС
2008 – 2031 ж.ж.
8 047,7
46.
"KazSat" жерсеріктік байланыс және хабар тарату жүйесiн құру
ҰҒА
Астана қаласы
ҰҒА
2006 – 2014 ж.ж.
-
47.
Ғарыш аппараттарын құрастыру-сынау кешенiн құру
ҰҒА
Астана қаласы
ҰҒА
2008 – 2015 ж.ж.
8 300
48.
Қазақстан Республикасының Жердi қашықтан зондтау ғарыш жүйесiн құру
ҰҒА
Астана қаласы
ҰҒА
2006 – 2014 ж.ж.
5 433
49.
"Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ҒЗК құру
ҰҒА
Қызылорда облысы
ҰҒА
Перспективалық
-
50.
Бутадиен және синтетикалық каучук өндірісі
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
Перспективалық
-
51.
Маңғыстау облысында полимерлі өнім өндірісі
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Маңғыстау облысы
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
Перспективалық
-
52.
Атырау облысында полимерлі өнім өндірісі
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
Перспективалық
-
53.
"Кендiрлi" курорттық демалыс аймағын дамыту
ИЖТМ
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
Перспективалық
-
54.
Қарашығанақ және Қашаған кен орындары шикізаттарының базасында мұнай-химия өндірісін ұйымдастыру
МГМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы/БҚО
"Бірлескен химия компаниясы" ЖШС
Перспективалық
-
55.
Кальцийленген сода өндірісі
ИЖТМ, Жамбыл облысының әкімдігі
Жамбыл облысы
"Енким" компаниясы
Перспективалық
-
56.
Алматы қаласындағы әлемдік деңгейдегі тау-шаңғы курорты
ИЖТМ, Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
Перспективалық
-
57.
Торғай ЖЭС-ін салу
ИЖТМ
Қостанай облысы
Перспективалық
-
58.
Ерейментау қаласы ауданында перспективада 300 МВт дейін кеңейте отырып, қуаты 50 МВт ЖелЭС-ін салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Ақмола облысы
"Самұрық-Энерго" АҚ
Перспективалық
-
59.
Перспективада 300 МВт дейін кеңейте отырып, Шелек дәлізінде қуаты 60 МВт ЖелЭС-ін салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
"Самұрық-Энерго" АҚ
Перспективалық
-
60.
Ақтау қаласында бу-газ құрылғысын салу
ИЖТМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Ақтау қаласы
"Қазатомөнеркәсiп" ҰАК" АҚ
Перспективалық
-
61.
Қарағанды ЖЭО-4
ИЖТМ, Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
Перспективалық
-
62.
Хромтау қаласында жаңа ферроқорытпа зауытын салу (№ 5 цех)
ИЖТМ
Ақтөбе облысы
"Қазхром" трансұлттық компаниясы" АҚ
Перспективалық
-
* iске асырылуы республикалық бюджеттен қаражат бөлуге де байланысты жобалар бойынша іске асыру мерзімдері тиiстi кезеңдерге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат көлемiне орай нақтыланатын болады
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлiгi
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгi
МГМ - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
министрлiгi
ӨДМ - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігі
ҰҒА - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
агенттiгi
"ҚазМұнайГаз" - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
ҰК" АҚ акционерлiк қоғамы
"Самұрық-Қазына" - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
ҰӘҚ" АҚ акционерлiк қоғамы
ШҚО - Шығыс Қазақстан облысы
ОҚО - Оңтүстiк Қазақстан облысы
ӘКК - әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорация
МӨЗ - мұнай өңдеу зауыты
КҚЗ - күкiрт қышқылы зауыты
ЖЭС - жылу электр станциясы
КБК - кен байыту комбинаты
ҒЗК - ғарыш зымыран кешенi
ГЭС - гидроэлектр станциясы
МАЭС - мемлекеттiк аудандық электр станциясы
ЖЭО - жылу электр орталығы
ҰЭЖ - ұлттық электр жүйесi
АҚ - акционерлiк қоғам
БК - бiрлескен кәсiпорын
ЖШС - жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк
"Қазақстан темiр - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
жолы" ҰК" АҚ компаниясы" акционерлiк қоғамы
"Қазатомөнеркәсiп" - "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом
ҰАК" АҚ компаниясы" акционерлiк қоғамы
"Тау-Кен Самұрық" - "Тау-Кен Самұрық" ұлттық тау-кен
ҰТК" АҚ компаниясы" акционерлiк қоғамы
БҚО - Батыс Қазақстан облысы
ЖелЭС - жел электр станциясы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 14 сәуірдегі
№ 303 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.08.2018 № 502 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1332 "О Концепции достижения качественно нового уровня конкурентоспособности и экспортных возможностей экономики Республики Казахстан на 2008 - 2015 годы":
в Концепции достижения качественно нового уровня конкурентоспособности и экспортных возможностей экономики Республики Казахстан на 2008 - 2015 годы, одобренной указанным постановлением:
в абзаце шестом подраздела 3 раздела 1 второе предложение исключить;
в "Четвертом приоритете. Вертикальные и горизонтальные аспекты конкурентоспособности":
абзацы пятый и тридцать второй подраздела "Обоснование и стратегия действий" исключить;
абзац восьмой подраздела "Карта реализации приоритета" исключить.
в "Пятом приоритете. Эффективный бизнес":
в абзаце пятом подраздела "Обоснование и стратегия действий" слова "реализации новой программы ", 30 корпоративных лидеров" исключить;
абзац шестой подраздела "Карта реализации приоритета" исключить.
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 1085 "О Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы":
в Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009 - 2010 годы, одобренном указанным постановлением:
в абзаце первом раздела "Реализации инновационных, индустриальных и инфраструктурных проектов" второе предложение исключить.
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1100 "О Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы":
в Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы, одобренной указанным постановлением:
в абзаце втором раздела "Введение" слова ", Программа "30 корпоративных лидеров Казахстана" исключить.

1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.08.2018 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы экономикасының бәсекеге қабілеттілігі мен экспорттық мүмкіндіктерін сапалы жаңа деңгейге жеткізудің 2008 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1332 қаулысында:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасы экономикасының бәсекеге қабілеттілігі мен экспорттық мүмкіндіктерін сапалы жаңа деңгейге жеткізудің 2008 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасында:
1-бөлімнің 3-кіші бөлімінің алтыншы абзацындағы екінші сөйлемі алып тасталсын;
"Төртінші басымдық. Бәсекеге қабілеттіліктің тік және көлденең аспектілерінде":
"Негіздеме және іс-қимылдар стратегиясы" деген кіші бөлімнің бесінші және отыз екінші абзацтары алып тасталсын;
"Басымдықты іске асыру картасы" деген кіші бөлімнің сегізінші абзацы алып тасталсын;
"Бесінші басымдық. Тиімді бизнесте":
"Негіздеме және іс-қимылдар стратегиясы" деген кіші бөлімнің бесінші абзацындағы ", "Қазақстандағы 30 корпоративтік көшбасшы" бағдарламасын іске асыру" деген сөздер алып тасталсын;
"Басымдықты іске асыру картасы" деген кіші бөлімнің алтыншы абзацы алып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономикасы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қарашадағы № 1085 қаулысында:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарында:
"Инновациялық, индустриялық және инфрақұрылымдық жобаларды іске асыру" деген бөлімнің бірінші абзацындағы екінші сөйлем алып тасталсын.
4. "Қазақстан Республикасында рұқсат беру жүйесін жетілдірудің 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 1100 қаулысында:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасында рұқсат беру жүйесін жетілдірудің 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасында:
"Кіріспе" деген бөлімнің екінші абзацындағы ", "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасы" деген сөздер алып тасталсын.

5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.12.2012 № 1599.
6. В постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1222 "О Стратегическом плане Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы":
в Стратегическом плане Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце десятом раздела 2 "Анализ текущей ситуации" слова ", реализации Программы 30 корпоративных лидеров" исключить.
7. В постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию":
в Плане действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная карта), утвержденном указанным постановлением:
раздел 2 "Ускоренное развитие агропромышленного комплекса и реализация второго направления Программы "30 корпоративных лидеров Казахстана" исключить.
8. В постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная карта):
в Плане мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожной карты), утвержденном указанным постановлением:
строку порядковый номер 40 исключить;
раздел 2 "Ускорение развитие агропромышленного комплекса и реализация второго направления Программы "30 корпоративных лидеров Казахстана" исключить.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2010 года № 303
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 1097 "Об утверждении Программы "30 корпоративных лидеров Казахстана".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 88-р "О некоторых вопросах реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Благосостояние населения - главная цель государственной политики".

5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.12.14 № 1599 Қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1222 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Ағымдағы ахуалды талдау" деген 2-бөлімнің оныншы абзацындағы ", "30 корпоративтік көшбасшы" бағдарламасын іске асыру" деген сөздер алып тасталсын.
7. "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарында (Жол картасы):
"Агроөнеркәсіптік кешенді жедел дамыту және "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" Бағдарламасының екінші бағытын іске асыру" деген 2-бөлім алып тасталсын.
8. "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 40-жол алып тасталсын;
"Агроөнеркәсіп кешенін жеделдетіп дамыту және "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасының екінші бағытын іске асыру" деген 2-бөлім алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 14 сәуірдегі
№ 303 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы № 1097 қаулысы.
2. "Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 88-ө өкімі.

3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2008 года № 121-р "О создании Экспертного совета по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 августа 2008 года № 224-р "О мерах по реализации второго направления Программы "30 корпоративных лидеров Казахстана".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 2008 года № 244-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по системной поддержке роста отечественных субъектов среднего предпринимательства несырьевого сектора".

3. "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі сараптама кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 6 мамырдағы № 121-ө өкімі.
4. "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасының екінші бағытын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 26 тамыздағы № 224-ө өкімі.
5. "Шикізат емес сектордың отандық орта кәсіпкерлік субъектілерінің өсуін жүйелік қолдау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 20 қыркүйектегі № 244-ө өкімі.