О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 936 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2010 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" следующие дополнения и изменения:
в пункте 3:
в подпункте 40) слово "постановлению." заменить словом "постановлению;";
дополнить подпунктами 41) и 42) следующего содержания:
"41) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" согласно приложению 41-2 к настоящему постановлению;
42) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" согласно приложению 41-3 к настоящему постановлению.";
в пункте 4:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Министерству культуры Республики Казахстан - 2 578 111 тысяч тенге";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"Министерству связи и информации Республики Казахстан - 78 550 тысяч тенге;";
в абзацах двадцать первом и двадцать втором слова "и информации" исключить;

2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 936 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2010 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
3 тармақта:
40) тармақшадағы «бөлу.» деген сөз «бөлу;» деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 41-2) және 41-3) тармақшалармен толықтырылсын:
«41) осы қаулыға 41-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
42) осы қаулыға 41-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу.»;
4-тармақта:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне 2 656 661 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігіне 78 550 мың теңге»;
жиырма бірінші және жиырма екінші абзацтардағы «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;

в графе "2010 год" строки "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области" цифры "1 016 307" заменить цифрами "339 173";
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство школы на 132
места в селе Барак Батыра
Курчумского района
285 023
Строительство школы на 180 мест
в селе Жантикей Тарбагатайского
района
392 111
";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
в разделе "Алматинская область":
после строки "Строительство Алматинской региональной детской больницы на 200 коек с поликлиникой на 450 посещений в смену в поселке Отеген Батыра, микрорайона Куат, Илийского района Алматинской области":
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство медицинского
пункта в селе Егинсу Аксуского
района Алматинской области,
с привязкой проекта повторного
применения
20 102
Строительство медицинского
пункта в селе Актоган Аксуского
района Алматинской области, с
привязкой проекта повторного
применения
20 102
";
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
в графе "2010 год" "Строительство центральной районной больницы на 75 коек в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области", "Завершение строительства центральной районной больницы на 100 койко-мест с поликлиникой на 150 посещений в смену в селе Кокпекты Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области", "Строительство областного центра крови в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области", "Комплекс: Строительство центра лучевой терапии при областном онкологическом диспансере в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области. Объект: Радиологический корпус (корректировка проекта)" цифры "845 711", "618 657", "2 226 250", "1 783 798" заменить цифрами "757 008", "599 475", "2 128 307", "1 645 774";
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство врачебной
амбулатории в селе Архат
Абайского района
Восточно-Казахстанской области,
с привязкой проекта повторного
применения
85 963
Строительство врачебной
амбулатории в селе Каратогай
Курчумского района
Восточно-Казахстанской области,
с привязкой проекта повторного
применения
85 963
Строительство врачебной
амбулатории в селе Кокжыра
Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области,
с привязкой проекта повторного
применения
85 963
Строительство врачебной
амбулатории в селе Жантикей
Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области,
с привязкой проекта повторного
применения
85 963
";
в разделе "Карагандинская область":

«2010 жылы» деген бағанындағы «Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 700 орындық машина жасау саласы үшін техникалық қызмет көрсету және өңдеу саласындағы қызметкерлерді даярлау мен қайта даярлауға арналған өңіраралық кәсіби орталығын салу» деген жолдың «1 016 307» деген цифрлар «339 173» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Күршім ауданының Барақ батыр ауылында 132 орынға арналған мектеп салу
285 023
Тарбағатай ауданының Жәнтікей ауылында 180 орынға арналған мектеп салу
392 111
»;
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімшіде:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасы бойынша:
«Алматы облысы» деген бөлімде:
«Алматы облысы Іле ауданының Өтеген Батыр кентінің Қуат шағын ауданында бір ауысымда 450 адам қабылдайтын емханасы бар 200 төсектік Алматы өңірлік балалар ауруханасын салу» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Алматы облысы Ақсу ауданының Егін су ауылында медициналық пункт салу
20 102
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Алматы облысы Ақсу ауданының Ақтоған ауылында медициналық пункт салу
20 102
»;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген бөлімде:
«Шығыс Қазақстан облысы Катон-Қарағай ауданының Катон-Қарағай ауылында 75 төсектік орталық аудандық аурухана салу», «Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданының Көкпекті ауылында бір ауысымда 150 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсек-орындық орталық аудандық ауруханасының құрылысын аяқтау», «Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында облыстық қан орталығын салу» «Комплекс: Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы облыстық онкологиялық диспансерде сәулелік емдеу орталығын салу. Объект: Радиологиялық корпус (жобаны корректілеу)» деген жолдардың «2010 жылы» деген бағанындағы «845 711», «618 657», «2 226 250», «1 783 798» деген цифрлар «757 008» «599 475» «2 128 307» «1 645 774» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Арқат ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Қаратоғай ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Жәнтікей ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
»;
«Қарағанды облысы» деген бөлімде:

в строке "Строительство Карагандинского областного центра крови в городе Караганде Карагандинской области" цифры "1 717 536" заменить цифрами "1 677 332";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
строки:
"
206
Министерство культуры и
информации Республики Казахстан
1 681 677
006
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие объектов культуры
1 595 528
в том числе на инвестиционные
проекты:
г. Астана
Строительство Дворца творчества
"Шабыт" в городе Астане
344 398
Разработка проектно-сметной
документации и начало
строительства Классического
театра оперы и балета в
г. Астана
1 251 130
010
Строительство, реконструкция
объектов культуры и информации
86 149
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Строительство этнокультурного
центра и мавзолея Аль-Фараби в
городе Дамаск в Сирийской
Арабской Республике
86 149
";
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
206
Министерство культуры
Республики Казахстан
1 681 677
006
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие объектов культуры
1 595 528
в том числе на инвестиционные
проекты:
г. Астана
Строительство Дворца творчества
"Шабыт" в городе Астане
344 398
Разработка проектно-сметной
документации и начало
строительства Классического
театра оперы и балета в
г. Астана
1 251 130
010
Строительство, реконструкция
объектов культуры
86 149
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Строительство этнокультурного
центра и мавзолея Аль-Фараби в
городе Дамаск в Сирийской
Арабской Республике
86 149
";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
строки:
"

«Қарағанды облысының Қарағанды қаласында Қарағанды облыстық қан орталығын салу» деген жолдағы «1 717 536» деген цифрлар «1 677 332» деген цифрлармен ауыстырылсын;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» деген функционалдық топта:
мына:
«
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 681 677
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 595 528
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
Астана қаласындағы «Шабыт» шығармашылық сарайын салу
344 398
Астана қаласындағы Классикалық опера және балет театры бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және құрылысын бастау
1 251 130
010
Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
86 149
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Сирия Республикасының Дамаск қаласында Әл-Фараби кесенесін және этно-мәдени орталығын салу
86 149
»;
деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
1 681 677
006
Облыстық бюджеттерге, Астана  және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 595 528
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
Астана қаласында «Шабыт» шығармашылық сарайын салу
344 398
Астана қаласындағы Классикалық опера және балет театрының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және құрылысын бастау
1 251 130
010
Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
86 149
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелері
Сирия Республикасының Дамаск қаласында этно-мәдени орталық Әл-Фараби кесенесін салу
86 149
»;
09 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану» деген функционалдық топта:
мына:
«

Реконструкция ПС 110/10 кВ
"ПНФ" в городе Астане
651 690
Строительство ПС 110/10 кВ
"Коктем-2" мощностью 2x63 МВА
в городе Астане
1 136 489
Строительство кольца ВЛ 220 кВ
с опорными подстанциями и
реконструкцией ОРУ 220 кВ на
ЦГПП 500 кВ
2 000 000
Строительство ТЭЦ-3 в г. Астане
2 000 000
Жамбылская область
Реконструкция тепловых сетей г.
Жанатас (магистральные тепловые
сети) Сарысуского района
Жамбылской области
262 419
Западно-Казахстанская область
Схемы газоснабжения г. Аксай и
населенных пунктов южной части
Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
от АГРС-10 "Аксай"

Астана қаласындағы «ПНФ» 110/10 кВ ҚС қайта жаңғырту
651 690
Астана қаласындағы қуаттылығы 2x63 МВА «Көктем-2» 110/10 кВ ҚС құрылысы
1 136 489
Астана қаласындағы тіректі қосалқы станциялары бар 220 кВ әуе линиясы сақинасының құрылысы және 220 кВ ашық бөлу қондырғысы мен 500 кВ орталық бас төмендету қосалқы станциясын қалпына келтіру
2 000 000
Астана қаласындағы ЖЭО-3 құрылысы
2 000 000
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңатас қаласындағы жылу желісін қайта құру (магистралды жылу желісі)
262 419
Батыс Қазақстан облысы
«Ақсай» АГРС-10-нан Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласы және оңтүстік бөлігіне дейін газдандыру сызбасы

по программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне" подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в графах "2010 год" строки "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорду на участке "граница Российской Федерации - Уральск - Актобе" и строительство обхода города Актобе", "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана - Костанай - Челябинск", "Строительство и проектно-изыскательские работы по автодороге "Подъезд к туристическому развлекательному центру в "Щучинско-Боровской курортной зоне" цифры "4 000 000", "9 593 828", "3 000 000" заменить соответственно цифрами "2 682 000", "8 262 269", "4 300 000";
после строки "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Алматы-Усть-Каменогорск" на участке Алматы-Капшагай" 4 500 000 дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция и проектно-
изыскательские работы мостового
перехода через реку Кызылагаш
на автодороге "Алматы -
Усть-Каменогорск"
799 759
Реконструкция и проектно-
изыскательские работы мостового
перехода через реку Бугаз на
автодороге "Караганды - Аягоз -
Бугаз"
349 800
Реконструкция и проектно-
изыскательские работы мостового
перехода через реку Суходол на
автодороге "Караганды - Аягоз -
Бугаз"
150 000
Реконструкция и проектно-
изыскательские работы
автодороги "Усть-Каменогорск -
Зыряновск - Большенарымское -
Катон Карагай - Рахмановские
ключи"
50 000
";
в функциональной группе 13 "Прочие";
строки:
"
220
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
19 963 000
014
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие индустриальной
инфраструктуры в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса - 2020"
4 800 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие индустриальной
инфраструктуры в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса - 2020"
4 800 000
048
Кредитование АО "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" для обеспечения
конкурентоспособности и
устойчивости национальной
экономики
15 163 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Кредитование АО
"Жилстройсбербанк Казахстана"
15 163 000
";
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
220
Министерство экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
4 800 000
014
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие индустриальной
инфраструктуры в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса - 2020"
4 800 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие индустриальной
инфраструктуры в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса - 2020"
4 800 000

«002 Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» бағдарламасы бойынша «005 Ішкі көздер есебінен» кіші бағдарламасында:
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы «Ресей Федерациясы шекарасы (Самараға) - Шымкент» автожолының «Ресей Федерациясы шекарасы - Орал - Ақтөбе» учаскесі және Ақтөбе қаласын айналма жолын салу бойынша жобалық-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту», «Астана - Қостанай - Челябі» автожолы бойынша жобалық-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту», «Шучье - Бурабай» курорттық аймағы» туристтік ойын-сауық орталығына кіру жолы» автожолында жобалық-іздестіру жұмыстары және салу» деген жолдардың «2010 жылы» деген бағанындағы «4 000 000», «9 593 828» «3 000 000» деген цифрлар тиісінше «2 682 000», «8 262 269», «4 300 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Алматы - Өскемен» автожолының «Алматы - Қапшағай» учаскесі бойынша жобалық-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту» 4 500 000 деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
«Алматы - Өскемен» автожолындағы Қызылағаш өзені арқылы өтетін көпір өткелін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
799 759
0
«Қарағанды - Аягөз - Бұғаз»  автожолындағы Бұғаз өзені арқылы өтетін көпір өткелін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
349 800
«Қарағанды - Аягөз - Бұғаз» автожолындағы Суходол өзені арқылы өтетін көпір өткелін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
150 000
«Өскемен - Зырян - Катон Қарағай - Рахманов бұлақтары» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
50 000
»;
13 «Басқалар» деген функционалдық топта:
мына:
«
220
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
19 963 000
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды жетілдіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелері
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды жетілдіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
048
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат-қоры» АҚ кредит беру
15 163 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелері
«Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ-ын несиелеу
15 163 000
»;
деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
4 800 000
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелері
Облыстық бюджеттерге,  Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000

233
Министерство индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
15 163 000
051
Кредитование АО "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" для обеспечения
конкурентоспособности и
устойчивости национальной
экономики
15 163 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Прочие
Кредитование АО
"Жилстройсбербанк Казахстана"
15 163 000
";
дополнить приложениями 41-2, 41-3 согласно приложениям 4, 5 к настоящему постановлению;
в заголовке приложения 50 к указанному постановлению слова "и информации" исключить;
приложения 42, 51 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Администраторам республиканских бюджетных программ в десятидневный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегические планы на 2010-2014 годы.

233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
15 163 000
051
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ-на кредит беру
15 163 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
«Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ-на кредит беру
15 163 000
»;
осы қаулыға 4, 5-қосымшаларға сәйкес 41-2, 41-3-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 50-қосымшаның тақырыбындағы «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 42, 51-қосымшалар осы қаулыға 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар мүдделі әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
4. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап он күн мерзімде 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарларға тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.

537 863
217
Министерство финансов Республики Казахстан
700 000
004
Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных инвестиционных
проектов
700 000
220
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
-32 821 040
004
Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных инвестиционных
и концессионных проектов, мастер-планов,
консультативное сопровождение концессионных проектов
-1 872 542
007
Проведение прикладных исследований в сфере экономики
и государственного управления
-900 000
008
Целевые текущие трансферты областному бюджету
Кызылординской области на обеспечение деятельности
специального представителя Президента Республики
Казахстан на комплексе "Байконур"
-18 498
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
частного предпринимательства в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса - 2020"
-25 200 000
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
индустриальной инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса - 2020"
-4 800 000
028
Обеспечение представления интересов Республики
Казахстан в сфере предпринимательства, а также
содействие укреплению сотрудничества между
Республикой Казахстан и странами Европейского Союза
-30 000
220
Министерство экономического развития и торговли
Республики Казахстан
34 192 527
004
Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований концессионных проектов, консультативное
сопровождение концессионных проектов и мастер-планов
1 172 542
007
Проведение прикладных исследований в сфере экономики,
торговли и государственного управления
1 475 676
008
Целевые текущие трансферты областному бюджету
Кызылординской области на обеспечение деятельности
специального представителя Президента Республики
Казахстан на комплексе "Байконур"
18 498
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
частного предпринимательства в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса - 2020"
9 200 000
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
индустриальной инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса - 2020"
4 800 000
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
15 634 000
016
Оплата услуг финансового агента, оказываемых в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

537 863
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
700 000
004
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесімен әзірлеу және оның сараптамасы
700 000
220
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
-32 821 040
004
Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың, техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-872 542
007
Экономика және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу
-900 000
008
Қызылорда облысының облыстық бюджетіне «Байқоңыр» кешеніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің арнайы өкілінің қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-18 498
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жекеменшік кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-25 200 000
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды жетілдіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
-4 800 000
028
Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделеріне өкілдік етуді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу
-30 000
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
34 192 527
004
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды және мастер-жоспарларды консультациялық сүйемелдеу
1 172 542
007
Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу
1 475 676
008
Қызылорда облысының облыстық бюджетіне «Байқоңыр» кешеніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің арнайы өкілінің қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 498
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 200 000
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 634 000
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу

366 000
028
Обеспечение представления интересов Республики
Казахстан в сфере предпринимательства, а также
содействие укреплению сотрудничества между
Республикой Казахстан и странами Европейского Союза
30 000
049
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров
на внешние рынки в рамках направления "Экспортер -
2020"
1 495 811
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
-11 552 548
001
Услуги по обеспечению конкурентоспособности
несырьевого сектора казахстанской экономики и ее
интеграции в систему мирохозяйственных связей,
защита отечественного потребителя от некачественной
продукции, формированию устойчивого развития
населенных пунктов и территорий
-1 887 587
007
Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и систем
качества
-35 814
012
Оплата услуг институтов национальной инновационной
системы (технопарков)
-500 000
013
Услуги в сфере технического регулирования
-2 102 072
017
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной
активности
-186 570
018
Услуги по сопровождению Государственной программы
форсированного индустриального инновационного
развития
-491 598
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику
Казахстан в рамках направления "Инвестор - 2020"
-364 200
022
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров
на внешние рынки в рамках направления
"Экспортер - 2020"
-2 799 761
026
Предоставление инновационных грантов в рамках
направления "Производительность - 2020"
-1 725 000
027
Услуги по регламентации деятельности, обеспечению
координации, взаимодействию участников СЭЗ "Парк
информационных технологий"
-23 157
031
Материально-техническое оснащение Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
-120 000
033
Обеспечение представления интересов Республики
Казахстан в сфере внешней торговли, а также
содействие развитию торгово-экономических связей
между Республикой Казахстан и зарубежными странами
-18 868
070
Мониторинг казахстанского содержания при закупке
товаров, работ и услуг
-280 395
085
Внедрение современных управленческих технологий в
рамках направления "Производительность - 2020"
-165 000
090
Исследования в области индустриально-инновационного и
торгового развития Республики Казахстан
-852 526
233
Министерство индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
10 018 924
001
Услуги по обеспечению конкурентоспособности
несырьевого сектора казахстанской экономики и ее
интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита
отечественного потребителя от некачественной
продукции, формированию устойчивого развития
населенных пунктов и территорий, по координации
деятельности в областях электроэнергетики, геологии,
топливно-энергетического комплекса, угольной
промышленности и использования атомной энергии

366 000
028
Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу
30 000
049
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
1 495 811
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
-11 552 548
001
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-1 887 587
007
Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа жүйесі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-35 814
012
Ұлттық инновациялық жүйе-институттарының (технопарктердің) қызметтеріне ақы төлеу
-500 000
013
Техникалық реттеу саласындағы қызметтер
-2 102 570
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
-186 570
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер
-491 598
020
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
-364 200
022
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
-2 799 761
026
«Өнімділік - 2020» бағыты шеңберінде инновациялық гранттар беру
-1 725 000
027
«Ақпараттық технологиялар паркі» АЭА-ға қатысушылардың іс-қимылын үйлестіруді қамтамасыз ету, қызметті регламенттеу жөніндегі қызметтер
-23 157
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру
-120 000
033
Сыртқы сауда саласында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу
-18 868
070
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі
-280 395
085
«Өнімділік - 2020» бағыты шеңберінде қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу
-165 000
090
Қазақстан Республикасының индустриялдық-инновациялық және саудалық даму саласындағы зерттеулер
-852 526
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
10 018 924
001
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электроэнергетика, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсіп және атом энергетикасын пайдалану саласындағы істі ұйлестіру жөніндегі қызметтер

81 900
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 164
55 270
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 120
42 220
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 51
133 260
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 28
208 840
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 126
117 830
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 88

81 900
№ 164 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
55 270
№ 120 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
42 220
№ 51 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
133 260
№ 28 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
208 840
№ 126 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
117 830
№ 88 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту

59 110
Сейсмоусиление с восстановительными работами зданий детского сада
"Балдаурен" на 220 мест в п. Боралдай Илийского района Алматинской
области
63 000
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 мая 2010 года № 406
Приложение 51
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Перечень государственных заданий на 2010 год
тыс. тенге
п/п
Наименование
государственной
услуги или
инвестиционного
проекта,
осуществляемых в
форме выполнения
государственного
задания
Описания
государственной
услуги или
инвестиционного
проекта
Наименование
администратора
республиканской
бюджетной
программы,
ответственного
за выполнение
государственно-
го задания
Наименование
юридического
лица, ответ-
ственного за
выполнение
государствен-
ного задания
Наименование
республиканс-
кой бюджетной
программы в
рамках которой
выполняется
государствен-
ное задание
Сумма
бюджетных
средств,
необходи-
мая для
выполне-
ния госу-
дарствен-
ного
задания
1
Организация и
проведение 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года
Реализация
мероприятий по
подготовке и
проведению 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года в
соответствии с
условиями
Контракта между
городами-органи-
заторами 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года и
Олимпийским
Советом Азии и
требованиями,
предъявляемыми
международными
федерациями по
зимним видам
спорта
Министерство
туризма и
спорта
Республики
Казахстан
АО "Исполни-
тельная
дирекция
Организацион-
ного комитета
7-х зимних
Азиатских игр
2011 года"
023
"Организация и
проведение 7-х
зимних
Азиатских игр
2011 года"
21 112 200
2
Оценка доходов
населения и
выработка
рекомендаций по
повышению уровня
жизни населения
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
090 "Исследо-
вания в
области труда,
занятости,
социальной
защиты и
миграции
населения"
41 000
3
Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов
Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов
Министерство
финансов
Республики
Казахстан
АО "Казахс-
танский центр
государствен-
но-частного
партнерства"
008
"Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов"
50 233
4
Эффективное
управление
государственным
долгом
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
25 200
5
Разработка
аналитической
базы данных для
мониторинга и
оценки
реализации
Стратегического
плана развития
Республики
Казахстан до
2020 года
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"

59 110
Алматы облысы Іле ауданының Боралдай кентіңдегі 220 орындық "Балдәурен" балабақшасы ғимаратын қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
63 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 12 мамырдағы
№ 406 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
51-қосымша
Мемлекеттік тапсырмалардың 2010 жылға арналған тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы, мың теңге
1
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шараларды 2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастырушы қалалар мен Азияның Олимпиадалық Кеңесінің арасындағы келісім-шарттың талаптарына және қысқы спорт түрлері бойынша халықаралық федерацияларға қойылатын талаптарға сәйкес іске асыру
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
«2011 жылы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы» АҚ
023 «2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу»
21 112 200
2
Халықтың табысын бағалау және халықтың өмір сүру деңгейін арттыру жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
090 «Еңбек, жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және халықтың көші-қоны саласындағы зерттеулер»
41 000
3
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік жеке-меншік серіктестік орталығы» АҚ
008 «Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу»
50 233
4
Мемлекеттік борышты тиімді басқару
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
25 200
5
Қазақстан Республикасының  2020 жылға дейін Стратегиялық даму жоспарын іске асыру мониторингі мен бағалау үшін талдамалы дерекқор әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»

16 200
6
Исследование по
выявлению
макроэкономичес-
ких дисбалансов
и разработка
механизмов
обеспечения
сбалансированно-
го развития
экономики
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
30 000
7
Разработка
методических
рекомендаций по
разработке,
реализации и
проведению
мониторинга,
оценки и
контроля
документов
Системы
государственного
планирования
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
27 800
8
Разработка и
апробация
методики
проведения
отраслевых
(ведомственных)
функциональных
обзоров
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
35 450
9
Выработка
рекомендаций по
сокращению
операционных
издержек бизнеса
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
20 000
10
Комплексная
оценка
производитель-
ности факторов
производства в
отраслях
экономики
Республики
Казахстан и
выработка
рекомендаций
по увеличению
производитель-
ности
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
20 000
11
Проведение
Астанинского
экономического
форума
Обеспечение
проведения
Астанинского
экономического
форума
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Институт
экономических
исследований"
033 "Услуги по
обеспечению
проведения
Астанинского
экономического
форума"
307 000
12
Услуги
финансового
агента
1) Перечисление в
банки второго
уровня финансовых
средств в рамках
субсидирования
процентной
ставки;

16 200
6
Макроэкономикалық теңгерімсіздікті анықтау жөніндегі зерттеулер және экономиканы теңгерімді дамытуды қамтамасыз ету тетіктерін әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
30 000
7
Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарын әзірлеу, іске асыру, мониторинг жүргізу, бағалау және бақылау бойынша әдіснамалық ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
27 800
8
Салалық (ведомстволық) функционалдық шолу жүргізу әдістемесін әзірлеу және сынақтан өткізу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
35 450
9
Бизнестің операциялық шығасыларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
20 000
10
Қазақстан Республикасы экономика салаларында өндіріс фактораларының өнімділігін кешенді бағалау мен өнімділікті арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу»
20 000
11
Астана экономикалық форумын өткізу
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
033 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
307 000
12
Қаржы агентінің қызметтері
1) Проценттік ставканы субсидиялау шеңберінде екінші деңгейдегі банктерге қаржы қаражатын аудару;

2) Гарантирование
кредитов;
3) Выработка
рекомендаций по
субсидированию и
гарантированию
кредитов
участников
программы
"Дорожная карта
бизнеса - 2020",
представляемым
на заседания
Государственной
комиссии;
4) Мониторинг
реализации
программы
"Дорожная карта
бизнеса - 2020".
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Фонд
национального
благосостоя-
ния "Самрук-
Казына"
016 "Оплата
услуг
финансового
агента,
оказываемых в
рамках
программы
"Дорожная
карта бизнеса
- 2020"
366 000
13
Образовательные
услуги в
специализирован-
ных организациях
образования
"Интеллектуаль-
ные школы
Первого
Президента
Республики
Казахстан"
Предоставление
образовательных
услуг с
применением
экспериментальных
учебных программ
с физико-
математическим и
химико-биологи-
ческим направле-
ниями на основе
индивидуальных
учебных планов и
авторских
программ
Министерство
образования и
науки
Республики
Казахстан
АО "Өркен"
009 "Обучение
и воспитание
одаренных
детей"
808 086
14
Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления
Совершенствование
инфраструктуры
здравоохранения,
обеспечивающий
равный доступ
населения к
медицинским
услугам
Министерство
здравоохранения
Республики
Казахстан
АО "Новый
университет"
031 "Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления"
1 215 820
15
Предоставление
услуг в части
введения единого
Интернет-
портала по
казахстанскому
содержанию
Создание и
введение единого
Интернет портала
по казахстанскому
содержанию
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Казах-
станское
контрактное
агентство"
001 "Услуги по
обеспечению
конкуренто-
способности
несырьевого
сектора
казахстанской
экономики и ее
интеграции в
систему
мирохозяйст-
венных связей,
защита
отечественного
потребителя от
некачественной
продукции,
формированию
устойчивого
развития
населенных
пунктов и
территорий, по
координации
деятельности
в областях
электроэнер-
гетики,
геологии,
топливно-энер-
гетического
комплекса,
угольной
промышленности
и использова-
ния атомной
энергии"
29 262
16
Реализация
научно-
технической
программы
"Развитие
атомной
энергетики в
Республике
Казахстан"
Разработка
наукоемких
ядерных
технологий,
методов и систем,
направленных на
развитие и
повышение
безопасности и
эффективности
атомной
энергетики
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
Республикан-
ское государ-
ственное
предприятие
на праве
хозяйственно-
го ведения
"Национальный
ядерный центр
Республики
Казахстан"
010
"Прикладные
научные
исследования
технологичес-
кого характера
в области
топливно-энер-
гетического
комплекса и
минеральных
ресурсов"

2) Кредиттерге кепілдік беру;
3) Мемлекеттік комиссия отырыстарына ұсынылатын «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасына қатысушыларды субсидиялау және олардың кредиттеріне кепілдік беру бойынша ұсынымдарды әзірлеу;
4) «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасының іске асырылуын мониторингтеу.
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ
016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу»
366 000
13
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің интелектуалды мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалар негізінде физика-математика және химия-биология бағыттарымен эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өркен» АҚ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»
808 086
14
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Халықтың медициналық қызметтерге тең қол жеткізуін қамтамасыз ететін денсаулық сақтау инфрақұрылымын жетілдіру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Жаңа университет» АҚ
031 «Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу»
1 215 820
15
Қазақстандық қамту бойынша бірыңғай Интернет-порталды жүргізу бойынша қызметтер көрсету
Қазақстандық қамту бойынша бірыңғай Интернет-порталды құру және жүргізу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Қазақстандық келісім-шарт агенттігі» АҚ
001 «Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электроэнергетика, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсіп және атом энергетикасын пайдалану саласындағы істі үйлестіру жөніндегі қызметтер»
29 262
16
«Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамыту» ғылыми-техникалық бағдарламасын іске асыру
Атом энергетикасының қауіпсіздігі мен тиімділігін дамытуға және арттыруға бағытталған ғылымды қажетсінетін ядролық технологиялар, әдістер мен жүйелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010 «Отын-энергетика кешені және минералдық ресурстар саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер»

711 788
17
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
1) Создание
системы анализа
инновационных
процессов,
технологического
прогнозирования
и методологии
коммерциализации
инновационных
проектов;
2) Управление
инновационной
инфраструктурой,
разработка
программы
технологического
развития страны и
технологических
соглашений с
национальными
компаниями,
недропользова-
телями и систе-
мообразующими
предприятиями,
оказание
инжиниринговых
услуг малого и
среднего бизнеса;
3) Управление
процессами
технологического
бизнес-инкубиро-
вания,
осуществляемое
технопарками.
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
012 "Оплата
услуг
институтов
национальной
инновационной
системы
(технопарков)"
500 000
18
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
1) Проведение:
- республиканско-
го конкурса
инновационных
бизнес-планов;
- выставки
индустриально-
инновационных
проектов и
научных трудов
инновационного
Конгресса в
рамках III
Астанинского
экономического
форума;
- инновационного
конгресса;
- республиканско-
го конкурса
рациональных
предложений;
2) Создание
инновационного
интернет портала;
3) Выпуск
журнала;
4) Предоставление
услуг субъектам
инновационной
деятельности
(консультации,
экспертизы,
консалтинг,
инжиниринг)
проводимые
технопарками.
Министерство
индустрии
и новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
017 "Услуги по
обеспечению
стимулирования
инновационной
активности"
186 570
19
Исследования по
законопроектам
в рамках
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Исследования по
нормативно-
правовому обеспечению
реализации
индустриально-
инновационного
развития
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"
21 400
20
Информационно-
аналитическое
обеспечение
реализации
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Организация
проведения видео
конференцсвязи
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инфокоммуни-
кационный
холдинг
"Зерде"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"
18 000
21
Информационно-
аналитическое
обеспечение
реализации
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Информационно-
аналитическое
сопровождение
проектов карты
индустриализации
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Институт
экономических
исследований"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"

711 788
17
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
1) Инновациялық процестердің, технологиялық болжаудың талдамалық жүйесін және инновациялық жобаларды коммерцияландыру әдістемесін жасау;
2) Инновациялық инфрақұрылымды басқару, елдің технологиялық дамуының және ұлттық компаниялармен, жер қойнауын пайдаланушылармен және жүйе құраушы кәсіпорындармен технологиялық келіссөздерінің бағдарламасын әзірлеу, шағын және орта бизнесте инжинирингтік қызметтер көрсету;
3) Технопарктер жүзеге асыратын технологиялық бизнес-инкубациялау процестерін басқару.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
012 «Ұлттық инновациялық жүйе институттарының (технопарктердің) қызметтеріне ақы төлеу»
500 000
18
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
1) Инновациялық бизнес-жоспарларының конкурсын;
- III Астана экономикалық форумы шеңберінде инновациялық конгрестің және индустриялық-инновациялық жобалар мен ғылыми еңбектердің көрмесін;
- инновациялық конгресс;
- республикалық рационалды ұсыныстар конкурсын өткізу;
2) Инновациялық интернет портал құру;
3) Журнал шығару;
4) Технопарктер жүргізетін инновациялық қызмет субъектілеріне қызмет көрсету (консультациялар, сараптамалар, консалтинг, инжиниринг).
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
017 «Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер»
186 570
19
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасы шеңберіндегі заң жобалары бойынша зерттеулер
Индустриялық-инновациялық дамуды іске асыруды нормативтік-құқықтық қамтамасыз ету бойынша зерттеулер
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
018 «Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер»
21 400
20
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
Бейне конференцбайланыс өткізуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Зерде» ұлттық ақпараттық-коммуникациялық холдингі» АҚ
018 «Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер»
18 000
21
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
Индустрияландыру картасының жобаларын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
018 «Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер»

62 000
22
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
1) Завершение
работ по
вхождению
Казахстанской
сети трансферта
технологий
(Innovation Relay
Center) и
организация
информационного
обмена с целью
взаимного
трансферта
технологий;
2) Привлечение
специалистов
европейских стран
к подготовке и
переподготовке
казахстанских
кадров в области
инновационного
менеджмента,
управления
проектами и
инженерных
специальностей.
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
033
"Обеспечение
представления
интересов
Республики
Казахстан в
сфере внешней
торговли, а
также
содействие
развитию
торгово-
экономических
связей между
Республикой
Казахстан и
зарубежными
странами"
13 868
23
Обеспечение
безопасности
бывшего СИП
Обеспечение
радиационной и
ядерной
безопасности
территорий СИП
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
Республикан-
ское государ-
ственное
предприятие
на праве
хозяйственно-
го ведения
"Национальный
ядерный центр
Республики
Казахстан"
038
"Обеспечение
радиационной
безопасности
на территории
Республики
Казахстан"
335 979
24
Предоставление
услуг по
мониторингу
казахстанского
содержания
Мониторинг
казахстанского
содержания
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Казах-
станское
контрактное
агентство"
070
"Мониторинг
казахстанского
содержания
при закупке
товаров, работ
и услуг"
470 395
25
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
Внедрение
современных
управленческих
технологий
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
085 "Внедрение
современных
управленческих
технологий в
рамках
направления
"Производи-
тельность -
2020"
165 000
26
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
Исследования в
области развития
инновационной
инфраструктуры
(технопарков)
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
090
"Исследования
в области
индустриально-
инновационного
развития
Республики
Казахстан"

62 000
22
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
1) Қазақстандық технологиялар трансферті желісінің (Innovation Relay  Center) кіруі бойынша жұмыстарды аяқтау және өзара технологиялар трансферті мақсатында ақпарат алмасуды ұйымдастыру;
2) Инновациялық менеджмент, жобаларды басқару және инженерлік мамандықтар саласында қазақстандық кадрларды даярлауға және қайта даярлауға еуропалық елдердің мамандарын тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
033 «Сыртқы сауда саласында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу»
13 868
23
Бұрынғы ССП қауіпсіздігін қамтамасыз ету
ССП аумағының радиациялық және ядролық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
038 «Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету»
335 979
24
Қазақстандық қамту мониторингі бойынша қызметтер көрсету
Қазақстандық қамту мониторингі
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Қазақстандық келісім-шарт агенттігі» АҚ
070 «Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі»
470 395
25
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
Қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
085 «Өнімділік - 2020» бағыты шеңберінде қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу»
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
165 000
26
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
Инновациялық инфрақұрылымды (технопарктерді) дамыту саласындағы зерттеулер
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
«Ұлттық инновациялық қор» АҚ
090 «Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму саласындағы зерттеулер»