О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 531
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 785
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 531 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2010 год" следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2010 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2
Реализация
проекта
"Развитие
электрического
транспорта
города Алматы"

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 531 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 785 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 531 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2010 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
«
2
«Алматы қаласының электр көлігін дамыту» жобасын іске асыру