Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов кодексов "Административный процессуальный кодекс Республики Казахстан", "Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях (новая редакция)" и проекта закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процессуального законодательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 804
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты кодексов Республики Казахстан "Административный процессуальный кодекс Республики Казахстан", "Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях (новая редакция)" и проект закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процессуального законодательства", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 1474, № 1475 и № 1476.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасы Әкімшілік іс жүргізу кодексінің», «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің (жаңа редакция)» жобаларын және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік іс жүргізу заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 804 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1474, № 1475 және № 1476 қаулыларымен енгізілген Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасы Әкімшілік іс жүргізу кодексінің», «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің (жаңа редакция)» жобалары және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік іс жүргізу заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К Мәсімов