О Касымбекове Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 819
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Касымбекова Бактыбая Ашимбековича вице-министром образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.Ә. Қасымбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 819 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бақтыбай Әшімбекұлы Қасымбеков Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов